4x the ultimate 4x bad azz kush 4x white rhino

green kondor402 20.03.2020

4x the ultimate 4x bad azz kush 4x white rhino 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

2. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

40 tys złotych kary?

3. Lanrete

Lanrete Tuptuś

No to sie porobilo , grow w Polsce to dosc duze ryzyko. Sasiadka moze byc z siebie dumna ze najebala Ci takiego przypalu.

4. Mr.Kloda

Mr.Kloda Błyskotlwy

Kondor idz na samoukaranie ...... najlepsza opcja dla Ciebie

5. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

no jest duże prawdopodobieństwo że tak będzie...na tyle obliczyli wartość suszu...a wg Nich działałem na szkodę Państwa i teraz Państwu będę musiał tyle oddać na ile chciałem Państwo wyjebać...najczęściej tak to wygląda

6. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

z tego co wiem to dumna nie jest ale chuj jej w dupę...może chociaż wyciągnie jakieś wnioski z tej sytuacji i następnym razem się zastanowi co robi

7. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

biorę pod uwagę takie wyjście i mocno prawdopodobne że tak zrobię...ale na razie za wcześnie żeby podjąć jakąś decyzję na sztywno...nie wiadomo co wyjdzie z tym telefonem...papugę mam dobrego więc niech myśli jak już coś więcej będzie wiadomo...ale dziękuję za rady:)

8. Mr.Kloda

Mr.Kloda Błyskotlwy

pamietaj ze teraz beda szukac czegokolwiek na Ciebie .... jeszcze znajdzie sie jakaS ROZJEBUNDA i Cie pogoni tylko po to by mogl isc na wolke bo sie osra cpun pierdolony w 4 eh scianach w pierwszych 48 h na dolku a tak jak juz po wyroku by musieli budowac nowa sprawe znowu prokuratora meczyc o warren itd . nie bardzo masz inne opcje plusem jest to ze jestes na wolnosci i masz sjak sie bronic .... ja owej szansy nie mialem i musialem sie bronic z za krat .... duzo duzo utrudniona sprawa

9. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Mr. Kłoda to Ciebie też ganiali za krzaki?

10. Mr.Kloda

Mr.Kloda Błyskotlwy

gdyby za krzaki to bym sie cieszyl :P

11. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Haha :)

12. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

dzięki gębo masz rację ale poczekam z tym jeszcze trochę...dopiero jedną wizytę zdalną w Monarze mam odjebaną i wątpię że zajadą mi kwitek teraz a przydał by się żeby ładnie wyglądać:) do tego jeszcze szukam wolontariatu ale strasznie to utrudnione przez pandemię...pojutrze widzę się z papugą to przewinę Mu o tym depeku i zobaczymy co On na to...wiesz prawo w Polsce szybko się zmienia i teraz mogą panować trochę inne zasady niż kiedy Ciebie powinęli...ale ogólnie ma sens to co piszesz:)

13. Mr.Kloda

Mr.Kloda Błyskotlwy

zrob edukacyjny movie na youtube z cyklu padaczka dzieci cbd :P to mozesz uzyc jako wolontariat

14. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Albo idź w drugą stronę. Powiedz ze myślałeś że to cbd bo takie zamówiłeś. Nie przeszło by?

15. Mr.Kloda

Mr.Kloda Błyskotlwy

slabo....:P

16. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Yhh ja to niewiem co bym w Pl powiedział... Tam co nie powiesz to gorzej się można wpakować..

17. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Hmm u nas najlepiej bronic sie ze na wlasny uzytek i w celach leczniczych ale do tego potzrebna jest podkladka ktora w dzisiejszych czasach mozna zalatwic sobiw bez najmniejszegi problemu. Chocby zaczac leczyc sie na bezsennosc lub brak apetytu itp. Z tym ze trzeba miec papier od lekarza i walic tak od samego poczatk prokuraturzeorze. Najlepsza obrona to atak.

18. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

na wszystko już za późno...zeznania złożone...powiedziałem tylko że na własny użytek a prokurator napisał że nie chcę odpowiadać na pytania...cokolwiek bym teraz nie chciał dodać to będę niewiarygodny że nie broniłem się w ten sposób od początku tylko teraz coś wymyślam...poza tym po wynikach słuchawy opinia biegłego raczej będzie że rozprowadzanie/udostępnianie bo było kilka chujowych wiadomości od znajomych...teraz to tylko skrucha i obietnica poprawy poparta dowodami takimi jak kwitek z monaru itp...Mr.Kłoda jeszcze dobrze gada o dobrowolnym poddaniu się karze

19. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...