1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

5th OUTDOOR 2018

Dyskusja w dziale Fotorelacja Outdoor 2018 rozpoczęta przez TheSpecialOne w dniu 06.05.2018

1. Gandalf.

Gandalf. Expert

A jak te ode mnie sie mają ? To te naginane ktore to bo ja juz nie wiem

2. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

3. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Lecą jak oszołomy ;d one są w poletku 16 szt tam jeden po ślimaku jest uszkodzony reszta spoko rośnie i jeszcze jeden rośnie tam gdzieś w środku poletka ;d dużo ziemi mają to cisną...zrobiłem na nich tylko lst bo tam jest możliwość trafienia 2/3 auto.Te co pojedynczo rosną to fim zrobiłem bo wiedziałem co jest co

Attached Files:

Gandalf. and KozaSPolski like this.
  4. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Sporo tego masz,nie ogarnąłbym tyle raczej :) Dziś byłem u mnie w dżungli i jakiś zwierz szarżował,wszystkie planty rozwalone . Cały czas śmierdziało jakimś dzikiem albo sarną nie wiem co to było i jakim cudem przeszedł przez ogrodzenie drutu z kolczatką. Mało tego,zrobił sobie kąpiel w mojej sadzawce,porobił dziury w foli i woda wsiąkła ehh.

5. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Nie dobrze!ale znając ciebie to ty masz kilka spotów a na tym sobie auto dosiejesz...u mnie jest ten plus ze rzadko podlewam bo gruntowa woda i nosić nie trzeba...jak będzie nadal susza i wyschnie mi bagienko kolo spota to 200m dalej mam kolejne które nie wysychaja...gdybym miał wodę nosić na taką ilość to tez bym nie ogarnął...

6. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Te poletko to raj perfekcjonisty, i oby uprawa również taka była. Życzy Koza ;d

TheSpecialOne likes this.
  7. zipsklad87

zipsklad87 Autorytet

O chłopie już takie kolosy ci porosly :o no nieźle ;d

8. Wielki Zdrowy Topas

Tak mam jeszcze ze 2 spoty zapasowe,dziś byłem i nie jest aż tak źle,przynajmniej połowa plantów powinna dać radę,ale i tak dosieję kilka roślinek,pafy też bo mam jeszcze ze 4. Pryskałem wszędzie antybissanem,w pojemnikach porozstawiałem rozpuszczalnik plus jakieś płyny lenor co miałem pod ręką i ogrodzenie zrobiłem lepsze a ziomek jeszcze kupę zrobił przy sadzawce haha

Attached Files:

9. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Attached Files:

10. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Co lejesz na kwitnienie?

Edit: Okej już widzę "...a te co na flo dostaną burze plus dla wszystkich poleci terpinator z green planet i zrobię kolejny oprysk na owady..."

Pozazdrościć ;)

Last edited: 03.06.2018
  11. Ryjek

Ryjek Weteran

Owocnych plonów Kolego =)) zajebiście się to wszystko prezentuje =)
    pozdro!

12. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Dziękuję za miłe słowa panowie!!!w tym roku staram się tak jakby był to mój pierwszy kwiat!każda roślinka z osobna jest dla mnie ważna!!!najważniejsze dotrawac do końca i dawać z siebie wszystko a czas pokaże co wyjdzie...

13. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Ladnie ida,widac ze zadbane,zdrowe.Sprawdza sie teza ze dobre przygotowanie i udany start to polowa sukcesu.Szacun za czas ktory poswiecasz dla roslin,zapewne odwdziecza sie plonem na jesieni.

14. Ghost Rider

Ghost Rider Forumowy guru

No sporo tego. Ja mam cos kolo 35 i ledwo ogarniam. Jedne juz w flo przechodza inne porosly po pas. Roboty od zajebania ... ;)

Pozdro z fertem
    GR

15. LubięPaczać

LubięPaczać Kumaty

Chciałbym mieć takiego pięknego spota to też bym tak sadził xd

16. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

U mnie sporo roślin puściły włoski te regi z pierwszego rzutu auto i pół auto bo sezony jeszxze nie...roboty jest dużo bo kilka godzin mi schodzi na spocie ;d oby bez lipy pozdRo

17. zipsklad87

zipsklad87 Autorytet

Widać że się znasz mordo :) życzę farta do samego końca ;d Pozdrooo mordziaty PIONA

18. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

54 DZIEŃ 1rzut
    41 DZIEŃ 2rzut
    21 DZIEŃ 3rzut

Siemanko!!!po ostatnim podlaniu gnojowka pH ziemi wskoczyło na alkaliczne bo planty dostały jakby niedoborów cynku,magnezu itd do tego małe z 3 rzutu auto regi praktycznie wszystkie pokazały jaja...przelałem wszystko wczoraj woda 6,0 a dziś 5,5 ogólnie po wczorajszym juz się poprawia...na kilku sztukach zrobiłem fim na starych i na nowych...skosilem małego karła auto rega by mieć coś na ząb...drugiemu tez dużo nie brakuje...pierwsze koty za płoty póki co bez szaleństwa a zdjęcia ich dam następnym razem...

Attached Files:

Last edited: 13.06.2018
  19. Wielki Zdrowy Topas

Te na pierwszych fotach to będą niezłe bydlaki po lst ;d

20. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Fim robiłem na początku z lst od razu a wczoraj i dziś robiłem fim na młodych z 3 rzutu oraz na odrostach z 2 rzutu i kilka tych sezonów z 1 rzutu tez ciachnąłem...

nasiona marihuany, nasiona konopi