4x Six Shooter AF, 6x Lemon Ak47 AF, 2x White Widow AF

mefju420 12.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. 4x Six Shooter, 6x Lemon AK47, 2x White Widow AF

Wstęp

Siemanko, lecimy z moim pierwszym outdoorem. Jak można się domyślić wiedza i doświadczenie prawie, że żadne, ale myślę, że uda mi się dużo nauczyć. Bardzo dużo czytam i uczę się na swoich błędach. Późno zacząłem tą fotorelację, ponieważ sądziłem, że nie będę miał na to czasu, ale ostatecznie się on znalazł. Co do odmian - wybrałem te, które mi się podobały najbardziej. Na duży plon nie liczę, bo to mój 1 outdoor.
    4 Six Shootery (było ich 5, jednak jeden zatrzymał się w rozwoju i byłem zmuszony go wyrzucić) są w ziemi na spocie od 8.05. Mają niecałe 4 tygodnie (z powodu pogody musiałem je przetrzymać dłużej pod folią) i jak na swój wiek są trochę małe. Pozostałe odmiany wsadziłem do doniczek 3.05. Wyszły mniej więcej równo po 5 dniach.

1. Pochodzenie i odmiany nasion:
    • 4 szt. Six Shooter AF (FastBuds)
    • 6 szt. Lemon AK47 AF (FastBuds)
    • 2 szt. White Widow AF (Dinafem)

2. Charakterystyka spota: Malutka łąka znajdująca się jakieś 500m od drogi, która donikąd nie prowadzi. Bardzo ciężko tam dotrzeć. Trzeba iść przez ścieżkę, która jest zagrodzona przez gałęzie drzew (prawie całą drogę trzeba iść na kolanach, albo się czołgać). Myślę, że do roślinek dociera odpowiednia ilość słońca. Ziemia spotowa bardzo dobrej jakości, wymieszana tylko z perlitem. To mój pierwszy outdoor i nie przygotowałem się tak jak powinienem, na następny rok mam zamiar przygotować bardziej profesjonalnie spota.

3. Planowane nawozy:
    • BioBizz Trypack Outdoor (Fish Mix - wege, Bio Bloom i Top Max - flo)
    • CalMag
    • Perlit

• Odstraszanie ślimaków - Ślimakol (w który zaopatrzę się na dniach, trochę późno, ale lepiej póżno niż wcale)
    • Odstraszanie zwierzyny (dziki, sarny) - wątpię, że tam będą jednak zamierzam rozsypać trochę proszku do prania oraz regularnie sikać na spocie - hehe.
    • Jeśli wystąpią problemy z owadami zaopatrzę się w pierwszy lepszy oprysk, chyba, że polecacie jakiś niedrogi ;)

4. Planowany trening: LST.

5. Która to moja uprawa: Pierwsza.

6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji: Średnio co tydzień.

Zdjęcia

6x Lemon AK47 + 2x White Widow (09.05)

Wybaczcie, że na razie tylko 1 zdjęcie. Jutro wstawię zdjęcia wszystkich six shooterów oraz aktualny wygląd pozostałych sadzonek.

• Lubie to x 3
  2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Powodzenia:)

• Lubie to x 1
  3. 13.05.2019r.

Byłem dzisiaj na spocie. Jestem zadowolony, ponieważ six shootery mimo kiepskich warunków pogodowych (prawie codziennie deszcz, mała ilość słońca) ładnie podrosły. Nie zastałem też żadnych śladów ślimaków.

Zdjęcia Six Shooterów:

Niepokoi mnie fakt, że roślinki nie są tak zielone jak być powinny i niektóre liście zaczynają żółknąć. Podpowie ktoś jaka może być tego przyczyna? Podlać je nawozem?

A oto reszta sadzonek. Bardzo nie podrosły, jeden AK nadal nie wyszedł z ziemi, czego powodem pewnie było to, że od 4 dni nie były podlewane przez to, że nie miałem jak tego zrobić.

4. dzieje się przez brak światła :) przyjdzie słońce i odzyskają kolorek :)

• Lubie to x 1
  5. Sadzonki mimo tego, że cały tydzień padało (tylko dzisiaj był cały dzień słońca) ładnie podrosły. Jeden AK'acz nadal nie wyszedł, ale chyba jeszcze żyje, więc dam mu jeszcze kilka dni. Wszystkie inne poza nim i jednym White Widow idą we wtorek na spota. Chyba, że pogoda się nie poprawi i znowu będzie cały tydzień padało, to jeszcze trochę sobie poczekają.

Zdjęcia - 17.05.2019r.

6x Lemon AK47 + 2x White Widow

Obecny wygląd six shooterów wstawię w poniedziałek, albo wtorek.

W następnym tygodniu dorzucam do kiełkowania 5 szt. Jack Herrer X-treme AF od Bulk Feminized Seeds i 2 szt. Critical+ 2.0 od Dinafem. ​

• Lubie to x 1
  6. Siema będzie śledzone pozdro

• Lubie to x 2
  7. Też śledzę Twoją i życzę powodzenia, pozdrawiam.

• Lubie to x 1
  8. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Kozacko lecą jak na taką pogodę, odkują się w czerwcu! (oby) xD

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...