AF: Devil Punk, Green AK XL, Amnesia Gnom, WWxAmnesia [0,25m], Ledison 150W

Heniekzbagien 24.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Anakonda373*

Anakonda373* Gość

Pięknie się prezentuje , powodzonka i pozdrówki ;)

2. No Henryku jedziesz z tematem. A jaka faza po tej amneziiiiii od ggs'a?

• Lubie to x 1
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Uwaga uwaga.
    W 98dniu żywota swego, pod topór poszła Green AK XL af od Zambezia Seeds.
    2 dni temu testowałem sampla który kurował się w słoiku raptem 3 dni i jak mnie jebło to do dzisiaj mi w głowie dzwoni, a bagna już nigdy nie będą wyglądać tak jak przed testowaniem.
    Jak widać na załączonym obrazku mokrego wyszło 237g. Na pierwszej focie macie wagę z miską, a potem samej miski, co by nie było niedomówień, że sobie kutasa przedłużam Waszym kosztem :D
    DSC03500.JPG

DSC03502.JPG

Tutaj macie kurczaczki podgląd na wszystkie kwiatki
    DSC03503.JPG

A tutaj na topa który był największy
    DSC03507.JPG

Na placu boju pozostał homoniewiadomo w puszce który dostał wczoraj nawóż mineralny. Czekamy i patrzymy czy fiolet z łodygi zacznie znikać czy co do kurwy nędzy. Poza puszkinem w boxie siedzą dwie doniczki z outa - Devil Punk oraz coś co nie pamiętam co to. Z devila sampel się suszy i jak po spożyciu wyjdzie, że jest ok, to idzie pod topór. To drugie coś też. Szkoda mi blokować boxa, bo już w kolejce do kiełkowania czekają nowi lokatorzy.
    Podsumowując moje drugie grow, które nie obyło się bez przygód i ataków szkodników:
    - Devil Punk af - 32g
    - Amnesia od Gnoma af- 50g
    - White Widow x Amnesia g13 af GGS - 42
    - Green AK XL af - 237g mokrego, ale podam wagę za kilka dni, zanim wrzucę do słoików, plus minus stawiam na 50g
    Moim ambitnym planem, po dziewiczym grow, które przyniosło 75g z czterech roślin, i głównym celem było zdjąć 150g suchego i wygląda na to, że będzie to osiągnięte. Co niezmiernie raduje duszę mą. Czyli Ledison nie taki zły.
    Pozdrawiam serdecznie zaglądających.

• Lubie to x 7
  4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Zważyłem właśnie susz z Green AK XL i po odcięciu zbędnych gałęzi wyszło 53g. Jestem zadowolony.
    Teraz tylko pozostało doprowadzić do końca puszkina i dwie cizie z outa które dochodzą w boxie. Dzisiaj dostały już samą wodę bo sampel z Devil Punka został wczoraj skosnumowany na finale mistrzostw i wjechał na ostro. Tak jak nasza reprezentacja w Brazylie :D

A właśnie. Kto poleci jakieś ciekawe sezony do boxa? Nie ma zielonego pojęcia co wybrać u gnoma z wygranego bona. Polećcie coś pany!

• Lubie to x 3
  5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Podsumowanie grow z tytułu wątku!
    A więc tak - z tego co wjechało do czterech doniczek i jest w tytule FR to łącznie wyszło 177g tematu! Zakładałem za cel 150g więc jestem bardzo zadowolony.
    Do tego do boxa doszedł puszkin który jeszcze tam siedzi, a na sam koniec wjechały tam dwie donice z partyzanckiego outa.
    Ściąłem właśnie Devil Punka i mokrego dał 127g. Niby nie dużo, ale mały bonus to zawsze bonus, a o przetarciu szlaku outdoora nie wspomnę :)
    Za kilka dni pod topór idzie druga panna z outa która grzeje dupsko w boxie, a puszkin to nie wiem kiedy.
    Będę informował na bieżąco.

• Lubie to x 1
  6. Witam, mam pytanko.
    Jaką masz końcowke pod tą lampe, dzis własnie przyszly mi takie 3 sztuki lecz sa bez okablowania.
    Widze ze dają rade te ledisony ^^

• Gowno ! x 1
  7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Z tego co widzę to u mnie z lampy wystawał kawałek przewodu i do niego dorobiłem 2m kabla z wtyczką.

• Lubie to x 1
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Kolejna aktualizacja.
    Plony z indoora już znamy. Dzisiaj do słoika wleciał susz z Devil Punka z outa - 27g bardzo smacznego palonka. Oraz pod nóż poszła druga panna z outa która dochodziła w boksie, ale nie pamiętam nazwy. Tak czy siak po ścince wyszło 90g mokrego.
    Na placu boju pozostał puszkin który odkąd zacząłem mu lać mineralne to ewidentnie złapał drugi oddech. Tydzień, może dwa i też pójdzie do nieba dla MJ.
    Pis joł.

9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Ja pierdole co puszkin odjebał....skurwiesen wziął i uschnął w ciągu jednego dnia. Cholera wie czemu haha. Skoszony w piździec, najwyżej pójdzie na green dragona.
    FR do zakończonych silwuple!

10. Moje gratulacje Heniu :) smacznego! :)

• Lubie to x 1
  11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Dziękuję serdecznie kolego

12. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Gratuluję zbiorów !
    * kiełkuj Heniu next gnoma i pakuj w puchę , pare dni nie zrobi różnicy .

• Lubie to x 1
  13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Gnom już w puszce z tydzień chyba :D
    Na dniach założę nową FR i podrzucę link do tematu puszkowego.

14. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Siemasz Heniek. Gratuluję ukończonego projektu.Zmień nawozy i pozbędziesz się tych niedoborów. Pod 4000k na biobizzie coś tam nie pyka z K wydaje mi się.Dodałbym jeszcze do tego panelu 2x2700k ledy najmocniejsze z marketu wtedy pomoże to w większym puchnięciu kwiatów.Pozdrawiam lecisz dalej:)

• Lubie to x 1
  15. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Normalnie nie wielkanoc a zmartwychwstanie się odjebało :D
    Na nowe grow Plagrony zakupione na weg i flo. Pokminie temat z dopałkami, dzięki !

16. Mroczny

Mroczny Zagubiony

A bo to dzisiaj święto zmarłych to tak jakoś wpadłem hehe

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...