2x( AK 47 Auto, Northern Light Auto, BlueBerry Auto, Amnesia Auto Diesel Auto Skunk Auto) 1x la musa

niedorzecznosc 01.06.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam wszystkich i zapraszam na moją pierwszą poważna fotorelację OUTDOOROFOM

1. Pochodzenie i odmiany nasion: Nasionka pochodzą ze sklepu gnomesgarden
    2x AK 47 Auto, 2x Northern Light Auto, 2x BlueBerry Auto, 2x Amnesia Auto, 2x Diesel Auto, 2x Skunk Auto, 1x la musa
    2. Charakterystyka spota: Gęsty las z bardzo trudnym dostępem do spota, słońce praktycznie cały dzień :D
    3. Planowane nawozy: Jeszcze się zastanawiam nad nawozami ale myślę że będą z jakiejś lepszej firmy
    4. Planowany trening: LST
    5. Która to moja uprawa: 3
    6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji: co tydzień może co dwa

Niestety musiałem kiełkować pestki na spocie ale jak na razie wyszło 11 z 13 pestek ale myślę że tamte 2 pozostałe tez wyjdą
    przygotowania pestek :
    View attachment 21890 View attachment 21891 View attachment 21892 View attachment 21893
    Parę fotek ze spotu i moich małych panienek pozdro
    DZIEŃ 1
    View attachment 21894 View attachment 21895 View attachment 21896 View attachment 21897 View attachment 21898 :spz:

• Lubie to x 1
  2. Fajnie się zapowiada :D powodzenia życzę.

• Lubie to x 1
  3. Mały Up byłem na spocie i się rozczarowałem z 13 zostało 3 ( na początku było 12 jedno nie wyszło potem 2 odpadły bo się wykręciły było 10 byłem wczoraj patrze a tu tylko 3 ;( smutek fchuj ) ale domówiłem dzisiaj 10 nowych automatów ostatni rzut jak to nie wyjdzie to już po sezonie dla mnie pozdro
    dwa ocalałe
    View attachment 22827
    tak były wszystkie po obgryzane najlepsze to ze było 6 obok siebie i tą największą w donicy nie ruszyło szybko rośnie tak apropo
    View attachment 22826

4. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

... Czyli tak jak masz w avatarze -3 roślinki ;))) zdrowo wyglądają,nie wiadomo który dzień,ale ładnie zielone i to najważniejsze! Farcika życzę i blanta zostawiam na zachętę ;) Pozdrawiam !

• Lubie to x 2
  5. ogółem mam teraz 3 + te co dokupiłem
    a sory że nie dodałem ile mają dni
    19 DZIEŃ
    2 są malutkie a ta w donicy (la musa) rośnie jak pojebana
    pozdrawiam

6. Legal

Legal Błyskotlwy

ogólnie to Ci powiem tak, nie potrzebnie wsadziłeś nasionka od razu na spota, trzeba było maleństwa przytrzymać w doniczce a jak by podrosły to dopiero na spota i tak Ci proponuje zrobić tym razem, roślinki będą większe i mocniejsze, nawet jakby ci któreś ślimak nadgryzł to większą roślinkę można uratować a takie maleśtwa to skubany od razu wpier*doli w całości. Ale to tylko moja rada zrobisz jak uważasz

• Lubie to x 1
  7. Chciałem tak zrobić ale warunki mi na to nie pozwalają nie mam gdzie ich trzymać w tych donicach i w tym problem :D

8. Legal

Legal Błyskotlwy

wiesz o co chodzi musisz tak zrobić żeby ci więcej roślinek przetrwało, bo tak to szkoda, a widzę że ciekawe pestki zamówiłeś tak że powodzenia, a wiesz może jak byś wsadził do doniczki i te doniczki dał na spota, z tych twoich zdjęć widzę że właśnie ta w doniczce przetrwała

• Lubie to x 1
  9. takie mam plany żeby teraz dać wszystkie nowe w donice !
    To już musi wypalić bo jak nie to będzie jak dla mnie koniec sezonu
    pozdro i dzięki za dobre intencję

10. Legal

Legal Błyskotlwy

Spoko, będę zaglądał, powodzenia

• Lubie to x 1
  11. Kolega wyżej napisał,że lepiej potrzymać w domu przez tydzień co jest prawdą aczkolwiek ja na 5 krzaczków wsadziłem wykiełkowane nasionka od razu w ziemię w pojemniki 10 litrowe i przetrwały 4 z 5 , ale każda roślinka była pod butelką . Tak na prawdę pierwszy tydzień w domu zwiększa szansę na przeżycie roślin ,ale nie jest to żadna reguła .
    -
    -
    O ile będą aktualizacje , będę zaglądał :) z fartem !!

• Lubie to x 1
    • Lubie to x 1
  12. no ladnie widze ze slimaki dokuczają ?

13. w miarę się już z tymi nicponiami uporałem :D

14. uwazaj na te zielone koniki polne, lubia sobie podjadac mj.

15. [​IMG]

• Lubie to x 3
  16. A$AP ROWER

A$AP ROWER Gość

Ładnie ładnie, też muszę się zabezpieczyć sznurkami. Miałeś po mimo tych zabezpieczeń jakies ataki zwierząt? Zdrowo rosną pozdro :)

17. zero ataków dziczyzny ale oprócz sznurków zastosowałem preparat którym maluje ogrodznie co 2 tygodnie

18. Roślinki wyglądają na ładne i zdrowe , ładnie rosną. No cóż zwierzęta zawsze potrafią dać sie we znaki przy out'cie. Życzę powodzenia i z fartem, aż do :drzewo:.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...