1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

(5xsez/17xaf) Northen Light, Blueberry Kush, Critical+2.0, GG, Passion#1) - HPS 400W/600W [1.52m2]

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Gandalf. w dniu 02.01.2018

1. Gandalf.

Gandalf. Expert

Hej
    czas odpalić nowe grow, żeby nie marnować czasu i nie robić zastoju

hwdp hwdp hwdp hwdp

MIX AUTOFLO część następna

4x Blueberry Kush (nirvana) od Tsubasy
    1x Northen Light (female seeds) od Rowerzysty
    1x Crystal Candy (sweat seeds) od Rowerzysty
    1x Northen Light (female seeds)
    3x Sour Diesel
    7x [(pestko niespodzianka af femi , gnomesgarden)(zachomikowany jakiś gratis)]
    1x Critical 2.0+ (Dinafem)

--

cel to uhodować bydlaki z sezonow zrobić klony na drugie grow
    w między czasie zapylić któregoś klona, jakimś afem z wyżej
    i rośliny matki doprowadzić do końca.

1x EasyShaman x Guerilla Gold GGS
    1x Guerilla Gold GGS
    1x Blue Cheese Dinafem
    1x Passion #1 Dutch Passion
    1x Purple #1 (dutch passion) x Dark Devil (sweat seeds) [fubar]

--

Specyfikacja

-filterek będzie nowy ~450-500m3/h
    teraz jest cos kolo 380m3/h na wykończeniu, wilogoć robi swoje

-lampki też już na wykończeniu będą nowe za jakiś czas
    na veg 400w później 600w żeby wszystko się opłacało

-ziemia ze startowym npk, perlit, keramzyt na wierzch, żeby lampa mi wolniej wysuszała glebe na starcie

-fp 18/6

-nawozy na veg jakieś fajne z dobrą proporcją N wybierze się jeszcze, na zaawansowane flo burza kwiatków, a wcześniej nawoz do pomidorów, wszystko od substrala

-na afy donice 5l, na sezony najpierw 13l później 20+.

-wszystko pod łóżkoboxem, wymaluje plandeke na biało.
    wymiary na szerokości to 80x190 /1.52m2.

i to na tyle, za tydzień czasu aktualizacja

Last edited: 04.01.2018
    16 people like this.
  2. Al Bundy

Al Bundy Moderator Moderator

Siema, wszystko elegancko, wszystko cacy, tylko gdzie wymiary łóżkoboxa w poście i tytule fotorelacji?
    W tytule zapomniałeś też podać rodzaju i mocy lamp. Regulamin fotorelacji obowiązuje wszystkich ;d

1 person likes this.
  3. Gandalf.

Gandalf. Expert

10 dni od położenia pod lampę. w takim stanie po kubeczkowaniu poszły do pojemników 5l. podlane wodą.

3 people like this.
  4. Magson

Magson Geniusz

Zasiadam i obserwuję ;] Ckaw jestem twojego kolejnego. Zauważyłem, że sadzisz w jednej po 2 szt. Jak to jest z tymi korzeniami? nie wpływa to rygorystycznie na nie? na wzrost itd?

5. Gandalf.

Gandalf. Expert

siema siema
    zapomniałem wyżej, sadzonek zuploadować, bo się upaliłem bardzo przyjemnie i z głowy wyszło wszystko mi zupełnie... Do zdj muszę jeszcze odsłaniac bo tamte zasłaniają te stare, ale do czasu bo niebawem będzie wolna cała powierzchnia to się rozluzni

3/4 podlewane samą wodą, na obecną chwilę stopień rozwinięcia różny, ale za moment wszystko pójdzie, nie mam szczęścia do równoidących genów ;d

Magson - gorzej rosły, te które zdominowały donice jej większą część, były większe, ale nie miałem innej opcji. nie myślałem że będą żniwa , bo przypałowo było i albo uda się albo nie , teraz jest git to mogę pokombinować nad pojemnikami
    wszystkie dostały takie 4.5/5l
    ukorzeniaczem podleje, te największe delikatnie dostały nawozu bo głodne się zrobiły przez kubeczkowanie i dziekóweczka za kibicowanie

a no i donice są oznaczone która którym, za jakiś czas będę sobie je porównywał ;d

6 people like this.
  6. Magson

Magson Geniusz

5L styknie? :) Ja mam 11l i korzenie wypychają się dołem ;d

1 person likes this.
  7. Gandalf.

Gandalf. Expert

ty masz sezony, co prawda ja u siebie też pare. automatom 5l tak optymalnie według mnie, a sezonówki wyjme z baniaka jak tam juz nie będzie miejsca bo one dopiero będą przestawione jak te nowe automaty dojrzeją i nie chce zeby wystrzeliły mi w sufit bede chciał je ograniczyć objętością donicy do najdłuższej chwili

8. Magson

Magson Geniusz

Żeby ci nie stanęły w miejscu :]

9. Gandalf.

Gandalf. Expert

siema

16.01
    podlane nawozem

obecnie 20.01

podlane wodą

18 dzień od włożenia pod lampę

temp 24/26
    wilgoć 50/60

auto WWxBB pokazała włoski to samo Crystal Candy
    zaraz będą miały oprysk z azotanu zrobiony 1g na 2l wody

10 people like this.
  10. Gandalf.

Gandalf. Expert

dzień dobry

9 people like this.
  11. Mroczny Pomiot

Mroczny Pomiot Weteran

Elegancko.Widzę nie opierdzielasz się w nowym roku i kolejny projekcik zawitał.Kibicuję do samego końca i życzę owocnych plonów.Pozdrawiam

12. benger

benger Weteran

No no Gandi, fajnie znow lecisz ;d

13. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Ooo widzę moje ulubione donice pod afy ;d ty to nie ziewasz ;d powodzenia ;d

1 person likes this.
  14. Gandalf.

Gandalf. Expert

dzięki chłopaki za oglądanie i zainteresowanie :taniec:
    z całą pewnością wypale popoludniowe buchy za was i za wasz dobrobyt na robocie

tso najpraktyczniejszy sprzęcik ;d
    teraz pozostaje mi je w reklamówki pozawijać bo jeszcze chwila i je rozstawie , ostatnio nie przyłożyłem się i praktycznie wszystkie korzenie te które były narażone na działanie słońca były obumarte
    Nie mogę ziewac ...początek ubiegłego roku z growlogami był wiesz jaki .. muszę to nadrobić jak jeszcze jest możliwość
    dziękóweczka , w planach ogółem pisząc chce kupić jakieś sezony indoorowe typowe. przeznaczyć je na długiego vega i później złączyć ze sobą dwa boxy bo będę miał wolnej przestrzeni w łóżkoboxie więc stwierdziłem że będzie mi szkoda lumenów które świecą bezsensu w posadzke , myślę że jak je opanowywałbym w miare to mogłoby obyć się bez problemu
    ggsy jeden z nich wypuścił preflovery te boczne na łodydze i średnio widze jego klonowanie może coś się uda ale jak topa zawiąze to po planach

-----

tutaj mutant Blueberry Kush af

3 people like this.
  15. Gandalf.

Gandalf. Expert

Jestem zaniepokojony wyglądem gnomow
    Wszystkie się tak dziwnie powyciągały... tylko one
    więc wykluczam mój błąd
    Liczę że się ogarną.. aczkolwiek wątpię aby były z nich kokosy po 50+g

Last edited: 03.02.2018
    2 people like this.
  16. uho667

uho667 Moderator Moderator

tak patrze na te liscie od gory zwiniete nie bardzo im jest dobrze , tez mam kilka gnomow auto teraz ale w wieku 8 dni i nic sie nie wyciagaja ,mialem ogolnie autosow od gnoma duzo i jedna odmiana szla do gory z czego kazdy jest zadowolony og kush auto poszukam fotek pozniej to znajde

17. Gandalf.

Gandalf. Expert

dzięki za zainteresowanie problemem, może zbytnio sieje zamęt w tej sprawie ale po prostu zwróciło to moją uwagę
    Nie ukrywam że fajnie by było dowiedzieć się co zrobiłem źle żeby na przyszłość wiedzieć co jest pięć.
    bo rozkładam ręce patrząc na inne planty w tym miejscu w tym samym wieku, ale wiem jedno napewno coś od typa jeszcze wezmę bo widziałem że na sklepie w katalogu ma też inne odmiany, zrobię mixa za jakiś czas w tych samych warunkach itd, bo serio staram się pielęgnować rośliny i ich pilnować i nie wiem czemu tak się stało

18. uho667

zrob fotki innych plantow z bloku z gory zeby widac bylo calosc bo serio ja nigdy nie widzialem slabych roslin he bynajmniej ja nie mialem hehe

19. Gandalf.

Gandalf. Expert

30/34 dzień

siemka obserwatorzy w poobiednią niedzielkę ;d

warunki temperaturowe 25-30, wilgotność na poziomie 60%, trzecie podlanie sama woda, nie widzę na co poniektórych braków więc nie ma co dawać pożywek
    poszczególne dostaną nawóz reszta będzie na wodzie, pojedyncze sztuki zaczynają delikatnie się buntować, myślę że ta gleba może być fabrycznie zbyt przykozaczona na dodatkowe nawożenie poszczególnych genów
    fp 18/6 nadal 400w i chyba znowu tak zostanie, zobaczymy
    doniczki korzeniem są powypełniane do połowy i gdzie niegdzie 3/4
    worki dzisiaj założyłem .

zaczynamy :

critical + 2.0

ten co fabrycznie idzie na parę głównych szczytów (mutant blueberry )

guerilla g

gnomy

jak znajdę instrukcje obsługi tego

to zajmę się tą kolonią

1 person likes this.
  20. uho667

no te pazurki wygladaja jak za za duzo azotu delikatnie przelana lub slaby drenaz ziemi , moje maja sam nie wiem ile kolo 6-12 dni chyba ale doniczki malutkie z pol litra maja moze moze 350 ml nie wie

ja mam takie

i zauwazylem ze masz mszyce kolego a mszyce zwykle pojawiaja sie w chujowych warunkach lub na slabych roslinach ktore sa slabe zwykle poprzez warunki

ps aa duzo wilgoc w powietrzu wraz z podlewaniem tez moze zrobic takie pazurki lub chlod ziemi