3x WW x BB 1x gorilla glue 1x skunk nl 1x critical orange punch

green kondor402 19.09.2019

3x WW x BB 1x gorilla glue 1x skunk nl 1x critical orange punch 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Swoją drogą to wie może ktoś jak powinienem ogarnąć rewegetację razem z przesadzeniem do nowej ziemi? Plan mam taki że najpierw kosa potem przesadzenie a potem przestawiam na 20 godzin swiatła i czekam dwa tygodnie aż odżyją i zaczną wega...dobrze myślę? Chciałem dać w nowych donicach w środku donicy allmixa a na ścianach donicy batmixa i żeby to wystarczyło na prawie całe flo bez nawożenia...plan jak to zwykle bywa w moim przypadku kontrowersyjny:) chcę zostawić plantom po kosie po 5 głownych łodyg przed rewegetacją...nie za bardzo też jeszcze wiem jak miałbym umieścić taki rozbudowany korzeń w nowej ziemi ale próbować będę:)

2. Doczytałem w temacie rewegetacji i faktycznie to nie przypomina szczepienia mój błąd, wiedza uzupełniona. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.
    Na wcześniejszych zdjęciach ( te zrobione nocą i te z 36 dnia ) widać było że maja pierwsze oznaki przenawożenia, nie odzywałem się bo zielony jestem jak ogórek w hodowli marii i tych nawozów a mogłem klepnąć aby kolega dał połowę ale za soba mam 1 skończoną hodowle. 2ga w połowie i 3cia ma 1 mc = zielony ogór ;)

Przy okazji znalazłem taki oto opis rewegetacji.i pojawia się kwestia przycinania aby zwiększyć topy.

"Otoz scinamy gorna czesc rosliny (1/3 rosliny). Ze srodkowej czesci krzaka ostroznie odcinamy kwiaty, zostawiajac wiekszosc wewnetrznych lisci rosliny (tych blizej lodygi). Z dolnej parti krzaka obcinamy kwiaty ktore sa na szczytach kazdego odrostu, pozostawiajac kilka malych kwiatow na kazdym odroscie. Im wiecej kwiatow zostanie tym szybciej roslina sie zregeneruje. Od razu po zbiorach zapodac jakis wysokoazotowy nawoz i pilnowac aby roslinie nie zabraklo go nawet na moment bo w tym stadium jesli zgubi liscie, zginie.
    Rosline mozna dac pod 24/24 swiatla. Pierwsze oznaki ponownego wzrostu pojawia sie po tygodniu lub dwoch.
    Roslina zacznie wyksztalcac nowe lodygi i kwiaty w gornych partiach, totez po jakims czasie mozemy pozbyc sie reszte pozostawionych wczesniej malych kwiatow (i je zjarac). Sluzyly tylko do regeneracji, ale nie wyprodukuja wiecej materialu i po jakims czasie uschna i zgina. Po jakims czasie, jak roslina ochlonie i zacznie sie regenerowac czyli wyksztalcac nowe lodygi, trzeba ja przyciac. Caly patent polega na odcinaniu dolnych lodyg i "uszczuplaniu" jej na gorze, tak aby pozostawic tylko te partie ktore wykazuja najbardziej dynamiczny i obiecujacy wzrost. Czyli roslina sama pokaze w ktora manke chce odbic a my powinnismy jej na to pozwolic, usuwajac czesci ktore beda tylko wysysaly energie. Jesli nie poprzycinamy rosli, nie wyprodukuje ona duzych topow i zbiory beda marne."

3. Dzięki za zainteresowanie ale już wcześniej zapoznałem się z tym artykułem:) przed rewegetacją przeczytam jeszcze kilka takich a pewnie i tak zrobię po swojemu:) pierwsze oznaki przenawożenia wystąpiły już dawno ale tym nie ma co się sugerować...raz spalone końcówki już takie zostaną choćby roślina głodowała...trzeba na jedno lub dwa podlania odpuścić nawozy a potem dalej robić swoje...teraz je spaliło przez muszyniankę która sama w sobie ma tyle minerałów że już nie ma w niej wiele miejsca na nawóz a ja dojebałem pełną dawkę green sensation...w sumie nie żałuję bo zamierzony efekt został osiągnięty...rośliny puściły nowe włochy...trochę magnezu z muszynianki też może wyjść na dobre...szkoda że nie chciało mi się po kingę pienińską jechać bo nie dosyć że ph gleby bym obniżył to i listków bym nie przypalił a muszynianki mógł bym polać jutro bez nawozów...tragedii nie ma...jutrzejsze podlanie samą kingą pienińską

4. Ja leję wodę z kranu odstaną min 48h plus kropelki akwarystyczne do obniżania PH i tu pytanie, czy faktycznie kupowana woda jest lepsza czy to fanaberia czy wnioski z poprzednich grow..
    I drugie pytanie:
    Zrobisz fotorelację z samego procesu rewegetacji z dokładnym opisem ? Temat ciekawy i wart przedstawienia.

5. Ciężko mi jednoznacznie stwierdzić czy woda kupna jest lepsza...na pewno rozsądne korzystanie z zalet różnego rodzaju wód kupnych może przynieść dobre efekty...na przykład kinga pienińska której teraz używam lepiej obniży mi ph gleby niż kranówa z dodatkami obniżającymi bo te dodatki obniżające z czasem przestają działać (mowa bardziej o naturalnych typu ocet czy sok z cytryny bo nie zagłebiałem się czy kupne obniżacze również działają tylko czasowo ale wydaje mi się że tak) a kinga ma stałe niskie ph...muszynianka na przykład może być alternatywą dla cal mag i dodatkowo gratis napowietrzyć glebę i korzenie a ph ma stałe i idealne dla konopii...stosowanie różnych wód zamiennie zmniejszy ryzyko odłożenia się jakiegoś niepotrzebnego minerału a może mieć to miejsce stosując cały czas tą samą wodę...korzyści ze stosowania wód sklepowych mogą być niewielkie i można je zastąpić innymi rozwiązaniami...a mogą wręcz przynieść odwrotny efekt...nikomu nie zalecam ich stosowania...ja dobieram wody na bieżąco i naprzemiennie według własnych potrzeb i własnych dziwnych teorii:)...stosuję również czasmi kranówkę z octem

Co do relacji z rewega to będzie bankowo:)

6. Ja leję na zmianę do kranówy GHE pH DOWN i Plagron pH minus.Działają bez zarzutu .
    ps: dalej lejesz na flo canna terra flores> to minerał czy organik
    ?

:cojej:

7. Ja preferuję dla ostrożności wodę przy ktorej ph nie trzeba obniżać...przy uprawie w ziemi to pewnie trochę na wyrost ale chcę obniżyć ph gleby...jeszcze jedno albo dwa takie podlania i też zacznę podlewać kranowką z obniżanym ph dla odmiany...tak leję cały czas terra flores...dzisiaj dosyć dobra dawka poszła ale o tym w następnym poście:) terra flores jest typowo mineralne i niedługo odstawiam

8. 41 dzień flo

Nadgorliwość znowu zwyciężyła i planty oprócz mniejszego ww x bb któremu przypaliło liście dostały nawozy

Najwięcej wiekszy ww x bb bo głodny jak cholera:) na litr roztworu dostał 1,5ml green sensation i 4ml terra flores...dało to maksymalny możliwy poziom ppm...1100 ale dołem wypłynęło aż 1400...zobaczymy czy przypali
    Skunk nl5 i critical orange punch dostali po 1ml green sensation i 3ml terra flores

Gorilla glue i critical jack auto po 1ml green sensation

Jeśli znowu przegiąłem pałkę to się wkurwię:)

IMG_20191214_152139.jpg

IMG_20191214_152423.jpg

IMG_20191214_152432.jpg

• Kocham to ! x 1
  9. Pięknie sie pompuja koksiary, swoja droga nie chciales organicznie ich zrobic?

10. dzięki...nie za bardzo mi leżała organika bo to dopiero moja druga uprawa a pierwsza poszła elegancko na takim zestawie odżywek i nie chciałem ryzykować że tym razem będzie inaczej...następna uprawa może będzie organiczna ale tylko żeby się z ph nie pierdolić...uprawianie ekologicznej trawy nie stosując ekologicznego trybu życia jako tako to dla mnie głupota...codziennie wpierdalamy tyle chemii w żarciu papierosach smogu i innym dziadostwie że lekkie pozostałości po minerałach w jaraniu nie robią różnicy...trawa ma zawierać dużo thc bo wtedy leczy ciało i umysł i tego się trzymam...nie jestem żadnym weganem ani innym fanatycznym idealistom tego typu i odrobina minerałów w palonku nic w moim przypadku nie zmieni

• Lubie to x 1
  11. No i tradycyjnie ostatnio foty z flashem przed położeniem dziewczynek do snu:)

IMG_20191214_193715.jpg

IMG_20191214_193738.jpg

IMG_20191214_193759.jpg

IMG_20191214_193828.jpg

12. Mam Inne troche zdanie, mamy moLiwosc wyboru i od nas zalezy co jemy i co wybieramy, jezeli jwst mozliwosc zminimalizowania wyboru, zawsze wybiore mniejsze zło;)

13. no niby tak...ale i tak myślę że zaczynanie zdrowego trybu życia do hodowli organicznej marihuany nie ograniczjąc szkodliwych produktów życia codziennego to głupota i hipokryzja...na prawdę unikasz przetworzonych produktów zawierających polepszacze konserwanty wszepione łańcuchy dna aspartam bisfenol szkodliwe zasolenie glutaminian sodu ftlanowych kosmetyków sztucznych słodzików napojów gazowanych tłuszczy utwardzonych papierosów alkoholu i szeregu innego dziadostwa które wykończy Cię szybciej niż 100 butelek terra flores wlanych w Twoje krzaki?
    albo żyje się zdrowo albo nie i metoda uprawy konopii Cię nie uratuje jak masz kojfnąć od głupiego szkodliwego stylu życia:)

• Lubie to x 1
    Last edited: 15.12.2019
  14. Kiedy będziesz ścinał ? Jak będą mleczne ,bursztynowe czy może mieszane?

:)

15. Najlepiej jak by pałki już przestały puchnąć a było by 80% mocnego mętnego mleka a 20% bursztynu ale jak u któregoś planta pałki będą dalej puchły to mogę poczekać nawet do 40% bursztynu...trochę miażdżącego fizycznie relaksująco-uspokajającego palonka nie zaszkodzi:)

16. Pytam gdyż pomału przygotowuje się do ścinki .Im więcej czytam na ten temat to staje się bardziej skomplikowane .
    :)

17. Kurcze, jaki fajny patent ze szczytami obok źródła światła. Oczywiście sam bym na to nie wpadł..to mi da z... dobre 10-15 centymetrów. A to w moim małym boxie zajebiście dużo miejsca...Jak dobrze ,że tu zaglądam ! :)

18. O i ja to szanuję :)

19. No jak widać patent się sprawdza:) ale uważaj na zbyt wysoką temperaturę...ja muszę wiać centralnie w miejsce tego szczytu żeby dobrą utrzymać

20. Przed ścinką będziesz normalnie podlewał wodą,czy zetniesz już podsuszoną nie podlewaną od kilku dni?

:karmi:

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...