42 x Critical Mass (BSB), 10 x Skunk XXL, 2 x HPS 400W/ 600W, [3m2]

Al Bundy 01.04.2015

?

Ile krytycznych Criticali dotrze do krytycznego końca?

1. Żadna, wykończysz je morderczym treningiem.

4 vote(s)
    4.4%
  2. Max 5, ale resztką sił.

2 vote(s)
    2.2%
  3. Może połowa, jak Bozia pozwoli.

6 vote(s)
    6.7%
  4. Prawie wszystkie, nie licząc tych które oskubiesz przed końcem uprawy pazernysprzedawco butów.

31 vote(s)
    34.4%
  5. Wszystkie, a urosną takie, że boxa trzeba będzie sklejać taśmą

47 vote(s)
    52.2%
  6. Żadna, wykończysz je morderczym treningiem.

4 vote(s)
    4.4%
  7. Max 5, ale resztką sił.

2 vote(s)
    2.2%
  8. Może połowa, jak Bozia pozwoli.

6 vote(s)
    6.7%
  9. Prawie wszystkie, nie licząc tych które oskubiesz przed końcem uprawy pazernysprzedawco butów.

31 vote(s)
    34.4%
  10. Wszystkie, a urosną takie, że boxa trzeba będzie sklejać taśmą

47 vote(s)
    52.2%
  11. Żadna, wykończysz je morderczym treningiem.

4 vote(s)
    4.4%
  12. Max 5, ale resztką sił.

2 vote(s)
    2.2%
  13. Może połowa, jak Bozia pozwoli.

6 vote(s)
    6.7%
  14. Prawie wszystkie, nie licząc tych które oskubiesz przed końcem uprawy pazernysprzedawco butów.

31 vote(s)
    34.4%
  15. Wszystkie, a urosną takie, że boxa trzeba będzie sklejać taśmą

47 vote(s)
    52.2%
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. ahhhhh mi juz brak slow serial ogladam juz nawet w rekach popcorn mam ..:szisza:

2. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Indukcja.

42 x Critical Mass - 41 doba życia / 3 po przełączeniu lamp na 12/12h
    10 x Skunk XXL - 34 doba życia / 3 po przełączeniu lamp na 12/12h

Po wczorajszym podlaniu Bud Blood wymieszanym z VooDoo Juice, dziś tylko delikatny oprysk z B-52 (2ml na litr wody)
    i dokładne oględziny/ocena stanu zdrowia panienek. Na szczęście wszystko jest ok, a nawet lepiej. Napierają ostro, we wszystkie
    strony i coś mi się zdaje, że wkrótce będę musiał wykarczować sporo zieleninki z dolnych partii. Dokładnie tak, jak zalecają autorzy
    tutoriali o main liningu. Kolejne podlanie dopiero w środę, dam im więcej czasu na wchłonięcie 100% tego co wczoraj dostały.
    Może jeszcze w tym tygodniu znajdę na to czas. A tak to oczekuję niecierpliwie pierwszych oznak kwitnienia,
    żeby spokojnie zacząć odliczać dni flo i sycić wzrok widokiem kolejnych stadiów rozwoju kwiatostanów :D Skunki trochę z tyłu,
    za
    Critical Massami, ale liczę, że jeszcze podgonią i też dadzą powody do radości haha W końcu mają w nazwie "XXL", a nie "XS", tak?

Następny update już z białymi włoskami :D

......

• Lubie to x 5
  3. Nancy

Nancy Kumaty

Teraz dopiero zacznie sie jazda:D

• Lubie to x 1
  4. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Wiem :D

--- Dodano ---

Wczoraj się zdziwiłem, bo w tych samych warunkach, w tym samym pomieszczeniu wentylator w jednym boxie uparcie się załączał na wyższe obroty celem
    zbijania temperatury,
    a w drugim nie. Poodejrzewałem, że w tym, który tak szalał padł czujnik temperatury i już kombinowałem żeby błyskawicznie go
    wymontować i oddać do reklamacji, a tymczasem...
    Okazało się, że działa absolutnie normalnie. Dopiero dziś rano, mając więcej czasu,
    przyjrzałem się każdemu wentylatorowi z osobna i wyszło, że większe obroty załączają się w obydwu, tyle że w tym nowym
    mam dwa te tłumiki GrowAIR
    i tego w ogóle nie słychać :szok: W boxie "starym", z którego dopiero co przeprowadziła się Grażynka ze swoją kompanią, miałem i mam jeden (dwa nie wejdą),

który praktycznie całkowicie eliminuje szum zasysanego powietrza, ale ma luźno wiszący poza namiot przewód wentylacyjny unoszący się przy większym pędzie wyciąganego powietrza i stąd
    głównie wiedziałem, że wentylator zasuwa na wyższych obrotach. W namiocie nowym przewód jest przymocowany na stałe,
    to i nie lata, a dwa tłumiki są tak skuteczne, że szok.
    Nie handluję nimi, nie mam interesu w ich reklamowaniu, po prostu wyrażam opinię, która może być
    pomocna dla innych walczących z niepotrzebnym hałasem. Jeżeli od jego wyeliminowania
    ma zależeć czyjeś bezpieczeństwo i spokojny sen, to nawet nie ma się
    co długo zastanawiać - na pewno warto. Tak Wam rzecze Wasz sprzedawca obuwia damskiego :D

......

5. Nancy

Nancy Kumaty

Skoro tak zachwalasz to kupie jeden na przyszly grow. Namowiles mnie :D

6. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Nie wciskałbym kitu, naprawdę dają radę.

7. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

8 szczytów Grażyny.

Impossible is nothing :D

I spragnione mordki w kolejce do papu - Bud Blood po raz trzeci...

:DD

......

• Lubie to x 3
  8. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

haha Grażyna :) ostatnio kumplowi pokazywalem Twoją FR a w niej Grażyne :) ubaw po pachy i wielki szacun :)

• Lubie to x 1
  9. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Grażyna rozsadza doniczkę alebeka

10. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

Jest moc widzę ;] Wychodzi na to że Grażynka ma bliźniaczą siostrę,jak jej pójdzie tak jak Grażynce to miodzio będzie.Wstępne oględziny pokazały że budowa roślinki ta sama więc będziemy badać sprawę ;] Blant dla Was i pozdrowionka ;]

11. Nancy

Nancy Kumaty

Dzieki Grazynce bedziesz wiedzial czy ten caly ML oplacilo sie robic :D
    Piekna zielennatraktorze

12. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Nie ma żadnych wątpliwości, odnalazłeś jej dawno nie widzianą siostrę alebeka Masz już przynajmniej pewność co do ogromnej wartości materiału genetycznego i potencjału jaki w niej drzemie. Nie zmarnuj go tylko :D Trzymamy kciuki z Grażyną i jednorękim Maurycym :piwo:

--- Dodano ---

Na niej nie odważyłbym się go próbować, bo do dzisiaj nie wiem gdzie ona właściwie ma łodygę alebeka

--- Dodano ---

Grażyna staje się osobą publiczną, może odegrać ważną rolę w drugiej turze wyborów prezydenckich haha

--- Dodano ---

Czekam, czekam i doczekać się nie mogę :D

42x Critical Mass - 44 dzień życia, 6 po przełączeniu lamp na flo,
    10x Skunk XXL - 37 dzień życia, 6 po przełączeniu lamp na flo.

Zaglądam do ich przepastnego namiotu co rusz, odwiedzam pod byle pretekstem, byle tylko nie przegapić doniosłego momentu rozpoczęcia
    kwitnięcia, ale to wciąż jeszcze nie. Choć same szczyty i roślinki w ogóle wydają się już być gotowe na 100% na tę ogromną zmianę w ich
    krzaczkowym życiu, dziewczęta już wyraźnie zaczynają pachnieć, szczęśliwie tylko w boxie, na zewnątrz nie wydobywa się absolutnie żaden
    pożądany, czy nie, zapach. Tak Critical Mass'y, jak i Skunki XXL prezentują się absolutnie rewelacyjnie, żadnych niedoborów czy
    nadmiarów nawozów. Martwi
    mnie tylko kwestia podniesionej temperatury w pomieszczeniu, w którym stoją oba boxy.
    Musiałem wyprowadzić ich przewody wentylacyjne,
    którymi wyciągane jest gorące powietrze, do samego okna, którym ma uciekać - zamiast stać
    i być ponownie zasysanym do wewnątrz.
    Rozważam zreformowanie kalendarza/rozpiski świecenia lampami, tak żeby raz paliły w jednym boxie,
    raz w drugim. W ten sposób
    uniknąłbym kumulowania się gorąca spod czterech HPS-ów 600W.
    Jutro na spokojnie to rozważę, a dziś jeszcze kilka świeżynek do oglądania :D

Trzymajcie kciuki, módlcie się, komentujcie :D

......

• Lubie to x 10
    Last edited: 17.05.2015
  13. Chyba z godzinę oglądałem Twoja całą fotorelacje, jest moc :D Dobrze pokazałeś ten Main Lining. Powodzenia :D

• Lubie to x 1
  14. Nancy

Nancy Kumaty

Wyglada ze wszystkie w miare rowno ida:cfaniak:

• Lubie to x 1
  15. poprostu super!!! jak bedziesz kosil to maszynke do trawy szybciej pujdzie..:piwo:

16. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Myślałem bardziej o maczecie haha A tak serio, to się od jakiegoś czasu głowię jak to później ciąć, bo zejdzie to się pewnie z nimi z dobę japierdole

• Lubie to x 2
  17. daj ci boże aby wydała plon toż to sztos kozacki , pro plantacja ostrz siekse mordo

18. fotorelka kozak nie ma co gadać krzaczki piękne nic tylko podziwiać.
    powodzenia i aby plon zacnym sie okazał :)

19. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Jak mi się uda i czasowo się wyrobię, to we wtroek je wytargam z namiotu i porobię lepsze zdjęcia, żeby było widać jak na tacy efekty main liningu.
    Za tydzień lub dwa będę musiał zainstalować w doniczkach tyczki, do których powiążę pojedyńcze szczyty.

--- Dodano ---

Tydzień po przełączeniu lamp i 3 dawkach Bud Blood...

42x Critical Mass - 46 dzień życia, 8 po przełączeniu lamp na flo
    10x Skunk XXL - 39 dzień życia, 8 po przełączeniu lamp na flo.

Po 8 dniach od przełączenia lamp na 12/12 i trzykrotnym zaaplikowaniu Bud Blood w stężeniu zalecanym przez producentów moje zielonookie panny ani trochę nie zaczęły jeszcze kwitnąć.
    Tym samym muszę przyznać publicznie rację Mattivowi, który kilka dni temu sceptycznie odnosił się do chemicznych "sposobów" wywoływania, czy też przyśpieszania, kwitnienia.
    Kupiłem, przetestowałem i z pełną odpowiedzialnością powiedzieć mogę, że był to zbędny wydatek. Odradzam. Na oko oceniam, że dziewczęta rzeczywiście kwitnąć zaczną za 3-4 dni
    tj. w 12-13 dniu
    po zmianie fotoperiodu. Słowem - tak jak Bozia przykazała. Co więcej? Krzaczki w większości sporo poszły znowu w górę i na dzień dzisiejszy mają średnio po 50cm
    mierząc od gleby do czubków szczytów.
    Tylko posadzone tydzień później Skunki wyraźnie odstają i tak już zapewne pozostanie do samiuteńkiego harvestowego końca. Aktualnie podlewam
    je wszystkie regularnie co 3 pełne dni.
    Dostają dokładnie po 330ml każda i wystarcza im taka ilość dosłownie "na styk". Dziś, po tygodniu podlewania VooDoo Juice i Bud Blood,
    powróciliśmy do bardziej tradycyjnego menu i tak z samego rana
    (u nich był środek nocy) zaserwowałem im specjalność zakładu, czyli Connoisseur A + B (4+4ml/1 litr wody),
    B-52 (2ml/1 litr wody) i VooDoo Juice (2ml/1 litr wody). Od kolejnego podlania dojdzie Bud Candy,
    którego teraz nie podałem ze względu na lane w atomowych dawkach fosfor i potas
    w Bud Blood. Zamiana pór dnia i nocy w namiocie B przyniosła zamierzony skutek, odetchnąłem więc z ulgą,
    bo temperatury powróciły do normy i ustabilizowały się na poziomie 28-29 stopni. Poglądowo wystawiłem pierwszą lepszą z brzegu doniczkę i cyknąłem fotkę, tak żebyście mogli ocenić tempo wzrostu mojej zielonej bandy w trakcie indukcji, czy (jak Skurwiel# woli) intuicji.
    Jako że miałem pod ręką miarkę, to i zmierzyłem tę boską istotę, wyszło równiuteńkie 50cm od gleby do czubka najwyższego szczytu.
    Przeciętna europejska można rzec, he, he, he.
    To popatrzcie teraz sobie Mordulki moje na fotki tej ochotniczki wyjętej z boxa na potrzeby sesji i całej zgrai wystawiającej gęby z coraz bardziej napęczniałego namiotu.

Bardzo mnie uspokaja patrzenie na nie. Lubię sobie tak przysiąść na dłuższą chwilę i ponapawać widokiem listków falujących dzięki podmuchom wiatraczków mieszających.

Bez ciśnień :D

......

• Lubie to x 10
    Last edited: 17.05.2015
  20. Nancy

Nancy Kumaty

wow ale juz urosly, bedzie naprawde grubo:drzewo:

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...