AF MIX LED [0.49m2]

benger 19.07.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Kurde szkoda. Coś ta plecha do każdego się wbija. Ile pościągałeś z krzaków mister?

2. benger

benger Kumaty

nie wiem kurde nie badałem wagi, co ciekawe podczas trymowania szczególna uwagę zwracałem czy poszczególny topek nie ma plechy i z tego wszystkiego zapomniałem segregować na rodzaje i mi się pomieszało :D także waga będzie ze ścinki po prostu...

3. benger

benger Kumaty

nie stosowalem

4. benger

benger Kumaty

W słoiczkach jest 132g, wcześniej ścięte crystal candy dały 23g co daje razem 155g.

Dochodzi sobie jeszcze punk devil w 40x40x140cm pod 100w oswietleniem led cob 3500k 8020 lm zobaczymy co z tego będzie.

Były rzecz jasna straty tych zaatakowanych pleśnią topów poszły one do utylizacji tak jak wcześniej wspomniałem, nie ważyłem tych spleśniałych no bo po co w końcu straty, gdyby nie plecha było by więcej gramów.

Błędy, które popełniłem w tym grow, a chciałbym się nimi podzielić.
    1) Nie podpisałem sobie donic jakie tam mieszanki medium użyłem i zaczęło mi się mylić jak mam podlewać, a każda całkowicie inaczej jadła i doszło najpierw do głodów a potem do przenawożeń.
    2) Od przenawożeń liście zaczęły obumierać i tam gdzie było najwięcej takich liści zdegradowanych plecha się w tych miejscach pojawiła.
    3) Na pojawienie się plechy też przyczyniła się słaba cyrkulacja powietrza - za słaby mieszak; za słaby wyciąg.

To tyle, narazie.

• Lubie to x 6
  5. benger

benger Kumaty

Siema,
    Plecha mnie dojechała totalnie w tym grow.
    Tydzień temu znalazłem dwa ogniska na punk devilu, który miał sobie dojrzeć w spokoju i podjąłem decyzje jak wcześniej tzn. poszła kosa. Już się wysuszyło, wyszło 35g luźnego materiału. Chyba zrobię z tego green dragona bo zapaliłem blanta czyściocha to moc taka 2/10 i trzyma 30-45 min haha...
    Czyli 190g pykło z tego projektu
    Yo

• Lubie to x 1
    Last edited: 14.10.2018
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...