3x AK472 AF, 9x Tonado 23W, [0.28m2]

archivi 28.02.2015

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Dzień 79/ FLO 55

Witam!

Jako tako idzie... Ale jest ciężko... Chciałem robić Flusha, ale nie jestem w stanie wyciągnąć panienek z szafy! Szczyty są bardzo ciężkie, łodygi dość wiotkie, już dwie mam lekko przygięte (nie ułamane, lekko "zmiażdżone"). Żeby je ratować, obwiązałem dookoła sznurkiem - tochę pomogło, ale boje się to wyciągać :). Jedna - ta co miała najgosze PH i żółte liście - kwiaty robią się brązowe... Co jest?! Co o nich uważacie? robić jakoś bez Flusha? Sampelek urwany jakiś miesiąc temu (ułamał się :D), wysuszony na szybko na grzejniku był dość smrodliwy - pachniał jakoś "niedojrzale" - jakoś zielono... ciężko to nazwać... Ale kopał konkretnie - nie wiem czy to przez moją baaaaadzo długą przerwę, spalony wieczorkiem ok. 20, - jakieś trzy machy z bonga (mocno mnie przydusił - baaaardzo drapiący dym), czułem jeszcze rano...

Zastanawiam się ile do ścinki - już sporo bursztynowych trichomów na niższych liściach, ale na górze pojawiają się kolejne kwiatki! (coś widać na zdjęciach). Piszcie co myślicie - pierwsza uprawa, więc każda opinia jest dla mnie ważna!

• Lubie to x 5
  2. ej no - pomożecie? :)
    ktoś tu jeszcze zagląda?

3. Nancy

Nancy Kumaty

trzymaj je na wodzie przez 10 dni i scinaj:drzewo:

• Lubie to x 1
  4. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Trzeba było zaopatrzyć się w jakieś podpórki pod te ciężkie topy, jak chociażby wypowiadająca się powyżej Nancy, tyczki bambusowe.

• Lubie to x 1
  5. REPOSTA

REPOSTA Gość

Mega widok Kolego ! Nie lej już nawozów, teraz sama woda. Co do koloru - jest świetny, nie wiem czym się martwisz ;]

• Lubie to x 1
  6. ogorek

ogorek Użytkownik

Ladne krzaki kolego.
    Jak trichomy nie sa brazowe w wiekszosci, to trzymaj je jeszcze bo bedzie slabo kopac na koniec na 100%.
    Lej juz sama wode, oczyscisz z nawozow.
    GL

• Lubie to x 1
  7. Al - pierwsza uprawa, nie wyłapałem tego na forum że warto takie coś postawić, a teraz szkoda korzeni ;)

Wydawało mi się że dziwnie zbrązowiały ;)

No już brązowieją, ale jeszcze sporo mlecznych... A jeśli chodzi o sample to koooopią ;).

Zastanawia mnie jeszcze jedno - roślinki ciągle puszczają nowe kwiaty (zielone "pąki" i białe "wąsiki") - to się kiedyś skończy?;) Czy mam za jakiś czas to brutalnie przerwać?

I muszę opanować sztukę suszenia - sample jak testuje to chyba zdecydowanie zbyt mokre (nie przelatują przez grindera, tylko przyklejają się do kolców).

8. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

A tam, gadanie, ja będę wbijał tyczki w polowie flo pewnie, bo ta odmiana Critical Mass ma też rzekomo takie ciężkie topy, że trzeba je usztywniać :D

9. piękne topy przelej wodą konkretne palnoczo bd , sproboj podeprzeć te gigantyczne boby

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...