3x six shooter auto (fastbuds) + 1x mazar auto (dutch passion)

_lesniak 21.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Dzien doberek, pomyślałem, że będę publikował fotorelacje moich krzaczków, 3x six shooter od fastbuds i 1x mazar od dp. Lecą docelowo pod chmurkę, gleba ze spota+ perlit. Nawożenie trypack outdoor. Poki co grzeją się w szklarni. Do doniczek trafiły rownrównol blackberry auto od fb I cream caramel auto od sweet seeds, ale póki co minął 9 dzień bodajże i wciąż nie wyszły. Wydawało mi się, że cream caramel wyszedł przy krawędzi doniczki, ale następnego dnia dosłownie nie zostało po nim sladu, a doniczka nietknieta. Nasiona zakupione w ganjafarmer. W donicy czeka jeszcze jeden six shooter, ale kielek byl jakis dziwny i zmutowany czy cos.

IMG_20190420_215106377.jpg
    Six shooter 20.04- 3 dniowy

IMG_20190420_215055679.jpg
    Six shooter 20.04- 2 dniowy

IMG_20190420_215100182.jpg
    Auto mazar 20.04- 2 dniowy

Trzeci six shooter później trafił do doniczki i dopiero wczoraj wyszedł z ziemi.

• Lubie to x 1
  2. Update: cream caramel jednak nie wyszedł wtedy przy krawddzi, nie wiem co to było, ale wyszedł dzisiaj normalnie, po 9 dniach prawie

3. IMG_20190422_221211673.jpg

22.04- Cream caramel po około 1,5 doby, z resztą wszystko w porządku, tylko jeden six shooter troche oklapł

• Lubie to x 1
  4. qylie

qylie Zagubiony

Masz 2 auto? To daje 20L ziemi którą możesz spokojnie podmienić na sklepową no chyba, że masz zajebisty czarnoziem na spocie i przynajmniej mieć pewność, że te auto na wegu będą spokojnie żyły.

• Lubie to x 1
  5. KWKZ

KWKZ Zagubiony

Siadam i oglądam poczyniania ziomeczku ;)

• Kocham to ! x 1
    • Nie lubie. x 1
  6. Wszystkie są aitomatyczne, na spocie mam nienajgorsza brunatne ziemie, ale niestety nie mam możliwości przetransportowania odpowiedniej ilości ziemi:/

7. Update: w czwartek 02.05 trzy roślinki wsadziłem do ziemi, mazara i dwa six shootery IMG_20190502_233553498.jpg

• Lubie to x 1
  8. ziemi nie mozesz a ze szpadlem latasz :D
    w adidaskach :)

• Lubie to x 1
  9. myszka

myszka Tuptuś

A ja widzę trampki :D , w sumie dobre bo tanie i szybko można się ich pozbyć

• Lubie to x 1
  10. kupiłem se trampki za 59zl Pani przy kasie mowi ze mam na nie 2lata gwarancji :) ...cały dzien w trampkach to zbyt wiele bolu, nawet za tak niską cene ;)

• Lubie to x 1
  11. Hahah no Jak szpadel sobie wziąłem z garażu a spota mam 800m od domu to nie mam problemu z przeniesieniem tego, ale ziemię bym musiał targać 4km

12. Hahah troche offtopowo ale nie polecam tych vansow, 260zl i rozkleiły się już w pierwszym dniuXD

13. qylie

qylie Zagubiony

A mogłeś to spożytkować na dobrą ziemię, nawozy i jeszcze na kalosze by Ci zostało.

• Lubie to x 2
  14. WiadomoXD ale kupione dwa lata temu, wtedy jeszcze nie myślałem na poważnie o sadzeniu

15. Update: powiedziec, że jestem załamany to jak powiedzieć nic. Już ponad miesiąc pogoda prawie bez słońca, nie ma dnia bez deszczu. Dwa wysadzone six shootery absolutnie nie rosną, może nieznacznie o jakieś 1,5 cm podrosły, ale nic więcej a to już 17 dni odkąd siedzą w ziemi. Mazara kona, bo spot w którym się znajduje mimo dobrej gleby jest trawiony przez jeden problem- plagę ślimaków:/ no nie wiem masakra kompletna, rośliny mają już w sumie prawie miesiąc a są wielkości tygodniowych krzaków. Cream caramel rosnie, ale bez szalu, chociaż i tak lepiej niż pozostałe bo siedzi wciaz w szklarni. Ostatni six shooter wyszedł z ziemi zaraz po wsadzeniu innych do ziemi i aktualnie jest największy że wszystkich
    IMG_20190519_220836053.jpg
    Tu mazar:/ postaram się o nim zapomnieć i go zostawię samego sobie XD może będzie z niego na lolka IMG_20190519_223722991.jpg
    Tu jeden z tych wspomnianych six shootrow, tragedia:/ IMG_20190519_220606389.jpg
    Shooter ze szklarni IMG_20190519_220609714.jpg
    I cream caramel

A jak tam u Was? Może chociaż komuś innemu się wiedzie XD

16. Okej czyli jak rozumiem to mają niedobór azotu, tylko jak go wyeliminować? Po przesadzeniu dostały dwa razy fish mixa, a w donicy wcześniej też im trochę polalem, ale no póki co to na najbliższe cztery dni nadają deszcze i nie wiem czy jest sens lać nawóz

17. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Mimo tego ze podlales fish mixem ,deszcz wymyl wszystko z podloza.Mozesz doraznie zasilic roslinki robiac im oprysk z wody+fish mix lub bio grow/ok.30% zalecanej dawki/

• Kocham to ! x 1
  18. Tak zrobię dzięki, oby to odżyło jakoś, szczęście że te automaty mają dosc dlugi okres wzrostu

19. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Moje półauto takiej wielkosci jak i Twoje, ale w lepszym stanie... Pogoda w tym roku ewidentnie nie dopisuje... Już domówiłem kolejne 10 autosków, polecam zrobić to samo i Tobie!

• Lubie to x 1
  20. Mam dwie pestki auto amnesi na szczęście jeszcze, domawiam trzy pół auto northern lights i jakoś za miesiąc zamówię 5 autosow. zamówiłem ostatnio półautomaty od bigseedbank z gf, dość tanie były bo 5 za 56 po tej obniżce 20%, ciekawa odmiana mówię stestuje, dwie pestki dałem ziomkowi i ani mi, ani jemu nawet się nie otworzyły. Nie dość że pogoda to nawet szczęście nie dopisuje

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...