3x WW x BB 1x gorilla glue 1x skunk nl 1x critical orange punch

green kondor402 19.09.2019

3x WW x BB 1x gorilla glue 1x skunk nl 1x critical orange punch 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Katastrofą jest cały ten gorilla glue:) urodził się wybrakowany mutek któremu wszystko rosło w ilości o połowę mniejszej i od samego początku sprawia problemy...wiatraki mu się szronią bo green sensation daje taki efekt a kwiatostanow ma jak na lekarstwo to poszło na wiatraki...inne planty rosną normalnie...tylko najwyższe wiatraki są lekko oszronione przy łodydze...myślałem o masełku ale z samego goryla to będzie tego za mało...zależy czy zdecyduję się zrobić reszcie dobry trym czy zostawić najbardziej oszronione przytopowe na szczotach...narazie ciężko podjąć jakąś decyzję bo nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy...a to masełko to z wszystkich wiatraków się robi czy tylko z lepszych i z trymu? Bo jeszcze jest opcja że dobry trym z reszty plantów i prawie cały goryl pójdą na haszyk

2. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Critical jack auto w 67 dniu życia ma już sporo mleka (w rzeczywistości więcej przezroczystych niż widać na zdjęciach) ale opuchlizna pozostawia wiele do życzenia...szczyty wyglądają gorzej niż u mniej dojrzałych sezonów...myślę że przez najbliższe dwa tygodnie jeszcze podpuchnie ładnie

IMG_20191208_115511.jpg

IMG_20191208_115533.jpg

IMG_20191208_115836.jpg

IMG_20191208_115926.jpg

IMG_20191208_115927.jpg

IMG_20191208_120030.jpg

• Kocham to ! x 1
  3. Jak robisz takie zdjęcia w zbliżeniu tak wielkim?

4. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Przykładam odpowiednio wysunięty mikroskop kieszonkowy do obiektywu w telefonie

5. Właśnie robiłem u siebie takie foto,łatwo nie było i szału nie ma.

6. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Jak zrobisz 50 takich zdjęć w świetle dziennym to kilka w miarę dobrych wybierzesz:)

• Lubie to x 1
  7. Tak,- czy jeżeli już podczas kwitnienia dam taką miarkę burzy ,to zabije mi ona mikoryzę?

:wisielec:

8. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

36 dzień flo

Po ostatnim podlaniu green sensation szczyty puściły sporo nowych włochów i powoli ale stopniowo puchną...szronienie trochę przystopowało ale i tak jest dobrze...
    Co najbardziej cieszy to fakt że dwa największe szczyty( jeden 37cm drugi 29) największego planta jakim jest jeden z ww x bb zapowiadają się na dobrze spuchniętę a nie sianowate jak to jest często w przypadku takich dużych szczotek

IMG_20191209_120140.jpg

IMG_20191209_120201.jpg

IMG_20191209_120346.jpg

IMG_20191209_120445.jpg

IMG_20191209_120700.jpg

• Lubie to x 1
  9. Dobrze idzie. Ciekaw jestem końcowego wyniku z wagi :D

10. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Sam jestem ciekaw:) realnie patrzać myślę że około 150g ale po cichu liczę na więcej:)
    Gorilla glue zajebał sprawę i jeden ww x bb się nie wykluł i wskoczył za niego critical jack auto ale i tak nie jest źle

11. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Tak wyglądają nocą:) nie widać skunka nl5 schowanego za większego ww x bb i kilku schowanych pod liściami ale doświetlonych szczytów

IMG_20191209_195022.jpg

IMG_20191209_194948.jpg

IMG_20191209_195007.jpg

• Kocham to ! x 2
  12. Nocą lepiej :]

13. Przycinaleś zbednę galazki z kwiatami ? Widzialem tylko raz w jednej fotorelacji a jestem ciekaw tego sposobu zwieksza glowne topy. Jestem ciekaw co wycinac a co zostawic niestety na zdjeciach w/w fotorel. Nie bylo zbytnio widac.

14. Wycinasz te które nie mają dostępu do światła, czyli te malutkie szczyty z samego dołu roślinki

15. Zgadza się ale widziałem nie raz panny po lst z 5 szczytami i nic więcej dla tego obecnie mam dwie panny które tak skosiłem aby zostawić tylko właściwe główne topy. Nie wiem co z tego wyjdzie ale w teorii ma zmusić rośline na skupieniu się właśnie na nich a nie na pierdułkowatych odrostach

16. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Ja nic nie wycinałem ale to tylko dla tego że raczej zdecyduję się na rewega dwóch albo trzech z tych roślin a w takim wypadku popierdółkowate topy z dołu krzaka robią za źródło energii podczas regeneracji po zbiorach...szczególnie zależy mi na odzyskaniu dwóch ww x bb bo to zajebista odmiana a słabo kiełkuje

17. Ja znam to pod pojęciem szczepienia np drzewek albo właśnie ukorzenianie szczepki. Nie wiem jak zachowa się panna, każda roślina to odmienne podejście a od niedawna zajmuję się hodowlą Marii normalnie z zamiłowania ogrodnik :D powinno udać się bez problemu. Powodzenia w takim razie pozostaje życzyć :D

P.S Co do panien są pięknę, nadal nie mogę sie nadziwić co ludzie potrafią wyczarować z boxa i żarówki ;) no ale do tego trzeba mieć jednak to coś a pan jak widać ma.

Drut którego pan używa jest świetny nie trzeba dziurawić wiaderka jest wystarczająco sztywny i zawsze wala się gdzieś w warsztacie :D na rynku są niby specjalne ale to nie to.

18. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Dzieki za miłe słowa:) szczerze mówiąc nie wiem na czym polega owe szczepienie bo z ogrodnictwa to tylko z konopiami miałem do czynienia:) ale ukorzenianie szczepki to zapewne tak zwane klonowanie albo coś bardzo w podobie...rewegetacja polega na przywróceniu skończonej już rośliny do fazy wegetacji i zmuszeniu jej do zaczęcia całego cyklu życia od nowa...zostawia się tylko obcięte łodygi głowne i właśnie niedorobione dolne kwiatostany jako źródło energii oraz ustawia swiatełko na 18 godzin dnia(albo i więcej) a po dwóch tygodniach regenracji roślina zaczyna żyć na nowo...drut faktycznie daje radę...nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na regulowanie kształtu roślin

19. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

40 dzień flo

Nadgorliwość i lenistwo zwyciężyły i polałem paniom muszynianki z green sensation bo po kingę pienińską nie chciało mi się jechać do simply:)
    Efektem są przypalone końcówki liści ale bez tragedii...następne dwa podlania samą wodą...jedynie większy ww x bb dostanie jakieś nawozy bo kolory jesieni już mu wyszły a trochę czasu do końca jeszcze mu zostało...zapowiada się duży skurwesyn i chciałbym żeby przytopowe oszroniło zanim zostaną zjedzone z głodu:)

IMG_20191212_143623.jpg

IMG_20191212_143636.jpg

IMG_20191212_143821.jpg

IMG_20191212_144320.jpg

IMG_20191212_144400.jpg

20. Ladne krzaczory... Kondor mam pytanie tylko niemoge do Cb zagadac w sensie rozmowy prowadzenia. Jesli bylbys tak dobry a mial chwile odezwij sie na priv

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...