AK 482 - 77 dzień ile do ścinki?

skolopendra 04.12.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Ile jeszcze panowie ? I kiedy mogę przejść na podlewanie samą wodą ?

:]
    1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg 5.jpg
    6.jpg

2. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Użytkownik

Sprawdz trichomy, bedzie wiedzial bez zadawania pytan.

3. v3nom

v3nom Użytkownik

jak wyżej ale obstawiam że jeszcze ze dwa tygodnie to minimum

4. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe jak się nie ma doświadczenia .Dziś próbowałem pooglądać trichomy moją lupką
    100X .Doświadczenie ekstremalne,ciężko uchwycić "pałeczkę w ostrości.

Generalnie są krystalicznie przezroczyste...

5. Czyli trzeba skorzystać z pomocy RIPEN'a :D

6. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Użytkownik

Jezeli przezroczysto mleczne, to jeszcze nie gotowe - a ta informacje mozesz znalezc w internecie. Albo gdybys CHOCIAZ skozystal z forum.

7. Tylko przezroczyste...

Owszem znalazłem wcześniej w necie ,jak również informacje podaną przez sprzedawcę nasion, że zbioru mogę dokonać po 75 dniu,a więc teoretycznie już! I stąd ten post.
    Skorzystam jednak z podpowiedzi jednego z kolegów na forum,że mam na to co najmniej jeszcze 2 tygodnie jak nie więcej ...Aby uniknąć sytuacji w której będę biegać 75X dziennie i oglądać trichomy (bo może czegoś nie zrozumiałem na forum)

Bardzo szybko jak i mało trafnie wyciągasz kolego wnioski z postów,słów czy zapewne z samego życia .Nie tędy ta droga prowadzi,zapewniam ...

:]

8. Może faktycznie wypadałoby wymusić dojrzewanie ripenem jak wszystkie trichomy jeszcze przezroczyste...obumieranie liści przytopowych zbliża się do szczotek już...albo dokarmić organicznym pk żeby nie postępowało i zmniejszyć naświetlanie do 10 godzin dziennie...wtedy rośliny powinny wytrzymać te dwa-trzy tygodnie i dojść naturalnie

• Lubie to x 1
  9. Cały czas leje Plagron power roots,ehh.Oświetlenie jak przy automatach 18/6 h.Mówisz żeby zmienić do 10/14?

10. Aha bo to automaty są...to zmiana fp raczej nie pomoże ale możesz zmniejszyć na 12/12...może akurat wymusi szybsze dojrzewanie...a po co power roots? W tej fazie kwitnienia z korzeniem już nic nie zrobisz...polej pk żeby szlag ich nie trafił zanim dojrzeją

11. Miałem na myśli PLAGRON GREEN SENSATION

japierdole

12. Za dużo tego green sensation pod koniec flo też może nie wyjść na dobre...roślina jest stymulowana do puszczania nowych włochów a nie do dojrzewania...może lepiej polej tego ripenu a potem dobrego flusha bo masz już sytuację dosyć ryzykowną...jest duża szansa że nie dojdą bez ripenu

13. Ja bym zrobił tak...zamówił bym ripen...zrobił małego flusha żeby oczyścić ziemię bo chuj wie co tam się poodkładało...polał ripen...a jak już planty ładnie spuchną i dojrzeją to mocnego flusha żeby chemię z ripenu wypłukać

14. Bo inaczej to ryzykujesz że palenie będzie słabe i będzie klepać na godzinę tylko

15. Dokładnie to...tylko lepiej poradzić się ludzi którzy go stosowali kiedy i w jaki sposób go wypłukiwać bo ja nie miałem przyjemności a nie wypłukany psuje smak zioła

16. Albo po prostu poczytaj sobie o tym...na pewno znajdziesz na forach sporo o stosowaniu ripenu

17. 1316661563_kiedy-cina-marihuane.png.38f200b1cbe75ded3e8bd86bbe72d13c.png Małe sprostowanie ,popełniłem błąd gdyż sprawdzałem lupką topy od samej góry .Sprawdziłem w niższych partiach i są mleczne :]

Miałem podlać dziś bądź jutro.11L donice, to co wsadzić pod bieżącą wodę i lać z 5 min? Za kilka dni przyjdzie ripen to go dodam ,zakwaszę wodę .I tak już do samego końca.Kilka dni przed ścinką wypłukać w tajemniczy sposób ,później sama woda z kwasem i ścinka?

:cwaniak:

18. Kurwa no to jak mleko to nie ma sensu ripenu lać ani flusha robić:) dopierdol im jeszcze raz albo dwa razy gs i leć na wodzie aż do końca...te dwa tygodnie w takim układzie powinny wytrzymać i dojrzeć elegancko

19. Tak zrobię :zkrzaka:.Dziękuję :]

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...