1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

6x auto viking ak47 fem , 3x Easy Sativa fem

Dyskusja w dziale Fotorelacja Outdoor 2014 rozpoczęta przez cotto w dniu 28.05.2014

1. Witam jestem początkującym growerem proszę o uwagę i pomoc :)
    wszystkie rośliny mają około 3 tyg :
    6 x Ak47 -ziemia kupna uniwersalna mieszana z dolomitem i styropianem wiadra 25 l
    3 x Eeasy Sativa - wykopane dołki na 1,5 m zmieszane z ziemią uniwersalną , dolomit , azofoska
    nawozy na weg : biohomus forte , nawóz z pokrzyw (samo robiony)
    nawozy na flow: planton k i pod koniec Rippen
    trening : lst - na każdej roślinies
    słońce : 8-9 h

6 af-ów w którym 3 są w mizernym stanie było 12 ale coś mi zjadło zostały same łodygi ...

3 x Easy Sativa fem pogryziona w ciężkim stanie ale wyjdzie z tego :) zobaczymy co czas pokaże

2. Ekwador

Ekwador Forumowy guru

Kup środek przeciw ślimakom bo Ci zeżrą ścierwa wszystko. Zrobiłeś dziury od doły tych "doniczek" przelane są w tych wiadrach ! Na to wygląda. I troszkę mało słońca. Z tego co pamiętam to najlepszymi warunkami są w czasie pierwszych tygodni życia 18h słońca, a potem normalnie 10-12h. No ale to w pewnej mierze starcza, potężne nie będą. Jeśli będziesz zamierzał przesadzać będziesz miał problem, albowiem korzenie się poplączą, nie wiem czemu dałeś dwie rośliny w jedno :( powodzenia, jak masz pytania to pytaj, tutaj moje : KLIK

3. dik

dik

1 person likes this.
  4. Filozofek

Filozofek Błyskotlwy

Ooo ;d: jest czego żałować ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi