3x WW x BB 1x gorilla glue 1x skunk nl 1x critical orange punch

green kondor402 19.09.2019

3x WW x BB 1x gorilla glue 1x skunk nl 1x critical orange punch 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Obstawiam że w boxie siedzi jeszcze 60-70g bo skunk bardzo twardy i ubity a gorilla bardzo żywiczna

2. Ladne wyszly choc widac ze przu innym oswietleniu mialbys duzo lepszy wynik. Masz reke tylko.narzedzia... sprubuj cos pod ledem..polowe mniej mocy niz te 500wat co cfl I tak z 450 pobieraly a rezultat bedzie keszcze lepszy. Przy tym gorilla glue widac ze byl zblokowany nawozami. Lodyki wskazywaly duze niedobory potasu czyli skoro podawales to we wczesniejszym stadium je cos zblokowalo I przez to nieprzyswajaly. Stad tak szedl mizernie.

3. Reszta smacznie :)

4. W boxie widzę jesień ,a pałka coraz fajniejsza :]

5. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

hehe dzięki...nie no te cfl razem biorą 350w realnego poboru ale to i tak mało wydajna opcja...przy kolejnym grow składam panel z żarówek led filament 6w 2200k 725lm https://indu.pl/pl/p/Zarowka-dekora...MIprL7xuf75gIV1UkYCh3O5A6XEAkYAyABEgI3NfD_BwE
    58 takich żarówek weźmie 350w...tyle samo co te dwie cfl tylko że lumenów da 43,5k a nie 26k tak jak te dwie cfl...boxa zwiększam do około metra kwadratowego i planuję targnąć z tego 400g kozaczka:) trochę taki panel wyniesie ale chyba się opłaca...zresztą ja je targnę z hurtowni i bez vatu więc wyjdzie mnie koło 500zł razem...mogło być gorzej:)
    pewnie masz rację z tym gorylem...może było by trochę lepiej gdybym nie miał na niego wywalone już od dawna ale wydawało się że już nic z niego nie będzie...a tu się okazało że jak bym bardziej o niego zadbał to może dał by nawet z 20-25g zajebistego palonka...a tak to 10-15g razem z przytopowymi ale chyba kopał będzie przynajmniej srogo:)

6. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

hehe dzięki...nie no te cfl razem biorą 350w realnego poboru ale to i tak mało wydajna opcja...przy kolejnym grow składam panel z żarówek led filament 6w 2200k 725lm https://indu.pl/pl/p/Zarowka-dekora...MIprL7xuf75gIV1UkYCh3O5A6XEAkYAyABEgI3NfD_BwE
    58 takich żarówek weźmie 350w...tyle samo co te dwie cfl tylko że lumenów da 43,5k a nie 26k tak jak te dwie cfl...boxa zwiększam do około metra kwadratowego i planuję targnąć z tego 400g kozaczka:) trochę taki panel wyniesie ale chyba się opłaca...zresztą ja je targnę z hurtowni i bez vatu więc wyjdzie mnie koło 500zł razem...mogło być gorzej:)
    pewnie masz rację z tym gorylem...może było by trochę lepiej gdybym nie miał na niego wywalone już od dawna ale wydawało się że już nic z niego nie będzie...a tu się okazało że jak bym bardziej o niego zadbał to może dał by nawet z 20-25g zajebistego palonka...a tak to 10-15g razem z przytopowymi ale chyba kopał będzie przynajmniej srogo:)

7. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

kurde szkoda że forum zdechło jak ciąłem największy szczyt i fot nie robiłem a potem go poćwiartowałem żeby lepiej się suszył ...ten to przy tamtym popierdółka:) tamten był wielkości 1,5l muszynianki tylko trochę chudszy:) dał 29g suchego które spadnie już tylko troszkę

8. To zawaliłeś ,myślałem ze to ten ze środka lamp?

9. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

No trochę odjebałem kaszankę:) jakieś tam foty miałem z przed rozczłonkowania ale szedłem na małą balanżkę w towarzystwo dosyć przypałowe żeby nie powiedzieć kryminogenne i foty wszystkie usunąłem

10. Zajebałeś sprawę :)

11. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Jeszcze foto po zmroku:)

IMG_20200126_183616.jpg

12. Ile Ci kondor wyszlo calosci ? Kiedy kosisz reszte ? Mial.ktos lsd ? Np od barney farms ? Lubue mocne indyjki... moze komus wpadl gdzies jakis topek w blanta tej odmiany?

13. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Narazie jest 100g ( +/- 3g ) a w boxie dalej siedzi to co widać na ostatnim zdjeciu...dzisiaj patrzę trichomy i będę myślał co z tym robić

14. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

A z lsd nie miałem przyjemności

15. Kiedy nowy projekt i co tym razem?

:)

16. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

No chyba jakoś niedługo...zwiększam boxa do 1m2 ale własnej roboty...na pewno wskoczą do skrzyni 3x the ultimate od duch passion i jeszcze 3 planty innej odmiany...docelowe donice bedą 15l albo nawet większe...chciałem coś kolorowego żeby ładnie się prezentowało ale zastanawiam się czy nie wrzucić 3x critical orange punch bo ta odmiana strasznie mi spasowała...od ww x bb o niebo lepszy...zobaczymy jaki będzie skunk nl5 bo przed kosą prezentuje się tak samo dobrze jak critical orange punch ale wątpie że go przebije...obym się mylił:)

17. 1m2 ładnie, mnie warunki niestety nie pozwolą ta taki boxik

:)

18. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

• Lubie to x 1
  19. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

20. "Pojemna i funkcjonalna szafa to marzenie wielu kobiet – Twoje też? "

:]

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...