3xRQS Fruit Spirit+3xCandy Kush Express [0,36m2][LED 300W]

x1125 13.06.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Powitać.

Jako że w ręce po kosztach wpadła chińska lampa LEDowa postanowiłem rozstawić sprzęt i zobaczyć czy coś z tego wyrośnie ;) Za sobą mamy jedną mniej więcej udaną uprawę indoor.

Box: Secret Jardin DS60 (60x60x150)

Wentylacja: Marketowy kanałowy 298m3/h + mieszający

Światło: SunSpect LED 300W (zjada coś około 130W)

Rośliny: RQS Fruit Spirit x3 & RQS Candy Kush Express (Fast flovering) x3

Podłoże: Plagron LightMix+perlit+kerazyt w donicach 6,5l

Nazowy: BioTabs starter pack

Otoczenie:
    Temperatura krytycznie do 30*C (obecnie 27.5 w dzień) wilgotność 50-60% (podtrzymywana nawilżaczem)

Z powodu niefortunnego biegu wydarzeń i nieporozumień maluchy trafiły od razu do donic docelowych ale miejmy nadzieje, że będzie ok.
    Czekam na lepszy sprzęt do mierzenia temperatury i wilgotności na sondzie bo w chwili obecnej stacja pogody zbiera zbyt dużo ciepła i mam rożne odczyty w różnych miejscach boksa.
    W przyszłym tygodniu dochodzi jeszcze worek Boost Buddy CO2.

Dzień pierwszy czas start!

• Lubie to x 2
  2. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Powodzenia :piwo:

3. fajnie że na led'ach jedziesz, powodzenia

4. Miejmy nadzieję, że coś z tych ledów będzie ;) nie wiem jaka jest optymalna wysokość nad szczytami dla oświetlenia ledowego.
    Jedyne co mnie martwi że dziewczynki mają się ciężko zebrać po przesadzaniu żeby porządnie wystartować ale to być może przez BioTabs'y.

5. jest tutaj parę amatorów ledów więc jak poszukasz po FR to znajdziesz kogoś kto Ci pomoże z pewnością, aczkolwiek led daje tak mało ciepło że w sumie obniżyłbym jak się da, tak żeby tylko wszystkie MJ ładnie światło obejmowało

6. Powitać!
    Przy niedzieli mała aktualizacja. Sprawy mają się pół na pół - i to dosłownie. 3 maluchy okej a pozostała trójka troszkę gorzej, nie mam natomiast wiedzy na temat jaki krzaczek jaka odmiana gdyż poniosło mnie przy przesadzaniu toteż nie wiem czy zła kondycja spowodowana jest kiepskim sortem danych nasion (3 sztuki okej, 3 sztuki kiepskie) czy też innymi czynnikami.

Poglądowy wykaz temperatur:
    14/06 - 27*C, 55% (dzień)
    16/06 - 27*C, 66% (dzień)

Dziś: 26.1*C, 60% (dzień)

W nocy wygląda to zawsze mniej więcej tak: ~21*C, ~75%

Podlewane:
    11/06 - dzień przesadzania, podlane wedle tabeli BioTabs (1000ml+fert/6)
    14/06 - 1100ml/6
    15/06 - 1200ml/6 (strasznie je wysuszyło)
    18/06 - delikatnie podlane krzaczki najbardziej wysuszone (te w najlepszej kondycji i największy z tych z złej)

Dzień 8 WEG wygląda następująco (wybaczcie za zdjęcia spod lampy):

Tutaj krzaczki którym idzie zdecydowanie lepiej:

Tutaj z kolei te troszeczkę spowolnione:

Ogólnie rzecz biorąc ładne okazy nie wyglądają źle a i kolor też całkiem żywy

Póki co to tyle, zobaczymy na końcu, co wyjdzie z obranych celów ;)

Pozdrawiam!

7. Dzień 14 WEG

Warunki w miarę optymalne, przy upałach dochodzi do 30*C ale nic nie jestem z tym w stanie zrobić kiedy w mieszkaniu po 26 ;)
    Chyba pomieszałem plakietki z nazwami roślin bo wyglądają jakby 3 były tego samego genotypu a 3 innego.

Wybaczcie za jakość zdjęć, robione telefonem.

8. już widać że led ładnie pracuje bo małe planciki a liście jak u kobył

9. Oby tak było. Celuję w 150g+ także zobaczymy ;)

10. Petro

Petro Zagubiony

Witam:piwo: Lece na takiej samej lampie może tylko nazwa inna.. wpadnij do mnie to zobaczysz czego możesz się mniej więcj spodziewać.. ja na poczatku trzymałem leda okolo 35-40cm od plantów teraz jest jakieś 30cm. Ładnie masz wszystko przygotowane boxik fajny itd. paniennki jak na 14 dzień naprawde spoko, jakiś trening będziesz robił?

11. Póki co z treningu zrezygnowałem bo za wcześnie i za mocny mieszający wrzuciłem i jak chciałem giąć łodygi to się okazało że to już konary ;)
    Na następnego growa (zaraz po tym) mam przygotowane 4 automaty (Cream Caramel od Sweet Seeds) w AutoPotach i chciałem to wrzucić na siatce ;)

Teraz mam lampę zamontowaną jakieś 22cm od szczytów, najniższa możliwa wysokość bo niżej nie doświetla boków boksa.
    Rosną ładnie ale mam wrażenie że to też zasługa dobrze przygotowanej gleby i Bio Tabs'ów :karmi:

12. Dzień 21 WEG

13. Szybki pół- up. Następny po oprysku z Boom Boom spray i przełączeniu na flo.

Dzień 26 WEG

• Lubie to x 2
  14. Witaj, ładnie Ci się rozrosły krzaki, stosowałeś jakiś trening?
    Przymierzam się do kupna takiego samego boxa i też zastosowanie ledów, zakupiłem UFO 150W, ale jeszcze mi się z tym zejdzie zanim zmontuje wszystko do kupy..
    Mam nadzieję że grubo przekroczysz celowane 150 g ;)

15. umarło?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...