AK47 Auto.

SzefoKMWTW 21.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Panowie 9 dzień jak oceniacie wszystko jest okej w sobotę na spota?

IMG_20190521_164533.jpg

IMG_20190521_164539.jpg

2. Gicior jest, na spocie wsadz je w dołek tak zeby troche łodygi przysypać do liśći, i bedzie rosło ;D
    Zostaw tak 1-2 cm luzu od gleby do lisci, bo jak je tak wysadzisz prawdopodobnie ci sie łodygi połamią

3. Trochę wyciągnięte, ale dadzą radę ;) Podsyp tak jak kolega wyżej pisze i jak możesz to spryskaj Asahi po przesadzeniu.

4. Pod sypie dzięki za info
    Wiesz co chce normalnie na czysto co wyrośnie to wyrośnie, czyli wszystko okej w dobie mogę normalnie na spota uderzać :)?

5. Tak możesz, zadnych nawozow nie zamierzasz stosować? Choćby i w granulacie?

6. Przemyśl to jeszcze ;) Na wega możesz zrobić nawet gnojówę z pokrzyw, nic Cię to nie będzie kosztować, a z pewnością pomoże. Ja wychodzę z założenia, że jak już ryzykujesz to chociaż warto coś z tego mieć ;)
    W pewnym momencie mogą pojawić się braki i roślina nie będzie miała czym się odżywiać więc zacznie zjadać samą siebie.

7. Tzn jak zrobić gnojowke z pokrzyw?

8. Przepis w google znajdziesz bez problemu, lub na forum juz gdzieś są proporcje pokrzyw do wody.

9. Mam przepis zrobię 10 l tak jak w poradniku tylko trwa to niby 2 tyg fermetacja, czyli potem mam tylko podlać moje kobiety?

10. Przed podlaniem jeszcze rozcieńczyć z wodą ;) Proporcje wody do nawozu tez masz gdzies na forum
    tak zeby panienek nie popalić

11. blade1910

blade1910 Kumaty

JA na dwór wysadzilem 25 kwietnia :D i wytrzymały, więc wydaje mi sie ze śmiało możesz je wysadzić. :D tak jak kolega posyp je po same liście na spocie :D z fartem

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...