1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Af'y by Zjarus: Amnesia, Dark purple, Devil XXL, OG Kush, Purple Gnom Kush x2 cxb3590-150w [0,49m2]

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Zjarus w dniu 09.10.2018

1. Zjarus

Zjarus Geniusz

Zobaczymy przy kosie bo mam ochotę go jeszcze z 2/3 tyg potrzymać i na koniec overdrive podać od AN na kwadratową żywice na końcowych kwiatkach i póżniej już sama wodzianka by się nawozy w niej rozłożyły i był bio weed co zjaruśiński oczekuje (cob'y przynajmniej w gardziołko nie drapał). i smakował jak kwiat z coffeshopu z górnej półki bo geny gnoma nawet przy moich dwóch lewych rączkach mają ponetny efekt gartuluje dobrych genów producencie. A siej przynajmniej szybko ma dojść ok 55-50 dni tak u producenta pisze pozdrawiam .

ja tam liczę na przynajmniej 0.5g/w czyli ok 75g ale wiadomo coby się człowiek nie przeliczył. ale najgorsze to one nie są w tragicznym stanie bez przesady i good luck w swoich growach no ja póki co mieszany bo nie jest trudno prze dobrzyc, sie masz^ maybe subject ^:?

uho667 and Kush like this.
  2. Kush

Kush Kumaty

Życzę Ci tych 75g z tego bo i tak jest progres przy tym co tam się w środku działo ładnie lecisz i z fartem do końca byku... Pozdro 42- a temat można zawsze jarać do usranej śmierci by willie weed. ;>

Zjarus likes this.
  3. Zjarus

Zjarus Geniusz

Harvest vol.1 ŚCIĘTE 2 panny z 6 zakończyły żywot w dniu 65 od pestki :
    Diablo; [​IMG]
    Dark purpel(1 plan);
    A reszta ok z 2/3 tyg zobaczymy jak po dochodzą a pozostaje mi życzyć miłej niedzieli i do next update. pozdrawiam!. p.s-wyniku mokrego nie znam...
    Edit dzień 65 form seed: Purple gnom kush

Amnesia:
    Og kush:
    Widok na całość:
    Adios crew'u i zapraszam do większej aktywności w temacie. Piona !

Last edited: 02.12.2018
  4. Kto Ci wbil do glowy farelke do namiotu. To jest suche powietrze. Udusiles je.czym mialy oddychac ? To tak jakby Cie zamkneli na 3 tygodnie w saunie..potem sie dziwicie ze roslina umiera

5. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Mogles potrzymac jeszcze z 10-14 dni,ale...Twoje panny-smacznego:)

Zjarus likes this.
  6. Ryjek

Ryjek Weteran

siema. Ten purple bardzo ładne topki =))
    musisz z nawożeniem ogarnąć.. Za dużo tych butelek i za duże dawki.
    Spróbuj sobie cztery sezony fem np. ak47 + LST, toping i z nawozów connoisseur A&B, big bud i bud candy. Co drugie podlanie i dawki od 1/3 do połowy, a dopiero jak będzie widać że wymagają większych to zwiększyć na pewien czas.
    Jak masz overdrive to też można zmienić z big buda w pewnym momencie, ale nie ma konieczności.. można jechać na nim do końca i jest to samo.
    mogę Ci pomóc przy kolejnym grow z tym nawożeniem. Wentylacja na pewno dobra? wentyl wyciągający mógłby być mocniejszy. I ten dmuchacz gorąca też tam pierdoli sprawde..

7. Zjarus

Zjarus Geniusz

Nie sądze, żeby farelka była tylko i wyłącznie wynikiem stanu rzczy, lecz jednym z czynników jaki i zbyt duże dawkowanie nawozów od AN ale coż coś pisać trzeba i pierdolić aby pierdolić... Tyle ode mnie powodzenia w twoich growach, adios amigo.
    Już po fakcie, mogłem i nie mogłem bo trochę nie ma co palić a po drugie tricho było już mleczne to zadecydowało głównie o ścince ale cóż kolejnym razem potrzymam je dłużej aby sobie lepiej dojrzały, a teraz pozostaje czekać do ok 20 grudnia jak i reszta namiotku podochodzi. Ale i tak strasznie mocny zapach weedu co tylko mi zawracało przy podlewaniu i za ślinieniu/tzw.ślinotok zjarusowy bo cieszą własne jakościowe kwaituszki. Pozdro Marko i do zoba przy kolejnych aktualizacjach.
    A spróbuje czego nie, tylko zastanawiam się czy znowu nie wystatrowac z af'ami bo szybki czas uprawy idzie mi na plus niż przy sezonach ale fakt są bardziej wymagające.
    Wiem wiem dakowanie dobre AN'czyków jest podstawą udanej uprawy ale z nimi nigdy nic nie wiadomo bo bardzo łatwo jest przedobrzyć z papu. Tak jest Big bud, overdrive czy bud candy i wiele innych. Ja stosowałem od 2 tyg do 5/6 tyg - Big Bud a potem 2 tyg Overdrive i potem już sama woda z jedno razowym podaniem na tydzień przed kosą Flawless Finish do rozkładu resztek nawozów w glebie. Wentylator kanałowy ok 110m3/h do dla tego boxa moim zdaniem wystarczająca, bar códziej przy mieszających mógłbyć zły dobór ale cóż lekka modernizacja i po nowym roku staryujemy na nowe nie do czasu kiedy palonko się skończy bo znów trzeba będzie gryzć łokcie zajruska. Wiem wiem ta farelka też odpowiada za stan w jakim się znalazły planty, ale co już zrobie nic nie zrobię przy kolejnym grow liczę na progres i rozwój moich dwóch lewych rączkach. Ale dzięki jak będę miał jakąkolwiek niepewność z nawozami na pewno się odezwe, Podziękował za sugestie i pozdrówka (^z fartuchem^).

P.S-Czy waszym zdaniem w dobrym termnie wykosiłem te dwa planty czy trzeba było je trzymać ze wszystkim na koniec jak wszystko podocchodzi? Pytam na przyszłość, by nie powielać swoich błędów. Z góry dzięki za odpowiedź. Zjarus

8. Zjarus

Zjarus Geniusz

UP'date dzien 72 od pechy wody dostaja po 450/500ml co drugi dzień. Póki co sama woda i czekamy jak dojdą. A teraz sami ocencie ekipa: Widoczek na cały namiot ;
    Purple Gnom kush;:o

Amnesia;:o
    Og Kush;:o
    8)Pozdro i z fartem 8)

Ryjek and raven4554 like this.
  9. Ten Purple Gnome wygląda cudownie. Fajne pały Ci porosły 8)

10. Zjarus

Zjarus Geniusz

Finał:
    Dark purple: ale własne nie tuczy :)
    devill xxl;
    pozdro i z fartem

11. Zjarus

Zjarus Geniusz

Wszystko już wyzbierane u lezakuje jak przystało na quality weed's crew'u :) Tak więc nikt nie wiem ile dokłodamie wyszło ale na moje oszaczowanie wszytskiego wychodzi ok 90 g z wszystkich 6 co mnie bardzo zadowala. Więc pozostaje zamykać i życzyć wam również lepszych wyników bo ja to jeszcze ogarniam co i jak pozdrawiam i dosiego Roku drodzy czytelnicy. P.S- Z fartem ale to wiadomka ;) tak i do zoboczenia w niedalekiej przyszłości moi drodzy ;d...

nasiona marihuany, nasiona konopi