4x Six Shooter AF, 6x Lemon Ak47 AF, 2x White Widow AF

mefju420 12.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. 4x Six Shooter, 6x Lemon AK47, 2x White Widow AF

  Wstęp

  Siemanko, lecimy z moim pierwszym outdoorem. Jak można się domyślić wiedza i doświadczenie prawie, że żadne, ale myślę, że uda mi się dużo nauczyć. Bardzo dużo czytam i uczę się na swoich błędach. Późno zacząłem tą fotorelację, ponieważ sądziłem, że nie będę miał na to czasu, ale ostatecznie się on znalazł. Co do odmian - wybrałem te, które mi się podobały najbardziej. Na duży plon nie liczę, bo to mój 1 outdoor.
  4 Six Shootery (było ich 5, jednak jeden zatrzymał się w rozwoju i byłem zmuszony go wyrzucić) są w ziemi na spocie od 8.05. Mają niecałe 4 tygodnie (z powodu pogody musiałem je przetrzymać dłużej pod folią) i jak na swój wiek są trochę małe. Pozostałe odmiany wsadziłem do doniczek 3.05. Wyszły mniej więcej równo po 5 dniach.


  1. Pochodzenie i odmiany nasion:
  • 4 szt. Six Shooter AF (FastBuds)
  • 6 szt. Lemon AK47 AF (FastBuds)
  • 2 szt. White Widow AF (Dinafem)


  2. Charakterystyka spota: Malutka łąka znajdująca się jakieś 500m od drogi, która donikąd nie prowadzi. Bardzo ciężko tam dotrzeć. Trzeba iść przez ścieżkę, która jest zagrodzona przez gałęzie drzew (prawie całą drogę trzeba iść na kolanach, albo się czołgać). Myślę, że do roślinek dociera odpowiednia ilość słońca. Ziemia spotowa bardzo dobrej jakości, wymieszana tylko z perlitem. To mój pierwszy outdoor i nie przygotowałem się tak jak powinienem, na następny rok mam zamiar przygotować bardziej profesjonalnie spota.  3. Planowane nawozy:
  • BioBizz Trypack Outdoor (Fish Mix - wege, Bio Bloom i Top Max - flo)
  • CalMag
  • Perlit

  • Odstraszanie ślimaków - Ślimakol (w który zaopatrzę się na dniach, trochę późno, ale lepiej póżno niż wcale)
  • Odstraszanie zwierzyny (dziki, sarny) - wątpię, że tam będą jednak zamierzam rozsypać trochę proszku do prania oraz regularnie sikać na spocie - hehe.
  • Jeśli wystąpią problemy z owadami zaopatrzę się w pierwszy lepszy oprysk, chyba, że polecacie jakiś niedrogi ;)

  4. Planowany trening: LST.


  5. Która to moja uprawa: Pierwsza.


  6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji: Średnio co tydzień.

  Zdjęcia

  6x Lemon AK47 + 2x White Widow (09.05)

  [​IMG]

  Wybaczcie, że na razie tylko 1 zdjęcie. Jutro wstawię zdjęcia wszystkich six shooterów oraz aktualny wygląd pozostałych sadzonek.
   
  • Lubie to x 3
 2. marcopolo

  marcopolo Moderator Staff Member

  Powodzenia:)
   
  • Lubie to x 1
 3. 13.05.2019r.

  Byłem dzisiaj na spocie. Jestem zadowolony, ponieważ six shootery mimo kiepskich warunków pogodowych (prawie codziennie deszcz, mała ilość słońca) ładnie podrosły. Nie zastałem też żadnych śladów ślimaków.


  Zdjęcia Six Shooterów:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]  Niepokoi mnie fakt, że roślinki nie są tak zielone jak być powinny i niektóre liście zaczynają żółknąć. Podpowie ktoś jaka może być tego przyczyna? Podlać je nawozem?


  A oto reszta sadzonek. Bardzo nie podrosły, jeden AK nadal nie wyszedł z ziemi, czego powodem pewnie było to, że od 4 dni nie były podlewane przez to, że nie miałem jak tego zrobić.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. dzieje się przez brak światła :) przyjdzie słońce i odzyskają kolorek :)
   
  • Lubie to x 1
 5. Sadzonki mimo tego, że cały tydzień padało (tylko dzisiaj był cały dzień słońca) ładnie podrosły. Jeden AK'acz nadal nie wyszedł, ale chyba jeszcze żyje, więc dam mu jeszcze kilka dni. Wszystkie inne poza nim i jednym White Widow idą we wtorek na spota. Chyba, że pogoda się nie poprawi i znowu będzie cały tydzień padało, to jeszcze trochę sobie poczekają.

  Zdjęcia - 17.05.2019r.

  6x Lemon AK47 + 2x White Widow

  [​IMG]
  [​IMG]

  Obecny wygląd six shooterów wstawię w poniedziałek, albo wtorek.

  W następnym tygodniu dorzucam do kiełkowania 5 szt. Jack Herrer X-treme AF od Bulk Feminized Seeds i 2 szt. Critical+ 2.0 od Dinafem. ​
   
  • Lubie to x 2
 6. Siema będzie śledzone pozdro
   
  • Lubie to x 2
 7. Też śledzę Twoją i życzę powodzenia, pozdrawiam.
   
  • Lubie to x 1
 8. kleoss12321

  kleoss12321 Użytkownik

  Kozacko lecą jak na taką pogodę, odkują się w czerwcu! (oby) xD
   
  • Lubie to x 1
 9. pozytyw

  pozytyw Użytkownik

  spoko, dawaj czadu ! pozdro
   
  • Lubie to x 1
 10. Co mogę powiedzieć. Od 1,5 tygodnia dzień w dzień pada deszcz. Chujowa sytuacja, nie wiem czy coś będzie z tych six shooterów. Fotorelację zaktualizuje jak poprawi się pogoda, bo na razie nawet ciężko żeby się dostać na spota. Pozdro.
   
 11. 26.05.2019r.

  We wtorek wbiłem na spota i od razu podniosło mi się ciśnienie, kiedy zobaczyłem 2 wykopane krzaczki. Nie dość, że codziennie pada to jeszcze to xD. Najprawdopodobniej zostały wykopane przez dziki. Nie sądziłem, że tam będą, ale teraz mam już potwierdzenie. Postawiłem je na nogi i przysypałem ziemią, mając nadzieję, że odżyją.

  Dzisiaj zrobiłem drugą wizytę i humor się poprawił. Jeden z wykopanych krzaczków odżył, z drugiego natomiast zrobił się karzeł, więc postanowiłem go wyrzucić. Wszystkie trzy dziewczynki ładnie rosną. Podlałem je małą dawką nawozu. Zapowiadają poprawę pogody, co mnie bardzo cieszy. Na liściach widać lekkie ślady ślimaków. Na miejscu rozlałem jakieś 0,5 litra moczu, a drugie 0,5 litra zostawiłem w butelce, która została wkopana do ziemi. Przy następnej wizycie rozleje też trochę wody z proszkiem do prania i rozsypie Snacol, żeby pozbyć się ślimaków.


  Zdjęcia Six Shooterów:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  • Lubie to x 4
 12. Oby już bez takich przygód!! Pozdro i z fartem
   
  • Lubie to x 1
 13. 29.05.2019r.

  Do kiełkowania dokładam 5 sztuk Auto Jack Herer X-treme od Bulk Feminized Seeds, 2 sztuki Auto Critical 2.0 od Dinafem oraz 4 sztuki Cream Cookies Auto od Fast Buds. Zdjęcia wkrótce :]
   
 14. 01.06.2019r.

  Na spota poszły wszystkie sześć sadzonek Lemon AK47. Jedno White Widow nie wyszło z ziemi, a drugie chyba przelałem i przez 2 tygodnie nic nie urosło xD.

  Wszystkie 9 dziewczynek dostało dawkę Fish Mixa. Wokół nich rozsypałem także Snacol. Wyplewiłem także pokrzywy (miały około 1,2m), które w znacznym stopniu zasłaniały słońce dwóm Six Shooterom. Z tego co mi się wydaje wszystkie shootery zaczęły kwitnąć. Jeden jest już dużego rozmiaru i planuje zrobić mu LST. Dwa pozostałe się zmniejszyły. Wydaje mi się, że to przez małą ilość słońca, która do nich dochodziła. Wie ktoś czemu tak mogło się stać? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

  Pierwszy rzut (5 Jack Hererów i 1 Critical 2.0) jutro, albo w poniedziałek idzie do ziemi.


  Zdjęcie największego Six Shootera:

  [​IMG]


  Zdjęcia pozostałych roślinek wstawię we wtorek/środę. Dzisiaj nie robiłem zdjęć wszystkich, bo się spieszyłem. ​
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...