1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

AfganKush&AK47 FLO I WEG

Dyskusja w dziale Ocena twoich roślin rozpoczęta przez Arturix w dniu 05.01.2018

 1. Witam,mam w PC Boxie 45cm x 35cm x 55cm dwie roślinki, jedna z nich to Ak47 automat,jest on w ziemi od 7.11.2017,troche z niego karzełek i drugi Afgan w ziemi od 5.12.2017r. Afgan trzymał się bardzo dobrze,a w ciągu kilku dni dolne liscie zaczeły żółknąć,lany był tylko biohumus. Wszystko jest robione na patencie,dlatego ubogie warunki i sprzęt. Nie sprawdzam wilgoci,ph,lece 24/0 i trenuje ciężko lst. Wyglądały jak okazy piękna, a teraz coś się stało,dlatego piszę na forum,co może być przyczyną problemów Afgana.
   
 2. Natasz

  Natasz Inspiracja

  Bez miernika wilgotności temperatury to chuj a nie robota jasnowidzem nikt nie jest może to być wilgotność temperatura brak fosforu potasu przyczyn może być sporo pH może być za duże albo za małe
   
 3. Heniekzbagien

  Heniekzbagien Geniusz

  1 person likes this.
 4. Dzięki Heniek,zapodałem mieszankę 30%FLO70%WEG i Afgan ma się dobrze,pozbył się tylko liści wiatrakowych. Pod AK tylko lany Planton K 3/4 dawki.
   
 5. Heniekzbagien

  Heniekzbagien Geniusz