Af'y by Zjarus: Amnesia, Dark purple, Devil XXL, OG Kush, Purple Gnom Kush x2 cxb3590-150w [0,49m2]

Zjarus 09.10.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Zjarus

Zjarus Użytkownik

U Panien lepiej tylko amnesia do usunięcia bo nic z tego planta nie będzie niestety, więc zostaną same indice ale to i dobrze bo pomęcze się jeszcze z 2 miechy i coś może dadzą te 5 weteranek przy moich dwóch lewych rękach... Pozdrawiam

2. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Jest sobota, foty robione wczoraj... proszę o opinie czy jest sens kontynować grow czy czas na harvest bo i tak z tego nic nie wyjdzie ????:x:
    Devill XXL
    Dark Purple
    Og Kush
    Amnesia [*]
    Purple Gnom Kush
    Założyłem soczewki skupiające na cob'a:
    8):oPozdrawiam i życzę miłej soboty ;d8).

• Lubie to x 1
  3. Napewno stres jaki mialy wplynie na zbiory, ale ja z czystej ciekawosci bym to kontynulowal.

• Lubie to x 1
  4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Zostaw.Wywal uschniete liscie,dbaj o dokarmianie I na Swieta cos bedzie.

• Lubie to x 2
  5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

I jak sytuacja? Odbiły?

6. DarkExpress

DarkExpress Gość

przenawozenie doprowadzilo do blokady zabiles planty nawozami. to sa af wiec wywal to do kosza :D

7. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Moim zdaniem jest już lepiej i dostają samą wodę ph=6,2/6,1 zależy jakie proporcje wody wyprowadze ale tak i siak odjebałem i tyle coś zaczeło odbijać to póki co trzymać będę bo szkoda mi ich a stram się jak mogę by żyły, ale co tu pisać więcej jak sytuacja się ustabilizowała i coś zaczeły szczepy tworzyć mimo zapisane miałem je na straty. Poniekąd z czystej ciekawości jak się unormowały (w miare, na poświęcony temu czas) będe im nadal męczył by cosik popuchło, o ile nie jestem naiwny i czegoś po drodze nie odjebie, czego żaden grower nie chce. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli crew'u .

8. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Up'date #3 Dzień 44 od strzelenia pestki.
    Temperatura: dzień 24-30*C, zaś noc 20-23C* Wilgotność w przedziale (40-70%). Panny dostają po ok 250/300 ml co 2/3 dzień, H20 z przedziałem ph=6,1/6,2. Dalej żółtki ale no cóż i tak jest lepiej niż było coś zaczeło mase kwiatową produkować i coraz przyjemniej otwiera się namiot przy podlewaniu czy kontroli.Ale co tu dużo pisać sami oceńcie jak to wam wygląda, wiem ze bez fajerwerek ale i tak przy moich dwóch lewych rękach jeszcze nie uśmierciłem żadnego planta, choć było blisko z Amnesią ale niech tak zostanie jak najdłużej najlepiej do kosy w okolicy świąt bożego narodzenia. Widok na cały namiotek:
    Devil xxl:
    Dark Purple:
    Listek Dark Purple: ?? na co to wam wygląda załoga ??
    Og kush:
    Amnesia:
    Purple Gnom Kush:
    Listek Purple Gnom Kush: ?? na co to wam wygląda załoga #2 ill LEAF;( ??
    8)Pozdrawiam i do następnej aktualizacji 8)
    P.S- Dwieście lat, Dwieście lat kochana ojczyzno bo Sto lat to już za mało. I życzę by jak najszybciej Kochana Polska poszła w ślady Canad czy może bez przesady i żeby było chociaż jak u sąsiadów czechów :/. Miłego wieczoru i z fartem ;d. Zapraszam do większej aktywności pod fotorelacją i zabrania stanowiska odnośnie chorych listków.

• Lubie to x 3
  9. powywalaj Panie te padłe listki bo tylko obciążają roślinę no i zbastuj z nawozami bo koncówki popalone

10. benger

benger Użytkownik

no dla mnie to wygladaja na przypalone od tej farelki co była wczesniej tak?
    a i te liscie dolne to pokazuja niedobor pk wg mnie...

11. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Farelka wcześniej była niżej i bez wiatraka mieszającego którego brak sprawił nie równomierne rozprowadzanie ciepła w środku teraz już z tą"tacką" jest lepiej lepiej ciepło się w środku rozkłada. Uzupełniałem pk no i na to wygląda że mogą nie przyjmować potasu ani fosforu przez wew. blokadę ale powoli w wtorek zaczne uzupełniać małymi dawkami by nie zrobić im więcej problemu niż pożytku... A tego żaden grower nie chce
    Nawozów praktycznie nie podaje prócz reviev na żółte listki... ale wychodzi na to, że trzeba być jeszcze bardziej ostrożniejszy przy podawaniu czegokolwiek, A listki jutro/pojutrze usunę bo fakt, że trochu ich tam jest ale dziś cieszmy się wolnym.
    Pozdrawiam benger & Stary Farmer Trawke Mial i z fartem.

12. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Zagubiony

Cieniutkie listki ma Twój og kush, jak sativka:D
    Wytrwałości i powodzenia:)

• Lubie to x 1
  13. Zjarus

Zjarus Użytkownik

No proste do wytrwałych świat należy. Niby jak sativa ale geny Índica dominant-Genotype 100% Indica... zobaczymy jak to finalnie będzie wyglądać crew'u

14. h3

h3

boxik na wymiar robiony? dobrze mi się wydaję że wyłożony orcą?

15. v3nom

v3nom Użytkownik

No przecież od raza widać że to ORCA

16. h3

h3

ta... a może delfin

17. v3nom

v3nom Użytkownik

Zdcydowanie orca. Taki material jakby co a nie zwierzę

18. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Dziś tak na szybko update bo czasu ostatni bardzo mało, jakoś żyją przynajmniej już bliżej niż dalej. Ostatnio zrobiłem flush'a na każdej pannie po 10/8l na głowe wody o ph = 6,2/6,3 z doatkiem voodoo juice & pirhana (AN) i tam gdzie trza było reviev od AN dla polepszenia korzeni, na ŻÓŁTE listki i oczyszczenia pozostałości nawozów w glebie, po fotkach nastąpił obfity oprysk canna cure.
    Purple Gnom Kush'e 1 ^ 2: (sorry za jakość jebany toster z chin {unlucky} następnym razem postram się o lepsze...) *- zdjęcia z ukazaniem tyłu (kuperkiem plantów)-*
    2.[​IMG]
    Amnesia:
    Dark Purple(D.P):
    Devil XXL:(D.XXL)
    Og Kush(O.K.):
    Widok ( D.P, D.XXL, O.K.{od lewej do prawy) :
    Widok na wszystkie rośliny (1 rząd-PGK-Am-PGK):
    8)Pozdrawiam i z fartem crew'u 8)
    edit: Zapomniałem dziś dzień 57 tak ok 20 grudnia planuje harvest, choć czas pokaże i obserwacje pod lupą jak tam stan trichomów czy już u Devilla nie mleczne bo ona to wygląda już na dojrzałą bestie ale potrzymam jeszcze ale wiadomo aby nie przedobrzyć i żeby nie przejrzały bo tricho mleczne i przy suszeniu sobie jeszcze dojrzeją pozdrov.2

• Lubie to x 5
    Last edited: 24.11.2018
  19. DarkExpress

DarkExpress Gość

niezle zajechane :D ale masz lekcje na przyszly raz mnie nawozow lej :D 10g bedzie. oby nastpeny raz byl lperzy pozdro

20. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Zagubiony

Dark purple wyglada pysznie!
    Też muszę go wypróbować u siebie:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...