3xAuto Ultimate, 2xAuto Blackberry Kush,1xAuto Daiquiri Lime, 2xThink Different - LED 600W [1,5m2]

B4niTa~th€ 27.01.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Evidox

Evidox Zagubiony

Jak nigdzie nie ma jeszcze bursztynów a do o koła samo mleko, ja bym je dopiero za tydzień płukał i to jeszcze pod koniec. To zależy jaki efekt oczekujesz ale wystarczy popatrzeć na fotki wstecz by zobaczyć że sporo spuchnęły przez ostatni tydzień. Super te kolorki powychodziły na tym Blackberry.

• Lubie to x 1
  2. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

76 dnia pod scinke poszla Blackberry topy fajnie pachna i bardzo lepki, susza sie juz 2 dni. To byla najmniejsza z roslin w sesie szerokosci taka tyczka. Mokrego wyszlo 166g

• Lubie to x 1
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Piękna sprawa!

• Lubie to x 1
  4. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Dzien 78

Wszystko bez zmian z nawozami, w srode ostatni raz sterydki dostans i od piatku lece z flushem:D pewnie jeszcze przez 2 tyg flushowania cos nabiora :D juz w glowie kolejny projekt sie marzy :D czekam na mikroskop z chin ale pewnie nie dojdzie na czas :D musze sprawdzac zmodyfikowanym rybim okiem do telefonu. Dzis tez musialem bambusy zamontowac bo lodygi od topow sie lamaly a jeden ultimate wyginal sie na sciane:D

• Lubie to x 1
  5. Natasz

Natasz Gość

kurde smacznego.... Skosztowal bym tego blackberry zrobiles mi smaka w uj!

• Lubie to x 1
  6. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Dzien 84

Leci flush jeszcze chwila i scinka, zmiejszam im dawke swiatla stopniowo wczoraj 19h mialy a dzis tylko 18h swiecenia. Lepia sie bardzo i zapach tez zacny :D

• Lubie to x 4
  7. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Harvest, scinka, plony, finish

Musialy zostac sciete kilka dni wczesniej bo szykuje mi sie wyjazd ktorego nie planowalem. Topy lepkie zbite i aromatyczne, po sciaganiu osadu z nozyczek i przypalenia go wydaje mi sie ze bedzie sztosik:D
    Mokrego lacznie wyszlo 1695g, ale wazylem to na wadze kuchennej, a jubilerska pokazywala 4-6g wiecej na glownych szczytach, a nie chcialo mi sie kombinowac zeby na jubilerska wszystko wjebac:D

Moja pierwsza fotorelacja, jak i pierwsza uprawa powoli dobiegaja konca. (Nie licze kilku krzakow na balkonie jak i plantacji co 10 lat temu u babci robilem)
    Jestem zadowolony z wyniku mimo ze 2 Blackberry Kush nie podolaly. Dzieki wszystkim za pomoc i zainteresowanie! :D

Podam jeszcze wynik suchego i bedzie mozna zakonczyc;) za niedlugo nowy projekt z ktorym wystartuje na pelnej pizdzie od kielka :d

• Lubie to x 4
  8. Dumna Ja ;d;d wyrosły piękne panienki ;) nie mogę doczekać się efektu po wysuszeniu ;p;p

9. Hejka .. po aktualizacji forum zniknęły z fotorelacji fotki.
    Widzę tylko zdjęcia w dwóch ostatnich postach ... a co z resztą ??
    :( ;(;(;(;(;(;(:(

10. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

A wiec koniec mojej pierwszej fotorelacji ;d powiem wam tak ze pale ogolnie juz 14 lat i ziolo przed wsadzeniem do sloja jest zajebiste ;d nie spodziewalem sie tego po automatach. Nie popelnie juz bledu zeby dac tyle roslin do jednego namiotu, jeszcze jedna uprawa i chyba 3x3 cale pomieszczenie zrobie ;d

Calosci wszystkich autosow wyszo 360g cos tam po przecinku hehe dobre jest blackberry juz sie konczy byla wczesniej scieta.
    Wszystko sie kisi w sloikach z 8h boveda humid

Za jakis czas zrobie kolejna fotorelacje, ale teraz rozjebie te automaty na boki!!

Pozdro i dzieki wszystkim za pomoc!
    Najbardziej musze podzielowac Tsubasie i bengerowi w duzym stopniu poratowaliscir moja uprawe.

Wiec dzieki! Mozna zamykac temat! Powodzenia w naszym hobby!

• Lubie to x 3
  11. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Tu jeszcze maly topek po godzinie w sloiku juz sie fajnie prezetuje :d

• Lubie to x 1
  12. Co do lamp mam jedną Vakyme 600w której pobór to 95w i masę hydro ts1000 pobór 158w więc myślę że te 600w to taki chwyt marketingowy nie oznacza to mocy a tylko model aczkolwiek pewny nie jestem mars hydro ma dobre lampy moja ma wydajność 2.0 i 558umol więc całkiem dobrze i producent również mówi że zastępuje 300w hps:]

13. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Odpisujesz w temacie sprzed dwóch lat chłopu który ostatnio logował się rok temu:)

14. Hah UPS

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...