AF: Devil Punk, Green AK XL, Amnesia Gnom, WWxAmnesia [0,25m], Ledison 150W

Heniekzbagien 24.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Jak tylko wyciągne je z kartonów to cykne fotkę przed włożeniem do słoików. Zajebiste to by były gdyby były bardziej zbite. Aczkolwiek wygląd rekompensują smakiem i mocą.

• Lubie to x 1
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Na prośbę Bakłażana wrzucam fotkę suszu z Amnesi od Gnoma
    DSC03462.JPG

• Lubie to x 1
  3. Ło no i gitara,fajne fajne jak tam w smaku ?

• Lubie to x 1
  4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Panie, testowałem sampla który był w słoiku 4-5dni i mnie zamiotło. Zero gryzienia, no aksamitny smak + lekki zapach cytrusów, ale wiem że zapach powróci i mi rozjebie bagna na bagnach bo jak ją ścinałem to tak pachniały, że miałem ślinotok.

• Lubie to x 1
  5. No i zajebiście chyba wezmę na drugi rok ;)

• Lubie to x 1
  6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Z nudów wrzucam kilka fotek tego co u mnie w boksie piszczy.
    Amnesia x White Widow ma już 112 dni i coś nie ma zamiaru ruszyć z miejsca. Poza tym podczas przeglądania pał w poszukiwnaiu ognisk plechy poodpadały jej liście.
    Decyzja zapadła - jutro podlanie wodą, kolejne też sama wodą i kosa. Byc może dla większej mocy zrobie jej WC ale to nie jest jeszcze przesądzone.
    Na dzień dzisiejszy wygląda tak
    DSC03470.JPG

Kolejnym domownikiem jewt sir Puszkin czyli homoniewiadomo co to jest. Z nim jest problem natury żółknięcia liści i łapania fioletu na liściach oraz łodydze.
    Jako jeden z nilicznych ph ma w normie, tzn po przelaniu i zmierzeniu ph - 6,4
    Jej/jego wiek to 82dni i wygląda tak. Ktos ogarnięty może mi podpowie co mu jest? Podlewany jest praktycznie codziennie lub co drugi dzień.
    DSC03464.JPG

DSC03466.JPG

DSC03471.JPG

DSC03472.JPG

DSC03473.JPG

I ostatni mieszkaniec bagiennego boxa to Green AK XL. Dni ma 82, idzie sobie powoli. Przetrwał ziemiórki i przędziorki i wygląda na dzień dzisiejszy tak
    DSC03467.JPG

DSC03468.JPG

DSC03469.JPG

Ktokolwiek wieo co chodzi puszkinowi to proszę o info.
    Pozdrawiam serdecznie odwiedzających.

• Lubie to x 3
  7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Kolejne morderstwo miało miejsce.
    W 117 dniu żywota swego, do konopnego nieba poszła Amensia x White Widow od GGSa.Mokrego wyszło 142g + to co wcześniej ściąłem na sample czyli 42g. Razem mamy 184g mokrego z tej rośliny. Na placu boju pozostał Green AK XL i dziwak w puszce. Podglądam tricho Greena i potajemnie czaje się na jego dusze.
    Myśle, że w przyszłym tygodniu poleci kolejny łeb i do boxa wjedzie Devil z outa hihi.

DSC03475.JPG

• Lubie to x 1
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Zważyłem właśnie susz z Amnesii od Gnoma. Kilka gibsztyli poszło od ścinki do wczoraj, ale na teraz waga wskazała 50g i niech będzie że tyle zdjąłem z krzaka.
    Cieszy mnie bardzo, tym bardziej jeśli wezmę pod uwagę ile miałem przygód po drodze. A jeszcze bardziej morda mi się cieszy jak pomyśle że z poprzedniego grow zdjąłem 75g suchego z wszystkich 4ech krzaków :D

9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Koledzy/koleżanki potrzebuje rady. Czegoś brakuje jednej roślinie z outa. Ona idzie na mineralnych. Dostała wczoraj max zalecaną dawkę i dzisiaj jak wpadłem na kontrol to się chyba pogłębia.
    Nawóz mam z npk 6-10-10
    Czego jej brak? Azot leci na łeb, czy bardziej PK, czy wszystko???

IMG_20180918_113905.jpg

IMG_20180918_113900_1.jpg

10. Dzordz

Dzordz Tuptuś

Ja bym to olał bo wygląda na prawie gotowa, może pH chujowe. Kiedy ja kosisz? Nie powinieneś samej wody lac już?

11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Nie pomyślałem o tym Żorż....
    W sumie to to jest Devil Punk i ma jakieś 80-90 dni
    Muszę tricho podejrzeć na dniach

12. Dzordz

Dzordz Tuptuś

Skup się teraz na fluszu raczej, polej jej dobre pH powiedzmy 6.5 i obserwuj. Wydaje mi się że z 10 dni i będziesz ciał.

13. benger

benger Kumaty

lej wode. Raczej przenawożona jest lub zablokowana przez ph

14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

pH kontroluje przy każdym podlaniu, chyba że deszcz podleje to nie

15. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Główny top.
    To max przybliżenie jakim teraz dysponuje.
    Wyglądają trichomy na mleczne.
    Końcówki liści zdrowe, zero popalenia. Poprostu zaczęły blednąć.
    IMG_20180918_120801.jpg

16. pozytyw

pozytyw Użytkownik

jesli nie masz plesni to nie rób WC - cos tam moc podnosi , jednak smak wyglad zapach to lepiej nie, po co dla mocy ?tracac wszystko inne
    ostatnia fotka spoko poklepie ;)
    dajesz

17. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Pozi ale gadasz o dwóch różnych rzeczach :) WC był w planach ale na amnesii z boxa. Nie będzie robiony.
    A ostatnie foty to Devil z outa któremu coś jest

18. uho667

uho667 Moderator Staff Member

potas brakuje

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Dobra, małego offtopa zrobiłem tym wrzutem fot z outa.
    Do rzeczy, czyli powrót do indoora.
    Dzisiaj do słoików poszedł susz z Amnesi x White Widow od GGSa. Z tego co zostało po pierwszej ścince na sample i po ścince ostatecznej wyszło 42g suchego.
    Gicior jak dla mnie.
    Green AK XL dzisiaj zaliczył flusha bo woda z podstawki dalej miała ph 7.4. Paranoja. Zbite do 6,4. Obu ruszył i doszedł czym prędzej.
    Tyle póki co z bagiennego ogródka.
    Pis joł!

• Lubie to x 1
  20. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Siemaneniunio.
    UP 23.09.2018

FP 18/6
    RH 35-45%
    Green AK XL af 93dzień
    Puszkin af 93 dzień
    Sytauacja na dzisiaj ma się tak:
    - Green AK trzyma ph w glebie na poziomie 6,6 tak że coś tam zaczyna się dziać znowu w topiszczach i puszcza białe włochy. Tricho przezroczysto mleczne z przewagą jednak przezroczystych jeszcze więc czekam i czekam i czekam a ze mną czeka Devil z outa :)
    - Puszkin też wywala włochy nowe ale dalej łapie fiolet na łodydze i nie wiem od czego...podlewany codziennie, co drugie podlanie dostaje Alga bloom i green sensation
    Jak macie jakieś sugestie co mu jest to słucham. Wszystko widoczne na fotach.

AK Green XL
    DSC03481.JPG

DSC03482.JPG

DSC03483.JPG

DSC03484.JPG

Puszkin
    DSC03485.JPG

DSC03486.JPG

DSC03488.JPG

DSC03489.JPG

DSC03490.JPG

DSC03491.JPG