4x 600W HPS i mój pierwszy in

Gość 27.09.2017

1. Gość

Gość Gość

Cześć. Moja pierwsza uprawa z wykorzystaniem 4x600w HPS, profesjonalny growbox 300x300x200 na połowie jest doniczka przy doniczce 11l 25x25x26 72 szt. ,a nad nimi 3x 600w hps oraz na 1/4 boxa 36 roślinek a nad nimi 600w phs temp. ok. 30 st zazwyczaj poniżej (27-29) dodatkowo CO2 (na max 12m2 butla) i wilgotność ok 50% nawozy terra grow terra bloom i pk13/14 nasiona z tanie sianie 10x amnestia haze auto 6x northen light auto a reszta ak47 auto. Czy przy pierwszej uprawie (IN out miałem już 2 w tym sezonie) przy takich warunkach jest możliwe uzyskanie z krzaka 25-30g. Oczywiście stosuję defoliację.

2. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Nie wiem po uj zakładasz kolejne wątki... Nikt nie jest jasnaowodzem, to wszystko zależy od Ciebie. Czy będziesz miał te 20-30 g czy spieprzysz cała uprawę to zależy jak będziesz o nie dbał. Masz taki profesjonalny sprzęt ale jak nie zadbasz o wszystko to będzie lipa. Trzeba było się zastanowić najpierw jak to ogarniesz, 72 sztuki to jest bardzo dużo. To będzie bardzo czasochłonne, no chyba że siedzisz w domu i pracy nie masz, a o podlewaniu nie wspomnę. Jakiś system podlewający by się przydał. Nie wyobrażam sobie latania w konewką przy takiej ilości. Tak jak już wcześniej wspominałem, ja bym zainwestował w sezony. Z auto mało co jest. A i nie dostan zawału jak przyjedzie rachunek za prąd bo będziesz musiał im świecić 18 lub 20 godzin na dobę.

Loading...
Loading...