5xAF, 2xEasy Sativa XXL, 2x AK482, 1x Blue Chesee

Łoś 07.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Łoś

Łoś Tuptuś

29 dzień dziewczyn
    AK482
    EASY Sativa
    Blue Cheese
    (zrezygnowałem z LST) są i tak małe po 40cm sądzę

Ostatni nawóz na weg bo zaraz zakwitną

• Lubie to x 1
  2. ciachas ES i tak we wrzesniu CI dojdzie

3. Łoś

Łoś Tuptuś

Przez brak czasu i brak przygotowania, jestem trochę w plecy, ale dochodzi jeszcze do mnie 9 panienek z 9 domówionych :DD:oczy:

Nieźle serio 9/9 100% wyszło chociaż bałem się o GGS-y i w głowie już była myśl, że to nie są wcale dobre pestki :D
    Niestety, chciałem nieco więcej zasadzić w tym roku i po latach, że w końcu udało się zebrać do tego :szok:

Mam nadzieję, że cała "Śmieszkobliwa dwunastka" dożyje pięknej starości i obdarzy, mnie swoimi naturalnymi pulchnymi kwiatkami :kaplan:

Opiszę wam jaki jest mój najlepszy sposób kiełkowania:

1.Nasionka wrzucam do kieliszka(25ml)(1/3wody) z wodą mineralną na ok.20h

2.Następnie biorę jedną chusteczkę higieniczną 2 warstwową, jedną warstwę daje na dół opakowania po "CD" i wylewam zawartość kieliszka, następnie drugą warstwą przykrywam nasionka.
    Opakowankie należy wentylować np 18h zamknięte 6h otwarte w nocy.

3.Pojawiają się małe kiełki (parę milimetrów) i do kubeczka z ziemią(podlaną), w środku wiercę delikatnie płytki dołeczek, aby tylko zakryć kiełek i podsypuje suchej ziemi, bez uklepywania żeby całe nasionko zakryć.

Nasionka:

1.GnomesGarden (Gnomusiątka):
    -Auto Speed Gnom x1
    -Auto Critical Gnom x1
    -Auto Cream Candy Gnom x1
    -Auto Devil Gnom XXL x2

2.Grzech Grow Seeds:
    -Auto Cheese x Amnesia x1
    -West Coast Amnesia x1

3.Dinafem:
    Amnesia Original x1
    Amnesia XXL x1

1 dzień

Wszystkie zaczęły już życie, bo każda wychyliła łepek ponad ziemię, ale zdjęcie mam tylko 6-ciu
    Ponieważ nasionkom od Grzecha musiałem zrobić precrushing, a 1 sionko od gnoma jeszcze kiełka nie miało.

Wszystko pięknie, fajnie, tylko pogoda... ma być teraz taka "szarówa" zachmurzenia i deszcze, już się wyciągają, mam nadzieje, że te słonko się pojawi :D
    Do następnego UP-a i miłego dzionka :osiol::odlot:

4. Łoś

Łoś Tuptuś

Początek 3 dnia

Niestety, nie trafiłem na pogodę z wykiełkowaniem i cały czas pochmurno jest, znikome słońce, a dopiero pokazuje, że w czwartek będzie bez tak dużych zachmurzeń i słonko wyjdzie.

Pytanie do was, czy oprócz tego, że się wydłużą jeszcze bardziej, to coś to może zaszkodzić ?

5. Łoś

Łoś Tuptuś

Nieźle się przez te pochmurne dni powyciągały wam powiem :szok:
    Dzień 5
    średnio łodyga była od 4cm do max 7cm aż, teraz ma być słoneczko, więc wyjąłem je wysypałem spód włożyłem i dosypałem na wierzch i podlałem.
    Dzień 6
    A więc palę bucha za więcej słońca :D a najlepiej za umiarkowanie wszystkiego :D

• Lubie to x 1
  6. Łoś

Łoś Tuptuś

1 rzut Easy,AK482,Blue Cheese

36 dzień

Niskie są od 40cm do 50cm, może odrobinkę jeszcze się powiększą, tydzień temu ostatni raz dany nawóz na WEG

AK482
    Widać, że w korzonkach już burczało... głodna, ale już nakarmiona

Easy Sativa

Blue Cheese

Jak oceniacie ? Zdrowe ? Podlane teraz kiszonką z bananów

• Lubie to x 2
    Last edited: 11.07.2019
  7. Łoś

Łoś Tuptuś

Podjąłem się dziś wyzwania, a mianowicie kopanie w gąszczu, wszędzie grube korzenie z jakichś krzewów, ale udało się mniej więcej oczyścić i odsłonić spota :)

To nie wszystko co mnie spotkało, jakieś jebane afrykańskie mrówki wielkości muchy, co jakiś czas musiałem skakać, bo ciągle po mnie łaziły, stanie w miejscu skutkowało, że zostaje opierdalany przez nie wszystkie...
    2h męki i już zapomniałem jak to było strasznie.

Dobra koniec biadolenia pora na konkrety czyli foty
    Spot w gąszczu:

-Speed - Gnom
    -Amnesia XXL - DINAFEM
    -Devil XXL - Gnom x2
    -West Coast Amnesia - GGS
    Spot w rumianku:

-Critical - Gnom
    -Cream Candy - Gnom
    -Amnesia Original - DINAFEM
    -Cheese x Amnesia - GGS
    a tak transportowałem
    a tak wyglądały przed transportem
    Butelki daje tylko na początek mniej więcej około tygodnia, max półtorej bo po tym czasie już ładnie się przyjmują :)
    Jak podrosną to podpisze co gdzie jakie rośnie, jeszcze cyknąłem foty 3 starszym damom
    Słońce świeci, po 3 dniach mam wrażenie, że już trochę podrosły, poszła kolejna dawka z bananów i skórki wkopałem w ziemię​

• Lubie to x 1
  8. Łoś

Łoś Tuptuś

Pytanie, czy wszystko jest z nimi w porządku ? Czy czegoś za mało bądź za dużo zapodaje ?
    Bo te szczyty, robią się nie tyle co żółte, tylko zielony się mega rozjaśnia :O

9. Zdrowe są przecie

10. Łoś

Łoś Tuptuś

A bo ja tak mam, jak nie jest cała jednolita to się już niepokoje :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...