2 x no name, 6x White Widow auto....chyba;)

mattiv 10.06.2013

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. mattiv

mattiv Dyskutant

Roślinki rosną, pogoda piekna, pomimo że cztery z nich okazały się facetami. Po oprysku z Asahi Sl, jakiś szczególnych róznic nie widzę ( dawka zalecana na opakowaniu). ponizej zdjęcia po oprysku z biohumusa. Niebawem dołączy jeszcze jedna dama, od kumpla, bo musi wyjechać, a z tego co widziałem slicznotka z niej;)

2. mattiv

mattiv Dyskutant

na pierwszym jedna z najmłodszych , gotowa do testów:) szczegóły pózniej...

Last edited: 11.07.2013
  3. mattiv

mattiv Dyskutant

nie ma to jak mały "sponsoring: na poczet kolejnych badań....

4. mattiv

mattiv Dyskutant

jutro wszystkie, tzn. pięć płci pieknej i 3 hermy lecą do 50l donic. Przygotowana mieszanka ziemi ogrodniczej i mikoryzy( już tydzień się mieszają) mam dobry mexyk, jak na początek, bo każda "inna" i ze względu na wygląd, i na całą resztę. Zastanawiam się nad tą największą, bo od nasiona ma długą i ciekawą historię, ale opinia o Mj jako rośliny bardzo wytrwałej jest prawdziwa w 100%.
    ps. pytanko, jak dostać się na czta, bo potrzebuję czasami szybciej uzyskać odpowiedż .

5. mattiv

mattiv Dyskutant

a...tak się wkomponowały;)

• Lubie to x 1
  6. mattiv

mattiv Dyskutant

Witam, po czterodniowych opadach, wreszcie słońce się pokazało.
    proceury standartowe, biohumus w dawce 150% co 3 dni, podsypane dolomitem po deszczach, dołozyłem po dwie pałeczki nawozu na każdą z donic.
    Zastanawiam sie, kiedy one zaczną kwitnąć?

7. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

już nie długo dni co raz krótsze zaraz sie pokryje kwiatostanami

• Lubie to x 2
  8. mattiv

mattiv Dyskutant

Dzisiaj spryskane po raz drugi Asahi Sl i podlane wodą mineralną o ph.6.4 (sprawdzane w pracy).Zdjęcia poniżej.
    Przeprowadzam pewien eksperyment, kilka "no name" wykiełkowałem standartowo, po czym jedna trafiła do ziemi w małej doniczce, a druga, przytrzymana kermazytem, jest utrzymywana jako hydro. Odżywki te same (biohumus) i w tych samych proporcjach, oczywiście ta hydro, cały czas zanużona w roztworze. Efekty narazie takie same, chociaz ta hydro, jakby szybciej reagowała(kilka dni deszczu)
    wszystko na zdj.
    Jutro mają dojśc pestki Speed-O-Matic Auto, od Sensi Genetics, więc dotychczasowe nauki postaram się przelać na nie. Oby pogoda tylko dopisała:)

• Lubie to x 2
    Last edited: 19.07.2013
  9. Ciekawa fotorelacja, już niedługo zobaczymy te bobeczki na szczytach :D Będę wpadał

10. mattiv

mattiv Dyskutant

W piątek przyszły 3 x Speed-O-Matic Auto fem, poszły do wody na 24h i na chusteczki. ładnie wykiełkowały i dzisiaj poszły do 20l donic. Zdjęcia jak tylko wyjdą.

11. mattiv

mattiv Dyskutant

Wczoraj była burza i troche je potrenowało;) Cały czas jade biohumusem.

• Lubie to x 1
  12. mattiv

mattiv Dyskutant

Nowa koleżanka:) No name, niestety, ale dziewucha i ładnie wygląda:)

13. PolaczekPL666

PolaczekPL666 Użytkownik

Ładne roślinki mam podobne tylko że special queen 1

Z fartem do :drzewo:

• Lubie to x 1
  14. mattiv

mattiv Dyskutant

Jutro wszystkie lądują na balkonie, balkon przykryty siatką ogrodzeniową z oczkami 5cm x 5cm bo juz za bardzo przypałowe są. Auto ładnie wykiełkowały i już na balkonie są. Zdjecia jutro.

• Lubie to x 1
  15. piękne panie a ile litrów masz donice :) ?

16. mattiv

mattiv Dyskutant

50 litrów

Last edited: 26.07.2013
  17. mattiv

mattiv Dyskutant

A tak to wyglada na ostatecznej miejscówce, z siatki zrezygnowałem, bo mogę je delikatnie trenować. Zostały tylko trzy, ale dobre i co, no plus auto, które, ida sobie w delikatnym cieniu starszych sióstr:) jedną z nich chyba słonko załatwiło, za szybko je wystawiłem na taki żar. tą biedule przygiętą dolistnie potraktowałem sl, zobaczymy efekty. W koncu to mój pierwszy out, wiec sie ucze;)

• Lubie to x 1
  18. Mr.Kloda

Mr.Kloda Błyskotlwy

rosliny masz niezle ale cos im dolega opisz dokladnie jak tam ph wyglada i czym lejesz.

19. mattiv

mattiv Dyskutant

Przysuszenie:) Wczoraj podlałem, dzisiaj rano patrzę, a tu wszystkie w górę pieknie, jednak w takich upałach trzeba codziennie podlewać. Poza tym przenoszenie donic strasznie stresuje roslinki:( Leję biohumusa w dawkach 150%, dolomit, po deszczu i pałeczki witaminowe. Ph gleby nie mam jak sprawdzic, jedyne co to wodę mam sprawdzoną, dokładnie 6.3ph, żródlana, odstana:) oprysk postawił na nogi tą styraną.

Last edited: 27.07.2013
  20. mattiv

mattiv Dyskutant

Chwilke mnie nie było, roslinki rosną zdrowo, pogoda jak w tropikach, codziennie trzeba podlewac (10l na trzy rosliny), co 3 dni biohumus.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...