3x WW x BB 1x gorilla glue 1x skunk nl 1x critical orange punch

green kondor402 19.09.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. v3nom

v3nom Użytkownik

Jeżeli na fotce z zapalarka jest automat to indukowac zaczyna
    Tydzień wega sezonom różnicy nie robi ale automat nie ma określonego 'czasu wega'
    Jaki fotoperiod masz zamiar im dawać?

2. Nie no af to ten co dopiero wykiełkował niedawno..zobacz sobie na klasowym..na doniczkach stoi mniejsza doniczka i w niej jest świeży af...z indukcją sezonów czekam przynajmniej aż af zacznie indukować...myślę że do tego czasu będą się nadawać

3. v3nom

v3nom Użytkownik

No i dobrze, jak sie ma automata z sezonami to zawsze zmieniasz fp w chwili gdy automat zaczyna sie określać ale to chyba logiczne.
    Osobiscie jestem najbardziej ciekaw tego critical orange punch

4. No chyba że fp jest więcej sztuk niż niż af a fp jeszcze nie gotowe to lepiej potrzymać te fp dłużej ale w moim wypadku to raczej nie możliwe...zresztą wywalone jaja na tego afa...przełącze jak wszystkie fp bedą gotowe bo ich mam 5 a af tylko 1...ja też pokładałem duże nadzieje w tym critical orange punch ale puki co najmniejszy zaraz po upośledzonym gorilla glue któremu rośnie wszystkiego tylko połowę...może critical orange punch jest najmniejszy dlatego że wyskoczył z ziemi w kasku na głowie i ociągałem się z usunięciem tej pestki z niego w nadzieji że sama spadnie...ale jeden ww x bb też wyskoczył w skorupie a teraz jest największy...pożyjemy zobaczym...może podgoni jeszcze ten critical orange punch

5. ludziska pytanko mam odnośnie nawilżacza który mi dzisiaj przyszedł...a mianowicie chodzi o to że po podłączeniu pochodził godzinę po czym przestał wytwarzać mgiełkę...dioda się pali a woda nad membraną delikatnie podnosi się do góry ale nic poza tym...wlałem do niego wodę z kranu...powinienem wykonać czyszczenie tej membrany czy czekać aż zatrybi czy o co qwa chodzi?

6. Rozkręciłem złoma i porozłączłem wszystkie kabelki i podpiąłem od nowa i dalej pizda...ciekawe czy przyjmą zwrot bo uciąłem wtyczke:)

7. A co to za nawilżacz? Daj foto, może masz podobne do mojego.

8. v3nom

v3nom Użytkownik

Wytlumacz mi prosze o co ci chodzi z fp bo chyba nie do końca wiesz co to jest haha
    I nawilzacza ci nie przyjmą.

9. Fp pisałem w sensie odmiana fotoperiodyczna co jest terminem bardziej fachowym niż sezon a Twojego pytania o zastosowany fp nawet nie doczytałem bo w pracy odczytywałem i odpisywałem na szybkościach...na wegu mają 18/6 a na flo jeszcze się zastanawiam czy dać 12 godzin światła czy 13...pierdolę ten nawilżacz...nawet nie chcę mi się tego bubla odsyłać...jutro idę kupić gdzieś do sklepu na mieście i robię gniazo w boksie żeby wtyczki nie ucinać i jak się spierdoli to będę mógł oddać na gwarancję

10. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

To jakaś rodzina Krokieta musi być :D

11. A co? Owy Krokiet również nie dziękował super growerom i wybitnym prześmiewcom ze średnimi wynikami za bezpodstawną krytykę i uszczypliwe komentarze?

12. Dzięki Stasiu ale postanowiłem że jutro kupię jakiś w pobliskiej sieciówce...te membrany ultradźwiękowe w tańszych modelach bardzo rzadko wytrzymują okres gwarancji a odsyłanie na gwarancję wiąże się z dosyć długim czasem oczekiwania na wymianę a cierpią na tym roślinki...lepiej skoczyć do markietu i kopsają nówkę od ręki...ale jeszcze raz dzięki za dobre chęci:)

13. v3nom

v3nom Użytkownik

Whooa, nazwałeś je fotoperiodycznymi roślinami żeby bardziej fachowo to brzmiało.
    Szacuneczek.. haha
    Zdjałeś niecałe 40g z rośliny i uważasz , że jestem prześmiewcą ze średnimi wynikami bo zapytałem jaki masz czas oświetlania roślin :)?

14. Nazwałem je fp bo jak już pisałem odpisywałem w pracy w pośpiechu i niedokładnie przeczytałem Twoje zapytanie o fp i myślałem że o to Ci chodziło i że ty sam pierwszy je nazwałeś fp...Ty natomiast zamiast wyjaśnić nieporozumienie odrazu zarzuciłeś mi że moja niewiedza jest tak ogromna że nie wiem nawet czym jest fp...pałka się przegła kiedy Heniu dorzucił swoje trzy grosze i to głównie jego miałem na myśli bo o ile Twoje rady choć nie do końca przyjemne w odbiorze to jednak mogą się przydać...Heniu natomiast nie napisał jeszcze nic mądrego a jego kąśliwe wypowiedzi nie mają nic wspólnego z uprawą...co do roślinki z której zdjąłem 40g to była zjebana nie przeze mnie tylko taką już dostałem a ze swojej ostatniej uprawy zdjąłem bez mała 400g na tych samych lampach których łączny realny pobór mocy to 350w więc nie życzę sobie żeby ktoś kto prawdopodobnie nigdy takiego wyniku nie oiągnął naśmiewał się z moich wypowiedzi

Last edited: 10.10.2019
  15. Weg dzień 24

Panienki trochę jeszcze podrosną w spokoju i w weekend poprawa lst:)

IMG_20191010_180753.jpg

IMG_20191010_180840.jpg

IMG_20191010_181039.jpg

16. Wiesz u mnie to działa 24/7 bez przerwy i nie mam z nim problemów :D

17. no kurde wierzę Ci że to dobry nawilżacz ale po pierwsze chcę żeby nawilżacz stał w boksie jak najszybciej bo w weekend ponowne naginanie i ponowny stres dla roślinek i chcę żeby w tym okresie miały jak najlepsze warunki...a po drugie mam takiego pecha do tych nawilżaczy że już nie wierzę w to że jakikolwiek wytrzyma okres gwarancji i chcę się ubezpieczyć w razie awarii...postanowione...jutro nawilżacz ma stać już w boksie:)

18. No spoko spoko, jedni mają pecha do sprzętów, a drudzy mają szczęście, więc jak by nie było, taka nasza natura.
    W moim przypadku ja mam więcej szczęścia do sprzętów i z dobraniem bo zanim kupie muszę obadać to i owo. ;)
    W końcu elektronika siedzi mi w rękach. ;)
    Ale jak piszesz, jak najlepiej dla roślinek :D

19. v3nom

v3nom Użytkownik

Akurat zdjales 400 jak zadajesz tak laickie pytania.
    Wystarczy rzucic na relke okiem zeby zauważyć pewne podstawowe braki w wiedzy i zero expa.
    Zrobiłeś szklarenke z obcietej butelki z ktorej nawet nie odkreciles korka, nie masz pojecia o flushu i byc moze gdyby nie ja to pewnie lalbys nawozy do oststniego dnia zycia roslinki a tg mówisz ze moje rady 'moga sie przydac' i ze zdjales 400g z dwoch cfl?
    Sorka ale jestes zdecydowanie malo wiarygodny

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...