1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

2# outdoor 5x auto/Gorilla Glue XL x JH orion 3x,Northen Light RQS 1x,Speed orion x1

Dyskusja w dziale Niedokończone fotorelacje rozpoczęta przez zielony goblin w dniu 27.06.2018

1. Witam!
    1.Jest to moja 3 uprawa outdoor
    2.Nasiona: Gorilla Glue XL x JH orion 3x,Northen Light RQS 1x,Speed orion x1 (wszystkie automatyczne feminizowane)
    3.Słońce mają od 8 rano do około 20 wieczorem.
    4.Ziemia uniwersalna ph(5,5-6,5) z biedronki wymieszana z dolomitem.

5.Dołki w ziemi każdy po 12l.
    6.Nawozy: Biohumus na weg, Biopon lub burza kwiatów na flo.

Wczoraj roślinki wyszły z ziemi dziś przesadzone na spota trzymane pod butlami z dziurkami dla wentylacji UPy będą co tydzień.
    20180627_122538.jpg

Kitty Forman likes this.
  2. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Powodzenia do samego harvestu! :)
    Pozdro. ;)

zielony goblin likes this.
  3. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Pamiętaj by wysypać coś na ślimaki bo w takich trawach jest ich zatrzęsienie. Ślimakolu, snacolu czy czegokolwiek podobnego nie oszczędzaj

4. Powodzenia

5. Haloo jak tam rosliny

6. Bardzo dobrze się maja za pare dni up

Marek Mostowiak likes this.
  7. UP Dzień 3
    1arhe4wwj45.jpg 2rhrehj35.jpg 3eraherjh.jpg 5eraha3j34.jpg 4agherhn.jpg

8. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Jak juz będą miały z tydzień to śmiało ściągaj te butle...zakumufluj,zrób kołderke i na przód!

9. Co się im stało i jak je odratować? Przyszedłem je po 3 dniach podlać i zauważyłem że 3 roślinki leżą na ziemi łodyga przy ziemi jest cieńsza niż reszta.Podlałem każdą bo miały bardzo sucho nie wiem czy nie przesuszyłem

2eragyearjh5.jpg 1jhrtkmr56.jpg

10. Chyba ta fr nie na sensu zero aktywnosci i pomocy.Dalej juz jej nie bede prowadzil

11. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Gdy bedziesz nastepnym razem podsyp je ziemia tak by staly prosto i podlewaj,one na tym etapie rozwijaja bryle korzeniowa i naprawde potrzeba im wody.Jesli zadbasz o podlewanie,podsypiesz ziemia,beda rosly-powodzenia.

12. A co ty im robisz lst?

13. TYLKO HST!!!!!

14. UP Dzień 11
    Dostały 50% dawki biohumusa wszystkie podsypane pod same liście. Te 3 są trochę opadnięte, jak myślicie będą normalnie ładnie rosły?
    1erwahtr4j6.jpg
    2reghern45.jpg
    3rehe4jn54.jpg
    4rtshnjwt4m.jpg

15. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

nie męcz jeszcze togo biohumusem

16. Raczej 50% im nie zaszkodzi ;)

17. UP dzień 30
    Został tylko northen light i jedna gorilla reszta zwiędla w około 10 dniu.Podlewane były 4 dni temu biohumusem z woda i dziś tez 100% dawki.
    sghsrzjhezrj.jpg

18. gitarka, ladnie idzie

19. skrzypson

skrzypson Dyskutant

Mówi się że sadzonki powinny rozwinąć się od wyjścia ok 10 dni w odpowiednich warunkach. Za szybko je wyautowałeś na zewnątrz. Przesuszenie dodatkowo. Ja bym nie spodziewał się rewelacji.

20. UP dzień 33
    Northen rośnie jak trzeba jestem zadowolony podlany dziś 100% dawki biohumusa 1,5l na każdego.Za pare dni podlany bedzie samą woda i póżniej biohumus lub nawoz na flo się zobaczy jeszcze nie kwitnie.Co pare dni Lst poprawiane jest Gitttt :))
    ryheraua3ui.jpg
    erauq35q4.jpg

nasiona marihuany, nasiona konopi