1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Acodin

Dyskusja w dziale Dopalacze i syntetyki rozpoczęta przez GoodSensi w dniu 03.02.2012

Tagi:
 1. GoodSensi

  GoodSensi Dyskutant

  Może to nie jest specyfik "pochodzenia naturalnego", ale uważam, że również warto o tym napisać.

  Acodin- jest to lek, z tego co mi wiadomo to na kaszel i dostępny bez recepty (przynajmniej w moim rejonie). Cena to około 5 zł za opakowanie (30 tabletek)


  [​IMG]

  Po niewielkim przedawkowaniu tego oto leku przybywa się o niezłe fazy :)

  Te fazy zaprezentowane są na tym filmiku:

  [video=youtube;Y37EFQWyeb4]http://www.youtube.com/watch?v=Y37EFQWyeb4[/video]

  Za 'fazy' odpowiadzialny jest dextromethorphanum .

  Info dotyczące dawkowania:

  1. plateau: 1,5 – 2,5 mg/kg (najsilniejsze działanie na fragment PCP2 receptora NMDA, mała aktywność sigma1 i znikoma blokada NMDA),
  2. plateau: 2,5 – 7,5 mg/kg (rosnąca aktywność sigma1, silniejsza blokada NMDA, PCP2 bez większych zmian na stałym poziomie),
  3. plateau: 7,5 – 15 mg/kg (przeważa blokada ogólna receptora NMDA),
  4. plateau: powyżej 15 mg/kg (brak zmian w oddziaływaniu na poszczególne receptory; zerwanie większości połączeń między neuronami).
  sigma plateau: polega na aplikowaniu różnych dawek w ciągu całego dnia (najwyższa aktywność receptora sigma1) – niezalecane, bo doprowadzić może tok myślenia do anormalnego, większość użytkowników uważa ten stan za nieprzyjemny).

  W małych dawkach działanie DXM można przyrównać między alkoholem a MDMA. Można lepiej rozumieć dziejące się dookoła wydarzenia. Jest się bardziej pobudzony (jak po kofeinie). Można czuć zjednoczenie z otaczającym Cię światem. Zdarzają się mdłości, można czuć swędzenie. Dziwnie czuć grawitację.

  Wchodzi po ok. 30 minutach do godziny, przez następne 2-3 godziny działa najmocniej, schodzi po ok. 6h.

  Nie ma jednak alkoholowego zamętu. Przyjemnie słucha się muzyki. Dźwięki wydają się głębokie i bogate. Można porównać słuchanie na czysto i po DXM jak słuchanie z radia i na koncercie. Niektórzy jednak mają odwrotnie. Muzyka dla takich osob brzmi metalicznie i głucho. Działanie anestetyczne DXM powoduje, że przyjemnie się chodzi i całe ciało wypełnia przyjemność.

  Niektórzy czują się bardziej kreatywni i są zdolni do nieliniowego myślenia.

  Mniejsze zahamowania są w trakcie rozmowy. Łatwiej porozmawiać na krępujące tematy.

  DXM podwyższa libido, ale zmienia się w zależności od osoby. Dla niektórych muzyka, rozmowa, kontakt psychiczny jest o wiele lepszy od seksu. Mogą być problemy ze wzwodem i osiągnięciem orgazmu.

  Drugie plateau generalnie daje mocniejsze efekty pierwszego. Mogą pojawiać się halucynacje przy zamkniętych oczach. Występuje brak koordynacji ruchowej, np. język i usta przy mówieniu, co sprawia trudność w mówieniu. Ciężko się chodzi (choć jest to przyjemne).

  Głębia ostrości jest zagubiona. Wszystko traktuję się z większym dystansem. Muzyka może wtedy wspaniale porwać w swój świat.

  70% użytkowników informuje o istnieniu wyraźnej granicy pomiędzy 2 i 3 plateau.

  Czuć wtedy łagodnie oddzielenie od ciała, ale nie ma jeszcze halucynacji przy otwartych oczach. Wzrok jest już mocno zakłócony, a trudności z mówieniem spore, choć efekty są jeszcze podobne do 2 plateau.

  2.2 III Plateau
  Na tym poziomie mogą zdarzyć się już bad-tripy. Efekty są zupełnie różne w stosunku do poprzednich poziomów. Przeżycia są już bardzo indywidualne i dają możliwość wgłębienia się w siebie.
  Traci się poczucie odległości, oczy kompletnie się nie synchronizują, więc widać dwa różne obrazy. Wizje, jeśli są to w jakości marzeń sennych. Dominują halucynacje wzrokowe. Znieczulenie jest bardzo silne, zwłaszcza jeśli dojdzie do pełnej dysocjacji umysłu od ciała.

  Przeżycia są bardzo "szamańskie".

  Dobrze jest się spokojnie położyć - intensyfikują się wtedy doznania dysocjacyjne.

  2.3 IV plateau
  Przeżycia są bardzo podobne do ketaminy w dawkach przed-anestetycznych. Pełne odzielenie od ciała (wyjścia poza ciało OOBE). Zdarza się złudzenie bycia czymś (np. Jestem kwiatkiem w środku pola).

  Halucynacje i wizje na porządku dziennym. Wielkie problemy z pamięcią krótkotrwałą. Dużo rzeczy dociera dopiero następnego dnia bądź później.

  Szkodliwość
  Okazjonalne używanie DXM nie jest najprawdopodobniej szkodliwe, ale są notowane także negatywne objawy. W dużych dawkach może niszczyć mózg. Jednak trudno powiedzieć jakie są to duże dawki. Uważa się jednak że są dawki znacznie przekraczające typowe ilości pochłaniane przez używkowicza.

  Szkodliwość DXM wychodzi dopiero, jeżeli bierze się częściej niż raz w tygodniu, więcej niż 720 mg przez conajmniej rok, ale też jest dużo ludzi, którzy nawet przy takich ilościach nie mają żadnych ubytków zdrowotnych.
   
  Last edited by a moderator: 30.07.2013
  lipski, Muzyk and aladino115 like this.
 2. Clonazepam

  Clonazepam Błyskotlwy

  Może i się czepiam , ale fora o tego typu specyfikach już są w sieci więc jeśli administracja nie stworzyła odpowiedniego działu na zamieszczanie takiego tematu widocznie nie życzy sobie zakładania podobnych tematów.

  Żeby nie było , że robię offtop to pragnę powiedzieć jedynie , że za 'fazy' odpowiadzialny jest dextromethorphanum .

  Info dotyczące dawkowania:
  1. plateau: 1,5 – 2,5 mg/kg (najsilniejsze działanie na fragment PCP2 receptora NMDA, mała aktywność sigma1 i znikoma blokada NMDA),
  2. plateau: 2,5 – 7,5 mg/kg (rosnąca aktywność sigma1, silniejsza blokada NMDA, PCP2 bez większych zmian na stałym poziomie),
  3. plateau: 7,5 – 15 mg/kg (przeważa blokada ogólna receptora NMDA),
  4. plateau: powyżej 15 mg/kg (brak zmian w oddziaływaniu na poszczególne receptory; zerwanie większości połączeń między neuronami).
  sigma plateau: polega na aplikowaniu różnych dawek w ciągu całego dnia (najwyższa aktywność receptora sigma1) – niezalecane, bo doprowadzić może tok myślenia do anormalnego, większość użytkowników uważa ten stan za nieprzyjemny).

  Do kolegów wyżej, proszę was , jeśli nie macie nic mądrego do napisania to nie piszcie nic...
   
  Last edited: 03.02.2012
 3. GoodSensi

  GoodSensi Dyskutant

  Dziękuję kolego, że dodałeś to. Pozwoliłem sobie edytować mój post i zamieścić tę informację w nim.
   
 4. KonopiaLeczy

  KonopiaLeczy Błyskotlwy

  Największe gówno jakie widziałem ;] Nie polecam ;p
   
 5. GoodSensi

  GoodSensi Dyskutant

  Fazy są dobre, ale dłuższe stosowanie tego "dopalacza" oczywiście jest szkodliwe. <-- Jeżeli o to Ci chodzi.
   
  Mariusz123 likes this.
 6. Clonazepam

  Clonazepam Błyskotlwy

  @KonopiaLeczy
  Twój komentarz jest bardzo inteligentny i wyjaśniający wszelkie wątpliwości innych. Szczerze wątpię , że miałeś do czynienia z DXM a właśnie tacy ludzie którzy nie wiedzą nic , piszą najwięcej bzdur .

  Po DXM doznania są o wiele 'głębsze' niż po THC , ale to zapewne wiesz z doświadczenia , prawda ? ;d
   
 7. Haszczu

  Haszczu Tuptuś

  Ile trzeba tego zjesc zeby miec faze ???
  +
   
 8. marihmaniak

  marihmaniak Autorytet

  jadlem juz acodin zeby miec faze, musisz minimum zjesc 10 tabletek, ja za pierwszym razem zjadlem 20 to faza konkret, ale zygac sie chce na poczatku.. pozniej wszystko pieknie  edit:

  chcialem dodac ze mojemu kumplowi faza wlaczyla sie kiedys po 2 godzinach ..
   
  Last edited: 28.02.2012
 9. Seyup

  Seyup Autorytet

  Ile tego zażyć żeby była dobra faza? Nie żebym miał jakies schizy i żebym chciał popełnić samobójstwo. I czy alergia może w czymś przeszkodzić?
   
 10. marihmaniak

  marihmaniak Autorytet

  Napisalem minimum 10 alergia nie powinna w tym przeszkodzic, chcesz miec schizy i popełnic samobojstwo, to raczej nie ta zabawka po tym to tylko masz gadane i sie jebie w glowie .. tzn to tylko ja tak mam
   
  Seyup likes this.
 11. Seyup

  Seyup Autorytet

  OK dzięki za odpowiedź
   
 12. Clonazepam

  Clonazepam Błyskotlwy

  Jako ciekawostkę dodam, że dxm wyśmienicie komponuje się z benzydaminą. W moim przypadku 1,5g benzydaminy na 30 tabletek acodinu.
  Oczywiście przed każdym mixem należy zapoznać się z każdą substancją z osobna.
  Pozdrawiam.
   
  Salam alejkum likes this.
 13. Wujo

  Wujo Guest

  nie niszczyl bym sobie taka chemia organow wewnetrzych...
   
  leaf likes this.
 14. Topka

  Topka Błyskotlwy

  i psychike z czasem ..;)
   
 15. Wujo

  Wujo Guest

  zobaczcie jak te gnojki sie zachowuja otumanione to takie, potem takie to niedouczone wychodzi z gimnazjow...
   
 16. Clonazepam

  Clonazepam Błyskotlwy

  Na psychike z czasem również i zioło ma negatywny wpływ więc po co takie komentarze? Rownie dobrze moge to samo powiedziec o palaczach mj.
   
 17. mypassion

  mypassion Kumaty

  ziomek zjedł tego gówna 60 tabletek (2 opakowania) jak wyszedł z domu o 7 rano tak wrucił o 3 w nocy... nie wie co się z nim działo w tym czasie, nie polecam tego... nie jadłem i nie bd tego jeść. i innym też odradzam
   
 18. Taaa specyfik pochodzenia naturalnego produkowany chemicznie, ile w tym chemii jest to nikt nie zliczy, a prawdy tez ci nigdy nie napiszą, zawsze producent ma swoją tajną, zastrzeżoną substancje której nigdy nie podaje ;d Nie polecam tego brać z opinii innych jebie banie na maxa. Nie uwazam tego za naturalne.
   
 19. Wujo

  Wujo Guest

  wszystko szkodzi, ale nie szkodzmy sobie bardziej swiadomie przez mdykamenty, to czysta chemia ktora z czasem nie tylko w glowie pokaze swe skutki ;)
   
 20. Tetra

  Tetra Tuptuś

  Lepiej nie próbować bo mozesz miec alergie na jakis skladnik a przy takich dawkach moze sie skonczyc nie tylko zla faza, lub zrobić dokładne badania na co masz alergie.
   
  ZIELONA likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi