AK47, Cookie Kush, G13 x Amnesia Haze [0,25m2] Ledison 150W

Heniekzbagien 27.03.2019

AK47, Cookie Kush, G13 x Amnesia Haze [0,25m2] Ledison 150W 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

NASIONA:
    - AK47 fem (Gnom)
    - Cookie Kush fem (Barneys)
    - G13 x Amnesia Haze AF(GGS z OSa)

GROWBOX - DiamondRoom 50/50/120
    OŚWIETLENIE - Ledison 150W
    WENTYLACJA - wyciąg kanałowy black orchid axial quiet 100m3, do tego mieszak SecretJardin 16W, a wloty pasywne
    FILTR WĘGLOWY - Can Lite 150PL 150-165 m3/h 100/125mm
    ZIEMIA - BioBizz lightmix
    DONICE - 20/20/h23 5,7l
    NAWOZY - tym razem lecimy z zestawem biotabsa - tablety + mycotrex + bactrex + orgatrex + startrex + Bio PK od biotabsa + do wspomagania Alga grow, Algo bloom, Green Sensation od Plagrona

Oto moja gromadka.
    Akacz od gnoma, którego dostałem w ramach konkursu 'Zapuszkuj Gnoma' w liczbie 3 szt, tak mi zasmakował że musiał wlecieć. Jest najstarszy bo ma 22dni.
    DSC03759.JPG

Ta tutaj to Cookie Kush od Barneya, liczy sobie 9 dni i ewidentnie wkurwiało ją siedzenie w kubku przez cały ten czas. Dzisiaj dopiero poszla do docelowej.
    DSC03761.JPG

Toto maleńśtwo to G13xAmnesia Haze od GGSa. Był sobie w zeszłym roku OS i wtedy wykiełkowana pestka zdechła, a więc co by z mordy nie robić cholewy, wlatuje pestka do FR tak jak to było obiecane podczas OSa.
    Liczy sobie 7dni. Mała jest ale to przez fakt, że od pierwszego dnia narodzin była pod zbyt opiekuńczym okiem ogrzycy która ją przelała :/
    Już wiem że to AF, tak że będzie ciekawie.
    Rónwnież dzisiaj wleciała do docelowej donicy z całym tym miszmaszem od biotabsa, tak że niech się dzieje!
    DSC03762.JPG

I tradycyjne klasowe
    DSC03763.JPG

• Lubie to x 9
    Last edited: 27.03.2019
  2. GoHan

GoHan Zagubiony Zbanowany

to af :) amnezia

• Lubie to x 1
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

O widzisz. Dzięki. Niech więc mu ziemia lekką będzie :D

4. ak47 aż taki smaczny dobrze wiedzieć.
    Heniek sezon czy af pewnie miałeś na myśli:d
    Życzę bezproblemowej uprawy:)

• Lubie to x 1
  5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

A się zakapućkałem z podniety :D

6. no to siadamy i paczymy tę zapominajkę grzesia :)

sezon prawie jest a Ty in'a zapuszczasz :)

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Ja to średnio outowy jestem :/

8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP!

AK47 - 27dni
    Cookie Kush - 14dni
    G13 x A.Haze 12dni

Temperatura 24-30st
    RH - 65-85%

Panienki rosną. AK tylko coś przyfoszył i 2 czy 3 dolne wiatraki zaczęły blednąć i końcówki się żółte porobiły.
    Obstawiam że to przez biedną ziemie sklepową do której AK musiał szybko wlecieć z racji mej niecierpliwości. Mimo dodania tajemnych specyfików od biotabsa wyszły niedobory. Dzisiaj więc dostanie solidna dawkę AlgaGrowa + Orgatrex.
    Reszta dupeczek po przesiadce do docelowych ruszyła z kopa. Za kilka dni przełączam na 12/12. Zanim to nastąpi to może AK trochę ponaginam. Tyle z bagiennego frontu.

AK47
    DSC03764.JPG

DSC03765.JPG

DSC03766.JPG

G13 x A.Haze
    DSC03767.JPG

Cookie Kush
    DSC03768.JPG

Klasowe
    DSC03769.JPG

• Lubie to x 3
  9. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Siemasz Heniu widzę, że wystartowałeś to idę grzać pop corn i zasiadam w 1st rzędzie & mocono dopingować będę do kwiatka z którego zostanie sam popiół a nawet i ciut dłużej Amigo's. Życzę powodzenia i z fartem :piona:. P.s-idą jak na sterytach, czyli całkiem całkiem bym powiedział ... Ale oby tak szło bez oporowo do koski i będzie miodzo !!!. P.s ja na twoim miejscu bym się tymi listkami nie przejmował, robić swoje & pilnować ph, ale co ja wyjadacza będę pouczał przecież. Sam wiesz dobrze co będzie dla nich najlepsze a co najgorsze.

• Lubie to x 1
  10. mnie ti=o na przenawozenie wygladajea te koncówki

11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Wiesz co, Ak siedzi w sklepowej ziemi, zapewne biednej w cokolwiek. Dostała tylko tablete w ziemie. Mnie nie było 9 dni w domu i była podlewana samą wodą. Po powrocie zauważyłem że liście bledną i te końcówki zaczęły żółknąć. Postawiłem na głód. Dostała ostatnio AlgaGrowa i Orgatrexa i chyba przystopowało.

12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP!

AK47 - 33dni
    Cookie Kush - 20dni
    G13 x A.Haze 18dni

Temperatura 24-30st
    RH - 65-85%

Blednięcie liści przystopowało u AK. Dostał w nagrodę solidne LST. Reszta rośnie i ma się dobrze.
    Dzisiaj przełączam fp na 12/12 i niech się dzieje!
    Garść fotek dla obserewatorów.

AK47
    DSC03770.JPG

Cookie Kush
    DSC03771.JPG

G13 x A.Haze
    DSC03772.JPG

Klasowe
    DSC03773.JPG

• Lubie to x 3
  13. a jak Ci kiełkowała amnesia ??

bo kiełkuje/kiełkowałem 5 szt to tylko amnesia nie kce mi peknac do kielka :< reszta do ziemi poszla dzis

14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Bezproblemowo u mnie. Z tym że jak dobrze pamiętam to po 24h w kieliszku musiałem pomóc 'pęknąć' pestce :D
    Potem jeszcze drugi dzień w kielonie, a jak zobaczyłem ogon to w sumie poszła prosto w kubek i na parapet.
    Kiełkowałem ją równo z Cookie i jak widzisz po wieku, ma 2 dni w plecy, ale wyszła i ma się dobrze.

• Lubie to x 1
  15. Mefi1916

Mefi1916 Użytkownik

16. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

17. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Dziołchy strzeliły na indukcji przepięknie. Cookie i G13 zostały potraktowane LST.

18. Mefi1916

Mefi1916 Użytkownik

A jakie konkretnie?
    Zapodaj to Lst bo mnie też to czeka niedługo pierwszy raz

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Starter pack od biotabsa mam. LST już zapodane :D

20. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP!

AK47 - 39dni
    Cookie Kush - 26dni
    G13 x A.Haze 24dni

Temperatura 24-30st
    RH - 65-85%

Panienki od 6ciu dni na indukcji. Deczko strzeliły odrosty w górę i dzisiaj musiałem je trochę spacyfikować linami.
    Nic spektakularnego sie nie dzieje niestety lub stety. Podlewane wodą i czasem biohumusem active i up i specyfikiem od biotabsa. Z niecierpliowścią oczekujemy pojawienia się owłosienia u naszych dzierlatek. Tyle proszę Państwa.
    Krążą od kilku dni kosmate mysli po mojej głowie co by wrzucić tam jakiegoś puszkina :D

Cookie Kush
    DSC03774.JPG

DSC03778.JPG

AK47
    DSC03779.JPG

DSC03780.JPG

G13 x Amnesia
    DSC03781.JPG

Klasowe
    DSC03783.JPG

• Lubie to x 4
Post się przydał? Oceń go proszę: