Ak-47x1,LEDisON Naświetlacz Halogen LED 50W IP65 SMD 4000K

Brykiet 22.09.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Nasiona: Auto ak-47 femi
    Producent nasion: SeedBay
    Sklep nasion: thc-thc
    Growbox: Obudowa od komputera PC y=50cm, x=25cm, wyłożony folią aluminiową do pieczenia ciast i potraw, błyszczącą stroną do środka
    Oświetlenie: chwilowo aquael leddy smart sunny/plunt 8000K 6W. W ciągu tygodnia zostanie zakupiony LEDisON Naświetlacz Halogen LED 50W IP65 SMD 4000K
    Wentylacja: Wentylator od komputera PC 12V podłączony (do tylniej części obudowy) pod zasilacz 9V co daje wolne obroty, niezaklejona dziura z przodu obudowy to wylot powietrza. Wentylacja zmieni się z zakupem nowego oświetlenia, tak żeby chłodziły tył i przód LEDisON Naświetlacz Halogen LED 50W IP65 SMD 4000K
    Ziemia: Prima Flora pokojové rostliny
    Donice: Ucięta butelka, około 200ml
    Nawozy: Ziemovit naturalny biopałeczki nawozowe do roślin zielonych, Ziemovit uniwersalny pellet do przypraw(?) Na nim stoi donica to nie chce mi się znowu otwierać a nazwę zapamiętałem chyba prawidłowo
    Trening: LST
    Filtr: brak bo poco? Żeby nie było czuć kwitnącą konopiom to rozsypę kawę na podłodze growbox'a
    Doświadczenie w uprawie: Żadne
    Kiełkowanie odbyło się przedwczoraj (2018-09-20).
    Nasiona zostały włożone do donicy wczoraj (2018-09-21).
    Dzisiaj (2018-09-22) o 8:47 zostały wykonane dwa zdjęcia.
    20180922_074908.jpg
    20180922_074839.jpg
    Dzisiaj (2018-09-22) o 17:32 zostało wykonane zdjęcie na którym pociecha pierwszy raz pokazała buzie, 20180922_171058.jpg
    na małych listkach została skorupka nasionka ciekawe jak z nią poradzi sobie moje słoneczko, jeśli się przyjrzysz zauważysz małą łodygę, z tej perspektywy nie można było zrobić zdjęcia na którym była by bardziej widoczna, a nie chciałem jej ruszać (musicie się tym zadowolić), niech rośnie piękna Panienka.

2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Po opisie setupu śmiem stwierdzić że nie poczytałeś za dużo o hodowli.
    Wiatrak z kompa daj na wylot i niech zasysa powietrze z wewnątrz i wypluwa na zewnątrz. Wlot pasywny zostaw, a masz na odwórt.
    Nie żydź na nawozach i poświęć te 15-20pln i kup coś z odpowiednim NPK na wega i flo bo te pałeczki to chujwie jak się będą rozkładać i uwalniać składniki - zero kontroli nad tym jak dla mnie, a potem będzie płacz.
    Doniczka to jakaś kpina- 200ml???? Co Ty. Jak Ci szkoda hajsu to kup/znajdź/zajeb baniak z wodą 5l, wytnij BOCZNĄ ściankę (jeśli baniak ma 4boki) lub wytnij w boku owalny otwór (jeśli butla jest okrągła) i tym sposobem kładziesz butle na boku w boxie i masz podłużną dużą donice. I owiń ją czymś bo korzenie nie lubią słońca! Zawsze możesz zakupić w pierwszym lepszym ogrodniczym normalną podłużną balkonową doniczkę, albo zajebać komuś z balkonu na parterze ;d
    I otwory zrób w doniczce tej co już masz i docelowej.
    Jeśli myślisz że kawą zamaskujesz krzaka na flo to powodzenia. I już kmiń nad wentem komputerowym 120mm którego dasz na ledisona bo się grzeje okrutnie a przez to skraca swoją żywotność.
    I nie lej jej za dużo wody na tym etapie! Tyle. Dziękuje dobranoc.

• Lubie to x 1
  3. to ja się poddaje...

4. Nie ma co się poddawać ;) to tylko wydaje się takie skomplikowane, ale jak zalapiesz bakcyla to uprawa będzie samą przyjemnością :D

• Lubie to x 1
  5. dobra zamówiłem tą lampę, wentylator duży mam jutro kupie butle 5L, w piątek przy dobrych wiatrach powinien być już wpis z nowego, lepszego growbox'a ;). Jaki nawóz mi polecacie? taki żeby w normalnym sklepie ogrodniczym można było by zakupić owy nawóz

6. Będzie git , powodzonka ;)

• Lubie to x 1
  7. przy pierwszej uprawie proponowalbym uniwersalny biohumus na veg-a

• Lubie to x 1
  8. Okej, kupie, a na flo? czy nie potrzeba na flo? najpierw jest veg a potem flo czy jak to z tym jest

9. Najpierw zainteresuj sie nawozem na weg, czyli uniwersalny biohumus najlepiej, organiczny i tani. Jeżeli ci zależy na kosztach oczywiscie. Na flo masz chwilke czasu więc radze poczytać o nawozach i ktore (według ciebie oczywiscie) bedzie najlepsze dla twojego planta

• Lubie to x 1
  10. GrabuZZZ... mam czekać na ostatnią chwile tak jak teraz? proszę Cię powiedz co na flo

11. Na flo? Polecam BioBizz a dokładniej Bio Bloom i Top Max. Sam używam Bio Bloom i jestem zadowolony, mozesz kupic samego Bio Bloom, albo dokupic do tego Top Maxa, te nawozy powinno sie łączyć ;)

• Lubie to x 1
  12. ogólno dostępnych w sklepach ogrodniczych proszę

13. Ogólno dostępne na flo to podobno burza kwiatów, ale nie używałem więc nie mogę zbytnio się wypowiedzieć

• Lubie to x 1
  14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Nie płacz jak baba tylko zakasaj rękawy i się przygotuj odpowiednio, a zobaczysz jaka to przyjemnomść ściąć swojego krzaka i zakurzyć dobry temat.
    Na flo szukaj czegoś z przewagą P i K w NPK, a na wega coś z przewagą azotu (N).
    Uprzedzając Twoje pytanie co to NPK itd - odwiedź dział dla początkujących i doczytaj podstawy i heja jazda jazdeczka!
    Powodzenia!

• Lubie to x 2
  15. Mam już listę zakupów, wszystko zaplanowane teraz zostało tylko pójść kupić i zamontować. Dzięki wam chłopaki za te słowa

• Lubie to x 1
  16. Heniek zawsze motywujący, ale no, jak się chce to się potrafi, tylko trzeba czytać, i zbierać doświadczenia :D

• Lubie to x 2
  17. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Burza kwiatów na flo to bardzo dobry nawóz. Jak się z nią już ma trochę doświadczenia to można szybko zbudować na niej ciężkie topy

• Lubie to x 1
  18. biopon nawóz typu biohumus na weg, target nawóz do pelargoni na poczatek flo, a jak juz zacznie na pełnej yhm k.rwie kwitnąć to dożucam planton K do tego drugiego nawozu z target a ten planton jest z plantpol, myśle że wszystko git

19. Czekamy na upa :D Z fartem !

• Lubie to x 1
  20. lampa prawdopodobnie do piątku powinna być więc wtedy kiedy przyjdzie to wieczorem będzie update, nie krócej niż 3-4 dni lampa powinna być więc proszę o cierpliwość a ładne zdjęcia będą, opisywać nie będzie co bo wszystko co zaplanowane to napisałem ale czuję że będzie miło popatrzeć, i mam pytanie, folia aluminiowa to przy kładzeniu lepiej pognieść tak jak na zdjęciach, czy może lepiej na płasko przykleić?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. ledison naświetlacz

,
  2. naświetlacz ledison opinie

Loading...