8 lsd auto, 8 gorila glue 350w LED clu CITIZEN 1.44m2

showexpert 12.12.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siema
    Lecę pierwszy grow
    16 pestek dojdzie jeszcze 4 jak się
    Od taniesianie

Gleba plagron lightmix
    Nawozy od advanced nutrition oh Perfect

#1,44m2 box
    #led Citizen 350W odpowiada 600hps
    #filtr węglowy
    #wentylator wyciągający
    #2x wiatraki mieszające
    # nawilżacz powietrza
    #prognoza pogody

Temp Max w dzień dziewczyny mają 26 stopni w nocy minimun 21,5
    Nawilżacz leci 80-80% wilgotności

Dziewczyny żyją od 10 grudnia
    Tutaj fotka do oceny czy wszystko z nimi ok

• Lubie to x 2
    Last edited: 12.12.2019
  2. Malo światła będzie ale kibicuję i będę sprawdzał postępy

3. Ciekawie się zapowiada:) jakiś trening? Swiatła faktycznie trochę maławo...do boxa 1m2 tak na styk(jeśli faktycznie odpowiada hpsowi 600w a nie takie pierdolenie tylko) ale przy dobrym trenowaniu i zostawieniu tylko tak ze czterech szytów głownych na roślinę na tej samej wysokości i świeceniu tylko na nie może sie udać:) póki co siewki się wyciągają bo mają za mało tego światła...obniż lampę albo podnieś donice tak z 15cm bo patyki Ci wyrosną zamiast ładnych krzaków

4. Tak więc dziewczyny dość mi się wyciągaja więc dziś lampę zbliżyłem o jakieś 10-15cm oraz moc lampy bo przez jeden dzień trzymałem je na 100% ale wyczytałem że nie potrzebują teraz jeszcze takiego światła mocnego bo mogą dostać karlotowosci i później nie będą szły. Więc zmniejszyłem na 70% za tydzień podkrece na 80 i po 2 tyg dam 90. Lampa wisi jakieś 40cm nad szczytami
    Zmniejszyc jeszcze? Gość od lampy radzi 50 ale jak widać przy tylu ciągnie je do góry

5. Jak masz w miarę dobry czujnik w telefonie to ściągnij sobie apkę ala luksomierz...tak z 30k luxów przy roślinkach to minimum żeby dobrze poszły...ja mam teraz 50k przy szczytach...słoneczny dzień daje średnio 100k luxów

6. Jaki czujnik mam to nie wiem, ale sprawdzę to, bo nie wiedzialem, że taka opcja wogole jest.

Ktoś mi może powiedzieć kiedy mogę zacząć LST?

7. najwcześniej jak ma 4 piętra liści ale jak będą miały małe odstępy między piętrami to lepiej później...ogólne lst przy tylu krzakach to ciężko będzie to tam pomieścić...chyba lepiej jak byś im fim zrobił

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...