2x Auto Ak482 2x Auto Northern Light 1x Auto Jack Herer 2x Easy Sativa XXL

lass1 18.05.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Pochodzenie i odmiany nasion:
    2x Ak482 Automatic Feminizowane (AKS)
    2x Northern Light Automatic Feminizowane (RQS)
    2x Easy Sativa XXL Feminizowane (SB)
    1x Jack Herer Automatic Feminizowane (GHS)
    Charakterystyka spota:
    Na chwile obecną słońce około 9h, od 9-10. Ziemia na automaty 10l kupnej + 5l spotowej, na sezony 30l kupnej + 15l spotowej. Co do spotowej, pełna dżdżownic i martwej trzciny, wilgotna.
    Planowane nawozy:
    Póki co zaopatrzyłem się w kurzaka i mikoryzę, z kurzaka robię kompot i za 2 tygodnie zaczne dodawać do podlewania w stosunku 3:1. Zastanawiam się jeszcze nad biohumusem lub biotabsami na późniejszy etap.
    Planowany trening:
    Na pewno LST.
    Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:
    Na spota będę zaglądał co tydzień, więc myślę że posty będą pojawiać się raz na tydzień/2tygodnie.
    To moja pierwsza uprawa - wszystkie wskazówki mile widziane.
    View attachment 301480 View attachment 301479 Dziewczynki wyszły 3 dni temu, od początku nie miały lekko. Po wrzuceniu wykiełkowanych wcześniej nasion do doniczek schowałem je do szafki, nie było mnie 2 noce w domu, po powrocie gdy zajrzałem do nich zobaczyłem zżółknięte i powyginane, było im zdecyodwanie za gorąco, wystawiłem je na dwór, nie ma prawie w ogóle słońca ale jakos sobie radzą, wszystkie wyglądają podobnie. Śmiało piszcie w co się warto jeszcze zaopatrzyć, lub czym je dokarmiać by rosły zdrowe. Pozdro

2. Dzień 10
    Z 7 zostało 6, Jeden Ak482 przegrał, pokonała go za duża temperatura w 2 dniu jego życia. Pozostała 6 maluchów trafiła dziś w docelowe miejsce w którym spędzą resztę życia. Pogoda nie dopisywała przez ostatnie dni, miały mało słoneczka, na spocie będzie go o wiele więcej. 3.jpg 100927188_2583881101824623_2933764479109824512_n.jpg

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...