9 x Super Skunk od Gnoma, 1 x OG Kush od Dinafem - Gavita 1000W [2,25m2]

Master! 30.03.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Master!

Master! Kumaty

8 dni z moimi dziewczynkami ;f ;f ;f

2. Master!

Master! Kumaty

23 dzien

• Lubie to x 3
  3. Master!

Master! Kumaty

32 dni

W 29 dniu zycia zrobilem topping. Panny maja teraz jeszcze 2 tyg na odbicie i przelaczamy na flo. Docelowo mialo byc 18l ale pozostanie chyba 11l bo wega bym musial jeszcze z miesiac robic. Nastepnym razem zdjecia beda pod normalnym swiatlem

• Lubie to x 3
  4. mikołaj

mikołaj Gość

Dlaczego poucinałeś duże wiatraki?

5. Master!

Master! Kumaty

Poniewaz zaslanialy nowe odrosty...Pozostaly duze liscie wiatrakowe na dole roslinki ktore w niczym nie przeszkadzaja i moga sobie spokojnie rosnac i magazynowac pozywke.

6. mikołaj

mikołaj Gość

Wiesz Master amator ze mnie i pewnie się nie znam ale wydaje mi się że na ucinanie lisci to jeszcze nie ta pora...

7. Master!

Master! Kumaty

Nic im sie nie stanie...Weg bedzie 50 dni wiec maja jeszcze troche czasu na rozwijanie sie...Nie bylo opcji zeby te wiatraki nagiac wiec zostaly obciete. Myslisz ze odbije sie to na plonie?

8. mikołaj

mikołaj Gość

Wiem że im nic nie bedzie u mnie ślimaki zjadły liście a one dalej rosną. Wydaje mi się że dużej różnicy nie będzie jak bedzie jakakolwiek powiem Tobie jak już dojde do perfekcji w uprawie, szkoda troche że je tak pochlastałeś ale Ty jesteś tu szefem.

9. Master!

Master! Kumaty

Pierwszy trening i fryzjer. Na tym koncze ze stresowaniem moich panienek. Gdy system korzeniowy jest dobrze rozwiniety rosliny duzo lepiej znosza stres. Po takim cieciu jaki im zapewnilem moge powiedziec ze ciezko nawet dostrzec zeby roslina na chwile zatrzymala swoj wzrost. Godzine przed ciachaniem podalem im oprysk z asahi sl.

10. Master!

Master! Kumaty

40 dni weg
    temperatura w dzien 31-32 noca 22
    wilgotnosc w dzien 55-65% noca 75%

wczoraj zostaly poddane delikatnemu LST
    Pozostalo 10 dni do przelaczenia na flo a panny beda jeszcze przesadzane do donic 18l. Podlewane odstana woda ktora jest 24h napowietrzana. Co wy na to?

• Lubie to x 2
  11. mikołaj

mikołaj Gość

Mi sie podoba, podobno napowierzanie tak długo wody nie działa na korzysć, gdzies tak było napisane. Może i tak jest albo i nie, tego na pewno ja nnie wiem, trzeba jakiego testa zrobic dla wiarygodnosci moze.

12. Master!

Master! Kumaty

Slyszalem o tym i nawet nasz kolega Alibaba mi o tym wspominal. Nie wiem jak by bylo gdybym napowietrzal na godzinke przed podlaniem ale nie moge narzekac. Uwazam ze plantom niczego nie brakuje.

13. Master!

Master! Kumaty

No i po co czlowiek ma sie meczyc, robic zdjecia, wkurwiac sie jak i tak to wszystko o kant chuja rozbic. Chcesz dobrze i rezykujesz wlasna dupe. Mialem nadzieje ze te forum bedzie stabilne ale sie mylilem. Prosze o zakonczenie mojej fr i przeniesienie do niedokonczonych

• Lubie to x 3
  14. uho667

uho667 Moderator Staff Member

master spokojnie jak fotki znikaja znaczy ze grzebia z tym ,ja mam nadzieje ze to wszystko wroci badzmy dobrej mysli

15. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

grzebią i coś wygrzebać nie mogą
    prędzej świnie zaczną latać jak tu ktoś zacznie się przejmować moralami użytkowników haha
    nie oszukujmy się wchodzi jakiś admin konserwator na chwilę wczoraj psuje i znika na następne tygodnie. udając że coś zmierza ku dobrej stronie gówno robiąc, bo zdjęć starych jak nie ma tak nie ma, a na domiar wszystkiego świeżych też a po adminie konserwatorze śladu nie ma bo na huj to zrobić od ręki jak się coś zjebało 
    nie mam wiedzy informatycznej co nie, ale to co się odpierdala to jest śmiech
    Jak się za coś zabierać to wypadałoby skończyć, a jak się nie umie albo później jest to problemem to na huj zmiany
    lada moment i tu nie będzie nikogo haha

I dodam że to nie jest tylko moje zdanie

• Lubie to x 2
    Last edited: 12.05.2018
  16. Master!

Master! Kumaty

Kurwa co robia te wszystkie zdjecia w mojej FR?
    Japierdole burdel na kolkach bo inaczej tego nie mozna nazwac :x:x:x:x:x:x

48 dni weg

Dzis kobitki zostaly przelaczone na 12/12. Teraz bedzie rozpie....

• Lubie to x 8
  17. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Ja to bym jeszcze trochę poczekał...wiadomo że jeszcze urosną ale miejsca nie zagospodarowales na full co nie znaczy tez ze na dobre to nie wyjdzie...ja jestem przyzwyczajony do ścisku na indoor ale wiem ze jeżeli zwolni się miejsca to roślina potrafi to dobrze wynagrodzić...powodzonka

18. Ryjek

Ryjek Użytkownik

będzie moc :)
    pozdro kolego

19. KIMkolwiek

KIMkolwiek Zagubiony

kurde jak ja tesknilam za takim widokiem :o
    pieknie tam masz !!
    zazdraszczam starsznie !!

20. Master!

Master! Kumaty

14 dni od przelaczenia a Panny dalej indukuja. Zrobilo sie juz troche ciasniej ;d;d
    Podlewane sama woda napowietrzana 24h. Mysle ze przy takim wegu to 10 plantow na ten namiot wystarczy w zupelnosci. Podlewam co dwa dni po 1,5l mniejsze donice i 2l wieksze. Dziewuchy sporo pija ale nie ma sie co dziwic jak w namiocie 32°. Lampe delikatnie podkrecilem z 600w na 660w i wiecej juz nie moge ze wzgledu na temp.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...