1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

2xAuto Afghan,2xAuto Blue Barry,2xNYC Diesel[0,36m2] led PP 90W by marcopolo

Dyskusja w dziale MAŁE POWIERZCHNIE ~ 0,8m2 / max 400W rozpoczęta przez marcopolo w dniu 10.09.2016

1. marcopolo

marcopolo Weteran

WITAM!!

Nasiona:Bulk Feminized seeds
    Grow Box: 60x60x140cm Dark Room Box Mylar Silver
    Oswietlenie: led-plantphotonics 90W
    Fotoperiod:18/6
    Ziemia:Biobizz LIGHT MIX
    Wentylacja:
    wlot+wylot:komputerowe 12v
    1xmieszajacy/18cm/
    Donice: ok.5L/pojemniki po wodzie mineralnej/
    Nawozy:Canna/gdy bedzie potrzeba/
    Trening:LST/prawdopodobnie/

To chyba tyle ,mam nadzieje iz zawarlem wszystkie info.:niewiem:
    Jest to moja 3 przygoda z indoor-em,pierwsza z automatami:oczy:.Roslinki wyszly z ziemi 01.09,dzis przesadzone do doniczek docelowych.
    Temperatura pomiedzy:22-28*C,
    Wilgotnosc:55-85%
    Panel ok.40cm nad roslinkami.
    Aktualizacje 1xtydzien/lub 1x dwa tygodnie/.
    Wszelkie info mile widziane.
    Pozdro.;d

7 people like this.
  2. Medicum89

Medicum89 Expert

Bede czestym gosciem u Ciebie tez mialem brac auto afgan od bulka ale wzialem auto purple nl i whute russiana:)

1 person likes this.
  3. pajonk skłerk

pajonk skłerk Stary wyjadacz

Panie to będą habaźniki jak przedramiona Papaja coś czuje ;d: hyhyhy
    Powodzenia Kolego! :)

1 person likes this.
  4. Zjarus

Zjarus Inspiracja

Zasiadam i obserwuje twoje poczynania growerskie ;d. Ciekawe oświetlenie wybrałeś i zobaczymy jakie habazie Ci wyjdą oby lepej niż pod cfl'em. Powodzenia i z fartem :Piona:.

1 person likes this.
  5. KukiDeloro

KukiDeloro Autorytet

Też planuje następnym razem podobnego boxa zrobić i jakieś ledy więc siedzę do końca i powodzenia!!!

1 person likes this.
  6. Transformers

Transformers Kumaty

Oooo! Jeszcze box dobrze nie ostygl po ostatnim grow,a tu widze nowa uprawa:>
    Powodzeni i trzymam kciuki:Piona:

1 person likes this.
  7. Nie nadążam za Tobą haha Powaga, zapierdalasz z tymi fotorelacjami jak szalony ;d Standardowo powodzenia i oby szczęśliwie do finału :)

1 person likes this.
  8. marcopolo

marcopolo Weteran

OKI MORDY!!!!
    SZYBKI UP-IK

17 DZIEN WEG
    Tem:22-27*C
    Wilg:50-90%

Roslinki rosna sobie powoli,ciagle kombinuje z ustawieniem leda:&gt:/wysokosc/,po radach kolegow mattiv-a i uho667/dziek:Piona:i/ wydaje mi sie, iz znalazlem te odpowiednia wysokosc lampy nad szczytami.Panny dostaly kopa haha!Podlewanie,po przesadzeniu do 'donic' docelowych zostaly podlane tylko raz woda+rhizotonic-po ok.350ml/rosline,czyli raz w tygodniu he!
    Dzis zostal wykonany oprysk z Plant Magic Evolution.Przy nastepnym podlaniu mysle zapodac 50% zalecanej dawki CANNA BIO VEGA+oprysk HALO /poniedzialek lub wtorek/ Byc moze przed podlaniem wykonam lekkie LST-zobaczymy:niewiem:
    Pora na fotki.

5 people like this.
  9. Transformers

Transformers Kumaty

Ladnie ida,oby tak dalej-Powodzonka i z farcikiem;d:

10. KukiDeloro

KukiDeloro Autorytet

Z czego są te doniczki że tak poowijane taśma ? A roślinki bardzo ładnie idą.

11. marcopolo

marcopolo Weteran

5 litrowe baniaki po wodzie mineralnej.

12. -RaStA-

-RaStA- Rasta it's my life

kolejne panienki do pocieszenia? ;d pięknie zdrowo idą,a jeszcze tyle czasu ;d z fartem!

1 person likes this.
  13. marcopolo

marcopolo Weteran

SIEMA!!
    UPik :rolnik:

25 dzien zycia
    TEM:20-26*C
    WILG:50-80%/srednia ok.70%/

22.09 przelaczenie trybu z weg na flo,przed przelaczeniem dostaly 50% zalecanej dawki BIO VEG+oprysk HALO.
    Wydaje mi sie ze troche szybko zaczely indukowac:niewiem:Mam nadzieje ze podrosna jeszcze troche;d
    Z racji tego iz zrezygnowalem z LST,staram sie naginac liscie aby odslaniac jak najwiecej nowych odrostow.Zobaczymy:szok:
    Pare fotek:

5 people like this.
  14. pajonk skłerk

pajonk skłerk Stary wyjadacz

Ładnie idą :) mi jedna zaindukowała po 15 dniach ;d hyhy

1 person likes this.
  15. Czegewara

Czegewara Forumowy guru

no ładnie idzie uważaj na te banki tez je stosowałem i uwazaj po pewnym czasie rozsypuja sie normalnie masakra to chyba wina swiatła albo gleba tak na nie wplywa powodzenia

1 person likes this.
  16. marcopolo

marcopolo Weteran

Dzieki,bede mial to na uwadze:Piona:

17. Też miałem te butle i u mnie elegancko się spisały ;d Co do preflowersów, to 25 dzień to wcale nie tak wcześnie, 18-20 dzień jak zaczyna kwtinąć to jest wcześnie ale 25 spoko w normie. Wszystko ładnie leci, kolejne odmiany do kolekcji się szykują, powo :)

1 person likes this.
  18. marcopolo

marcopolo Weteran

Oki,zaloga szybki UP-ik

38 dzien/12 FLO

Tem:20-27*C
    Wilg:45-60%

Dziewczyny kwitna,jedne szybciej drugie wolniej-coz poczac haha,podlewane tylko i wylacznie woda/ph:6.3-6,5/.Tydzien temu dostaly 50% canna flores+rhizotonic+cannazym.
    Zastanawia mnie dlaczego jedna ma koncowki lisci zolte:niewiem: Poczekamy zobaczymy.:cojej:
    Panel 40cm nad szczytami.
    Fotki:

5 people like this.
  19. Gęsto! Ładnie rosną, z fartem ;]

1 person likes this.
  20. Warunki masz zajebiste, nie powinna żółknąć. Choć narazie nieznacznie, obserwować należy ;d Niech rosną jak największe ;]

1 person likes this.