4xGreen Bud out 2015 by CeZeT

CeZeT 02.05.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam mamy tutaj 4 pestki green bud z sklepu seedbay w ziemi torfowej ph 6,0-6,5 podlewane wodą saguaro z lidla na zdjęciach 2 dzień życia roślinek i trochę zdjęć spota nawozy stosowane będą następujące.
    Na weg biohumus standardowo, a flo burza kwiatów.

• Lubie to x 3
  2. BobBudowniczy

BobBudowniczy Tuptuś

Niech rosną powodzenia ;)
    teraz fajny okres bo dużo fotorelacji z outow bedzie ;D

3. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

szczęścia życzę.pozdRo!

4. Mucha!

Mucha! Zagubiony

Ładna polana słoneczka im tam brakować nie będzie. Tylko czy te ogrodzenie nie jest trochę przypałowe??
    Z fartem :D

5. Ogrodzenie całkowicie zlewa się z otoczeniem z odległości już 15-20 m
    poza tym jak ktoś tam wejdzie to i tak będzie lipa więc lepiej mieć ogrodzenie przed zwierzyną niż nie mieć :D

6. 7 dzień
    Pomidorki się trochę powykrzywiały bo butelki się przewróciły pewnie przez wiatr który w nocy był trochę mocny ale nic poważnego im się nie stało ładniutkie i zieloniutkie :D

7. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

wyryj patykiem rów na butelke wokół krzaka i włóż butelke tak z 5 cm, przysyp i żaden wiatr nie ruszy!

8. 15 dzień :D

Dzisiaj dostały pierwszy raz biohumusa, jedna roślina dziwnie rośnie jakby tylko po jednej stronie liście wykształca chyba widać na zdjęciach która to jak myślicie słabe geny ?

• Lubie to x 1
  9. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Ładnie :) widać spory progres...niebawem temperatura skoczy i się ustabilizuje to będą zapierdalać :D możesz troszkę posypać ziemi... pozdRo!

10. Ile im wody lejesz ?

11. około 300-400 ml co 2-3 dni :D

12. ładnie idą w górę :D na noc butelki zakładasz?

13. Wtedy zdjąłem butelki tylko do podlania i od razu robiłem zdjęcie, a później butelki zakładałem z powrotem. Dzisiaj byłem rozsypać szkło na ślimaki i w butelkach wyciąłem gwinty na takie ogrodzenie w okół rośliny. Jeszcze podsypałem roślinki troche ziemią ze spotu. :D
    PS
    Mam pytanie czy woda rozcięczona z nawozem 'biohumus do roślin zielonych' w baniakach może stać w wykopanej ziemiance i nic się z tym nie stanie?

Last edited: 16.05.2015
  14. 22 dzień
    Wszystko ładnie idzie nie zauważyłem żadnych problemów podlane pełną dawką biohumus :D
    Powtarzam pytanie czy mogę zostawić rozcieńczony nawóz w baniakach na spocie w ziemiance

• Lubie to x 4
  15. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Tak możesz :) bardzo ładnie lecisz.Tak trzymaj!

16. marian127

marian127 Kumaty

dobrze ida do przodu,nadal podlewasz ta woda z lidla?podobno ma wysokie ph ale jak widac pannice czuja sie dobrze i nic zlego sie nie dzieje.pzdr,farta i wielkich plonow zycze.

17. Na mojej poprzedniej niedokonczonej fotorelce indoor ktoś mi napisal że woda z Lidla 'saguaro' ma właśnie dobre pH, więc może o inną wodę Ci chodzi. :D
    Bo ja właśnie taką leję.

18. Elegancko lecisz ;). Moje planty mają praktycznie tyle samo dni a są mniejsze troszkę. Od kiedy lecisz z tym biohomusem?

19. Jak wybił równo 14 dzień to dałem tak 2/3 dawki :D ,a następną całą już dawkę dałem w 22 dniu, zawsze byłem takiego zdania że lepiej dać mniej niż przesadzić :D

• Lubie to x 1
  20. przekonałes mnie do tego zeby też już lać pełną dawkę biohomusa :D dzieki morda

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...