ak47 x laog,shb x laog,amnesia hypro x laogh,critical haze x laog

Żwirek 08.11.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

zadowolony kolega czy szału nie ma ?

* foty to tak poglądowo tylko w realu pewnie krzaczory po pas ;f
    ( tak staram się porównać do czegokolwiek i na moje oko to do pasa te krzaki waćpana porosły ;f )

2. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

nie neie do pasa to ja mam boksa są tak mniej więcej do kolan 60 cm dokaldnie od podłogi

--- Dodano ---

z nawozów zadowolony jak widać żadnych problemów prócz kilku żółtyuch liści ale to juz wiemy

3. Killuminati

Killuminati Tuptuś

Bardzo gęsto się zaczyna robić! Super krzaki, oby porosły jak największe i dały jak najwięcej kozackiego palonka! Z fartem ;f

4. DPS

DPS

Czy możesz podpisywać krzaki ? np :

Ak x Loag

[ Zdjęcia ]

I tak dalej ? bo nie bardzo wiem które to które

• Lubie to x 1
  5. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

mógł bym ale podczas kiełkowania pozmywały się opisy i nie wiem dokładie które to które hehe :D

6. DPS

DPS

A jakieś UPdate ?

7. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

No właśnie kolego - zostało co z tego grow czy już wszystko z dymem poszło ;f ?

8. Modliszka

Modliszka Kumaty

Świrek zyjesz?
    Czy jeszcze kolendujesz?

pozdro

9. A$AP ROWER

A$AP ROWER Gość

Hah, tak tu zazwyczaj bywa, że właściciel pod koniec nam znika i wraca jak się zapasy skończą haha

10. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

Około 11 tydzień życia 6 tydz flo nawozy BioBizz fish mix i bio-bloom w dawkach zalecanych przez producenta .

• Lubie to x 8
  11. DPS

DPS

No brawwoo :) Kolego a jak z zapachem AKxLaog ? Co byś powiedzial na temat tej odmiany ?

12. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

Więc Ak47 x Laog zapach samej rośliny średni leśny delikatny czuć zapach drzew iglastych,topy zbite nabite białe,haj mocny lekki dla głowy dobry na film wbija we fotel,ja przy paleniu czuje posmak owoców typu porzeczka itp

13. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

1. nieznana mi odmiana

2.nieznana mi odmiana

4.nieznana mi odmiana

5.ak47 x laog

6.Critical haze x laog

• Lubie to x 7
  14. Gdzie sie zapodział nr 3 ?

15. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

była to inna roślina ze stacji Bebook ale już zakończyła swój żywot :D

16. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

Witam zbliżamy się do końca rośliny jadą już tylko na czystej wodzie mimo że to uprawa organiczna wypłukuje nawozy przynajmniej nadmiar bo chce wykorzystać glebę do uprawy pomidorów hehe.
    Wracając do roślin więc jest to ich 15 tydzień życia oraz 10 tydz flo.Uprawa przeszła bez najmniejszych problemów chociaż początek sknociłem przez przesuszenie :( zapachy z nimi jest problem(z odróżnieniem) są intensywne piękne nawet te smierdzące zapachy jakie wyczuwam to: sosna,owoce leśne, koledzy doszukali się zapachu nawet melona ja jakoś ciężko mi je ocenić te co na bank wyczówam to wymieniam są i dwa śmierdziele jest to critical x laog zapach jak by gumy lateksu jakiś taki,drugi śmierdziel zalatuje paliwem,wstępnie jeśli chodzi o upalenie to tak ak47 x laog dla mnie nadaje się zajebiście do pracy robota idzie sprawnie hehe i jest siła do niej jest też pobudzająca na umysł twórcza,natomiast critical x laog działa uspokajająco rozleniwia dobry do filmu poduchy,co do 1,2,4, niestety jeszcze za mało testów na nich ale na bank nie narzekam hehe testy były robione na sampelkach w dużo wcześniejszym stadium rozwoju :F poczekam na harwest i curring :D bo to po nim można ocenić dopiero sort zapach smak działanie no to oglądajmy next grow w przygotowaniach :D

1.[​IMG]

2.

4.[​IMG]

5.AK47&X LAOG

6.CRITICAL X LAOG

• Lubie to x 7
  17. Kolego ja tam widze jeszcze mnostwo wlochow bialych :)

18. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

Dlatego napisane że zbliżamy się a nie że już zaraz tne,zresztą kłaki nie są też wykładnikiem dojrzałości

19. Killuminati

Killuminati Tuptuś

Kozackie pałki się robią :) Będzie kupa smacznego palonka! Powodzenia! ;f

20. Stringer

Stringer Zagubiony

Bardzo smakowicie to wygląda pewnie to jedna z Twoich lepszych upraw. Smacznego życzę

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...