3x Honey Cream 2x Northern Light 3x White Window | 2x led 55w 1x 18W

disnej 22.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. niestety bez lampy tez sa ciemne
    zobaczymy dzisiaj

2. Elo.. mam pytanko... chce zaczav FR... gdzie jest ten gliwny watek ? Czy wystarczy temat zrobic ?

3. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Użytkownik

Woow, bardzo przyjemna fotorelacja, fajne opisy i zarabiste zdjecia.

Z fartem!

4. Dzien 58 dla NL i HC
    51 dla WW
    42 dzien FLO

roslinki zaczynaja przbierac na tuszy. Dziwna sprawa z tymi White Window, wg RQS czas kwietnienia to 8-9 tyg a ma duzo wiecej brazowych włochów niż Northern Light ktora kwitnie w 7-8 tyg.

Zobaczymy co bedzie z tego cyrku!

DSC01268.JPG

DSC01271.JPG

DSC01273.JPG

DSC01277.JPG

DSC01284.JPG

DSC01248.JPG

DSC01255.JPG

DSC01264.JPG

• Lubie to x 2
  5. Dzień 64 dla HC / NL
    57 dla WW
    48 dzien od przejscia na12/12

Witam,

Tak sie prezentują moje roślinki na obecna chwilę. I tutaj pojawa się moja pierwsza prośba o radę. Zdjecia sa odmiany Honey Cream który czas kwienienia wg producenta ma 6-7 tyg. Czy wg was moge juz zacząć płukac czy jeszcze poczekac chwile

Pozdrawiam

DSC01349.JPG

DSC01350.JPG

DSC01351.JPG

DSC01352.JPG

DSC01353.JPG

DSC01354.JPG

DSC01359.JPG

DSC01360.JPG

DSC01361.JPG

DSC01362.JPG

6. Robią się coraz bardziej tłuste. Oby do przodu! ;)

• Lubie to x 1
  7. Znaczę teren.

Tak - jak pies.

BO CHCE TU WRACAĆ!!!

8. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Fajnie...dobrze napuchnięte i oszronione przytopowe a słupków dużo to już jest baja:) często nie chce to iść w parze i albo jedno albo drugie a tutaj występują wszystkie objawy które młode tygryski lubią najbardziej:)

• Kocham to ! x 1
  9. dobrze jest mieć opinie bardziej doświadczonych :)
    wg Ciebie ile byś jej życia jeszcze dał? Zastanawiam sie czy ją płukac czy jeszcze dać jakieś łakocie przy podlewaniu?

10. wracaj jak najcześciej :) hehe

11. Lanrete

Lanrete Tuptuś

disnej chyba lubisz makumbe ze tyle lisci tam trzymasz:szok:

• HAHA XD x 1
  12. fryzjer??

13. Lanrete

Lanrete Tuptuś

teraz to za wiele nie da za późno jedynie bedziesz miał mniej trymu i nauczysz sie troche no i oby pleśń nie weszła bo obudowane masz juz te liscie i nie bedziesz widzial co pomiedzy topami się dzieje

14. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Jak na miesiac Flo ,to cos musialo je zamulic,lub indukcje policzyles jako Flo.Mimo wszystko trzymam kciuki.
    Powodzonka:)

15. Mam jeszcze white Window którym zostało jakieś 3-4 tygodnie wiec może je przytnę troche. Na ogół wilgotność mam około 35-45 rh plus zamontowałem filtr 280-360 od primy. Jest jeszcze jeden mieszak wiec myśle ze pleśń nie siądzie. Ale mogę się mylić w końcu to 1 uprawa.

16. Dokładnie! Właściwie to powinienem pisać który dzień od przełączenia na 12/12 bo od wtedy liczę flo. Wiec musisz odjąć około 15 dni.
    Na Twoje oko to robic im Flusha czy jeszcze poczekać ??

17. dzien 66 dla NL i HC
    59 dla WW
    50 od przejscia ma 12/12

Roslinki puchą z dnia na dzień. Ta Honey Cream pachnie niemiłosiernie dobrze :)
    Pomozcie mi prosze i powiedzcie czy plukac te 3 co sa na zdjeciach czy jeszcze zaczekac. Pierwsze pod noz pojda Honey Cream ktore maja okres kwitnienia od 6-7 wg RQS.

Pozdro

DSC01407.JPG

DSC01400.JPG

DSC01402.JPG

DSC01405.JPG

DSC01365.JPG

DSC01371.JPG

DSC01375.JPG

• Lubie to x 1
  18. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

a co masz na myśli pisząc płukać? masz na myśli prawdziwego mocnego flusha czy po prostu pytasz czy już zacząć na samej wodzie lecieć?

19. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

nie patrz pod żadnym pozorem na okres kwitnienia podany przez producenta...to tylko dane poglądowe i częściej się nie sprawdzają niż sprawdzają...tylko ocena trichomów wchodzi w grę...najtańszą i najpopularniejszą opcją jest mikroskop kieszonkowy z allegro...tak na dobrą sprawę to na nawozach organicznych można lecieć prawie do końca jeśli roślinki dobrze na to reagują...nawozy organiczne nie są niezdrowe i smaku też raczej nie popsują...no ale u Ciebie wszystko jeszcze zielone i jest z czego wyssać więc po prostu te które mają najwięcej słupków brązowych i przestały puszczać nowe białe słupki zacznij podlewać samą wodą i czekaj aż wszystkie włochy zbrązowieją no i przede wszystkim zobacz te trichomy bo bez tego to do wróżki Oriany musisz pisać:) jak będziesz wiedział w jakim stanie trichomy to dopiero będzie można myśleć co dalej

20. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

chociaż jak sobie tak powiększyłem zdjęcie ( swoją drogą w kurwę dobry aparat :) ) to gołym okiem widać sporo bursztynu...myślę że możesz nawet w ciemno lecieć na wodzie aż słupki zbrązowieją...jeszcze tydzień-dwa tygodnie mi się wydaje...chyba że nie chcesz palenia mocno upierdalającego tylko w miarę lajtowe to możesz kosić praktycznie już...a to wiąże się z ryzykiem że trochę stracisz na plonie bo niektóre odmiany mocno puchną w ostatnim tygodniu albo dwóch...ja bym czekał jeszcze tydzień a potem podjął męską decyzję czy kosić czy czekać jeszcze tydzień ryzykując że Twój koper będzie najsilniejszym środkiem nasennym na rejonie:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...