1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

AK47 problem nie kielkuja !

Dyskusja w dziale Kiełkowanie rozpoczęta przez Krack w dniu 26.02.2012

 1. Krack

  Krack Tuptuś

  Witam all , mam taki problem . Zamówiłem na stronie nasionka AK47 indoor , wsadziłem do wody wszystko ładnie pięknie , gdyby nie to że czekam już prawie 14 dni i nic :/ ;( Od czego to zależy ? Czy powinienem poczekać dłużej , czy to wina nasion ? Niech doświadczeni , wypowiedzą się . Z góry dzięki .
   
  Last edited by a moderator: 26.02.2012
 2. agricola69

  agricola69 Autorytet

  Nie chcę Cię martwić, ale to nieuniknione. Najprawdopodobniej nic już nie wyrośnie. Opisz szerzej jak postępowałeś z nasionami, warunki w jakich były w czym i ile trzymałeś je w wodzie.
   
 3. "Jeżeli zaraz po zakupie nasion, paczka przyszła i od razu wrzuciłeś pestki do wody" To możesz sobie odpuścic w ogole uprawe. Bo nie wykiełkują i nie od tego się od razu zaczyna :)
  A jeżeli tak nie zrobileś to po prostu trefne pestki które nie wykiełkowały.
   
 4. Krack

  Krack Tuptuś

  Więc tak , dostałem je i i po kilku godzinach nakrętka od słoika ( mało profesionalne ale podobno wystarczy ) 6 warstw chusteczki nasionka i jedna warstwa chusteczek . Jeśli popełniłem błąd już na początku to możecie powiedzieć jaki ? ;) I po tygodniu nie było efektów więc dałem je do wody bezpośrednio , ale niestety nic się nie wydarzyło .
   
 5. Wujo

  Wujo Guest

  po otrzymaniu przesylki musza one troszke odlezec zanim zaczniesz cos z nimi robibc, po tym czasie wrzucasz je w ciemnym miejscu na wilgotne waciki, badz najpierw do wody i jak "utona" rowniez w ciemni na wilgotne waciki, po 14 dniach jak nie ma kielka to nasiona w kubelek, niestety...
   
 6. Krack

  Krack Tuptuś

  Aha , niektórzy twierdzą że powinny znajdować się w lekko nasłonecznionym miejscu . W takim razie nie pozostaje nic innego jak kolejne zamówienie i miejmy nadzieje że tym razem się uda :)
   
 7. Wujo

  Wujo Guest

  nie pestki bron boze na slonce... polecam sklep holenderskisku.pl lub f2seeds.fr.pl
   
 8. Big Bang

  Big Bang Kumaty

  mi pestki z f2seeds puściły mały kiełek i nie chciały dalej kiełkować, ale ja teraz zamówiłem z takiej jednej strony i pestki zajebiście kiełkują