AF: Devil Punk, Green AK XL, Amnesia Gnom, WWxAmnesia [0,25m], Ledison 150W

Heniekzbagien 24.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Mały news.
    W 114dniu żywota swego pod topór poszedł Devil Punk. Stało się tak ponieważ po powrocie z kilkudniowej misji zauważyłem na 2 topach pleche :/
    Po ścince wszystkiego wyszło 125g, w tym 33g to zainfekowane kawałki najforodniejszych topów. Zdrowy sort wylądował w pudle i się szykuje do curringu a ten schorowany właśnie wleciał do słoja i został zalany wodą. Ciekaw jestem efektu water curringu.
    Pozdrawiam i obiecuję przy następnym podlaniu foty.
    Aaaa zapomniałbym - przędziorki chyba wytępione, ale ziemiórki to się chyba wściekły i mnożą się na potęge. Lepy wręcz zapierdolone muchami, pułapki z wody i octu tak samo. Będę zamawiał nicienie na to gnojstwo.

2. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Wincij zdjęć Heniek prosim :D

• Lubie to x 1
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP 20.08.2018

Amnesia Gnom 90
    Amnesia x WW GGS 90
    Green AK XL 61
    sir Puszkin czyli Lowryder/Diesel ryder (?) af ~ 61
    temp 26-30st
    wilgotność 55-70%

Walka z cholernymi ziemiórkami trwa. Przędziorki chyba wytępione. Jak już pisałem wyżej - Devil Punk nas opuścił.
    Reszta sobie dochodzi swoim tempem. Martwi mnie puszkin bo kurde jakoś tak zmarniał bidula. Dostał dzisiaj dosyć dużą dawkę BioBlooma i TopMaxa.
    Musiałem mu łeb ściągnąć bo już dobijał do ledisona. Nie widziałem ich kilka dni i Green XL strzelił ostro w objętość. Doszedł mi do kolekcji booster GreenSensation i zastanawiam się czy nie odstawić TopMaxa i lać z BioBloomem tylko jego.
    Zapraszam do fot.

Green AK XL
    DSC03434.JPG
    Amnesia x WW GGS
    DSC03437.JPG

DSC03438.JPG
    Amnesia Gnom
    DSC03439.JPG
    te żółte liście mnie niepokoją
    DSC03441.JPG

Puszkin
    DSC03442.JPG

DSC03443.JPG

Zdjęcie klasowe DSC03445.JPG

• Lubie to x 5
  4. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Heniek sprawdź wszystkie topy dokładne bo skoro na jednej pojawiła się plecha to i na innych też już może być.. Zobacz też dokładnie tą co ma żółte listki u góry topa. Rozchyl delikatnie top i zobacz w środku bo na zewnątrz jej nie widać...

5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Bardzo niechętnie, za radą kolegi z Nanskatsu, pooglądałem inne topiszcza. I co? I gówno - na dwóch topach od tej łądniejszej Amnesii zauważyłem pleche....
    Szybka akcja w ogrodniczym i już jestem po oprysku. Jak nie urok to sraczka...

• Lubie to x 1
  6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Heniu! Zwieksz cyrkulacje powietrza w boxie I moze pomysl nad jakims osuszaczem powietrza.Czasami warto zainwestowac te kilka zeta.

• Lubie to x 1
  7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Jeszcze dzień/dwa i wjeżdża do boxu Monkey robić tornado!

Przejrzana każda dokładnie i tylko w tych 2óch topach się piździca zalęgła.

Taki mini up - właśnie popodlewałem panienki roztworem z nicieniami które sobie powpierdalają larwy ziemiórek. Chwila szczęścia na bagnach.

• Lubie to x 1
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Up 02.09.2018

Obie amnesie mają po 103dni i niczym muchy w smole usiłują dojść. Nie wytrzymałem i dzisiaj uciąłem jeden lisi ogon Amnesi od gnoma. Ciekaw jestem jak klepie.
    Mam lekkie ciśnienie na ścięcie amnesii gdyż wpadłem na szatański pomysł przeniesienia jednej rośliny z outa do boxa, żeby sobie popuchła w idealnych warunkach.
    Puszkin i Green XL mają po 73dni i sobie radośnie rosną.
    Ziemiórki zostały wytępione totalnie, na śmierć.
    Devil Punk sukcesywnie jest spożywany. Z racji tego iż ścinka była wymuszona awaryjna sytuacją, nie jest on mega upierdalaczem wyginającym nogi w kolanach w drugą strone, aczkolwiek nie ma co narzekać gdyż stał się mega lajtowym czilowym palonkiem. Przynajmniej dla mnie i ogrzycy. Dostałem telefon dzisiaj od znajomych którzy dostali od Heńka trochę Devila na urlop i okazuje się, że sporadycznym konsumentom Devil odcina zasilanie w głowie hehe. Tak że nie ma tego złego.
    Wrzucam fotki ściętego lisiego ogona. Za cholere nie wiem dlaczego on od połowy w górę zaczął usychać. Panna dostała dwa ostatnie podlania sporo biogrowa bo żółkła menda. Nie mam coś weny na pisanie. Idę zajarać. Pozdrawiam.
    DSC03449.JPG
    DSC03450.JPG

• Lubie to x 4
  9. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Heniek czy Ty też trymujesz takim maleństwem co jest na focie?? :D dla mnie the best hehe :D
    Ej, a może ona nie uschła, tylko dojrzała tak, mi się dwie tak zrobiły, posrały się całe bobkami zamiast storzyć zacne topy hehe.
    Pozdro. :)

10. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

No takie mi przyszły w zestawie z całym z boxem itp. Nie są złe, ale zaczynają mnie irytować, tak że chyba wjadą jakieś lepsiejsze.
    Pojęcia nie mam co się z tą Amnesią dzieje. Jak po tygodniu w słoiku moc będzie zadowalająca to idzie pod topór cała. Dosyć tego patyczkowania się.

11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Słuchajcie kamraty. Dzieją się dziwne rzeczy u mnie. SZkurwa już nie wiem jak mam to sobie tłumaczyć. Wyobraźcie sobie, że sprawdziłem sobie ostatnio po raz kolejny ph wody z podstawki. Kurwa znowu mam w plantach ph rzędu 6,9/7/7,1. JAK TO JEST MOŻLIWE??? POWIE MI KTOŚ??
    Każdy roztwór jaki robię ZA KAŻDYM RAZEM REGULUJE DO PH 6-6,2-6,4 max. Panny miały już po flushu każda, a jedna amnesia miała już 2 razy robiony i chuj, po pary tygodniach ph w glebie wypierdala w kosmos. Zaszczepiłem miko po pierwszym flushu żeby chociaż grzyby regulowały ph, ale nie wiem czy to zdaje egzamin.
    Jak widać Amnesia od gnoma i ta od GGSa stoją w miejscu do kurwy nędzy. Na szczęście Green AK XL puchnie, ale ciekaw jestem czy nie szedł by szybciej gdyby nie to jebane ph.
    Przetrzepałem nasze forum i hasza w poszukiwaniu jakiejkolwiek odpowiedzi. Znalazłem wywód na temat jak to biobizz po paru miechach stosowania podbija ph w glebie właśnie pod 7. Nie rozumiem ocb. Czy takie rzeczy dzieją się przez przesiadke na Ledisona czy co. Ktoś posiada tajemną wiedzę co się dzieje?
    Dojadę do końca z tymi dziewczynami i na next grow uzbroiłem się w Alga grow, Alga bloom i Green Sensation od Plagrona. Ziemię chyba też wezmę od Plagrona.
    Ręce opadają...

12. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Heniu! Mialem podobnie podczas stosowania zestawu Biobizz-a,dlatego mimo ze duzo ludzi twierdzi aby nie regulowac poziomu Ph przy tych nawozach,zawsze staralem sie stabilizowac poziom roztworu do max 6.5-6.7 I panny ruszyly z kopyta.

13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Marco ja reguluje non stop a dalej takie jaja się dzieją. Na szczęście BioBloom już się kończy, TopMax też. Niech idą w piździec te nawozy.

14. uho667

uho667 Moderator Staff Member

ja chcialbym sie dowiedziec dlaczego sie nie reguluje tych nawozow ,lub dla czego ktos mysli ze sie reguluje i wtedy mozna pomyslec nad odpowiedzia na problem

15. pozytyw

pozytyw Użytkownik

heniu morduchno, tamten top nie usycha tylko plesnieje, masz ja w calym boxie, kazdy plant juz ją ma a Topmax jest tani i zajebisty.
    ogolnie b. ciekawe pheno tego jednego, troche podobne dr greenspoon

16. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Nie za bardzo rozumiem o co Ci Uhol chodzi, ja reguluje od początku i dalej kapsko. Jeśli wiesz czemu tak się dzieje to uchyl rąbka tajemnicy.

Pozi plechy nie ma na ŻADNYM topie tej dziwnej amnesii, ani na żadnym innym topie w boxie. Cokolwiek wcześniej było zainfekowane to wyleciało z boxa i jak dotąd nie powróciło. Chyba że jest jakiś rodzaj pleśni której nie widać jako tako, ale widać efekty jej działania. Topy przeglądam co podlanie, z dokładnością higienistki w szkole, szukającej mend we włosach pierwszoklasistów.

17. benger

benger Kumaty

Heniek ja tych biobizzów w połączeniu z biohumusami od kilku upraw wgl nie reguluje od początku grow do kosy i problemów nie mam...
    Może kwestią jest brak zaszczepienia ziemi mykoryza ? Albo podlewasz wodą nie odstaną?
    Możesz dokupić Pozytywne Mikroorganizmy i wtedy już powinieneś mieć gwarancje "życia" w glebie aby to regulowały.

18. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Po dużym flushu który miał miejsce jakiś miesąc temu, zaszczepiłem miko właśnie po to żeby grzyby regulowały ph, a sam i tak to robiłem bo lubię się babrać i mnie to uspokaja. Wodę odstawiam na ok 36h przed podlaniem, a w awaryjnych sytuacjach biegłem do najbliższego miasteczka po baniak mineralki 5l. Nigdy nie było lane prosto z kranu.

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP
    Wczoraj, po czterodniowym curringu sampli z tej śmiesznej Amnesii od Gnoma postanowiłem stestować czy coś to klepie czy jak.
    OMATKOBOSKOOOOOO!!!! Nigdy w życiu nie czułem się tak zajebany i pobudzony równocześnie. Juz w pełni rozumiem czym jest sativowy haj. Coś pięknego :)
    W związku z tym, dzisiaj pod topór poszła cała roślina. Przeżyła z nami cudowne 108dni. Po zważeniu wyszło 155g + 2 gałęzie ścięte wcześniej na sample które ważyły 32g. Łącznie z tego cudaka wyszło 187g. Zadowolony jestem mega, bbiiorąc pod uwagę jakie jaja się działy po drodze. Topy mega luźne. Poprzeglądałem je
    dokładnie i zero plechy. Pachnie nieziemsko jak cytrusowy raj do odświeżania toalet milionerów. Dzisiaj nastąpi test sampla z Anesii x WhiteWidow od GGSa.
    Pozdro z bagien!
    DSC03457.JPG

• Lubie to x 1
  20. Ale zajebiste topsony poka dokładniej jak wygląda susz:o:P

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...