1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

2. Konkurs na najlepszy SMOKE REPORT.

Dyskusja w dziale Konkursy i open seedy rozpoczęta przez Al Bundy w dniu 22.12.2017

1. Al Bundy

Al Bundy Moderator Moderator

2. Forumowy konkurs na najlepiej napisany

SMOKE REPORT

Po raz kolejny mam frajdę przeogromną zaprosić wszystkich chętnych Forumowiczów z minimum 3-miesięcznym stażem na naszym Forum
    do wzięcia udziału w konkursie, którego premierowa edycja odbyła się 2 lata temu i okazała się sporym sukcesem, a przede wszystkim zajebistą zabawą.
    Tak dla biorących w nim udział, jak i obserwujących, czy też może raczej... czytających zgłoszone "prace". Jak już bowiem po tytule się zorientowaliście,
    w tym konkursie wybieramy autorów najkonkretniej napisanych smoke raportów, czyli - krótko mówiąc - recenzji poszczególnych, pieszczących nasze
    płuca odmian marihuany. Tak jak w pierwszej edycji, zgłaszać się może każdy kto W TEJ CHWILI może pochwalić się minimum 3-miesięcznym stażem na
    Naszym Forum. Nie ma żadnych ram czy ograniczeń co do formy zgłaszanych "prac", musicie jedynie konkretnie wskazać działanie jakiej odmiany opisujecie.
    Krótko mówiąc najpierw podajecie nazwę (najlepiej nieco większą czcionką) i dalej lecicie z opisem wrażeń z jej palenia. Im bardziej obrazowe opisy
    tym lepiej. Warto też załączać fotki. No i oczywiście nie można wykorzystywać wcześniej napisanych już raportów. Muszą powstać specjalnie na potrzeby
    konkursu. Każdy zgłasza TYLKO JEDEN SMOKE REPORT. Tak jak i wtedy, tak i tym razem zwycięzców wybierze forumowy despota, tyran, dyktator,
    czyli Nieogarnięty Bundy, wraz z hojnie wspierającymi nasze poczynania przedstawicielami dwóch solidnych i godnych polecenia Firm, a mianowicie:

GREENHAY.PL

oraz

sklep TOP - GROW

Swoje smoke raporty możecie zgłaszać do 25 stycznia do godziny 23:59 i ani minuty później,
    trójka zwycięzców ogłoszona zostanie w ciągu kolejnych 24 godzin.

a nagrodami w naszej drugiej edycji będą:

1 miejsce - bon o wartości 300zł na zakup dowolnych nasion w sklepie GREENHAY.PL

2 miejsce - bon o wartości 200zł na zakup dowolnych nasion w sklepie GREENHAY.PL

3 miejsce - bon o wartości 100zł na zakup dowolnych nasion w sklepie GREENHAY.PL

oraz ufundowane przez bijący całą konkurencję na głowę

Sklep TOP - GROW:

1 miejsce - nawozy firmy Advanced Nutrients o wartości ponad 300zł:

zestaw CONNOISSER Grow A+B 2 x 0,5l
    zestaw CONNOISSER Bloom A+B 2 x 0,5l
    B-52 Fertilizer Booster 0,25l
    BUD CANDY 0,25l
    BIG BUD Akcelerator Kwitnienia 0,5l
    Taca Eazy Plug + podłoże do wysiewu 20x15cm, 12szt.

2 miejsce - nawozy firmy Advanced Nutrients o wartości ponad 200zł:

zestaw SENSI GROW part A/B pH Perfect 2 x 0,5l
    zestaw SENSI BLOOM part A/B pH Perfect 2 x 0,5l
    B-52 Fertilizer Booster 0,25l
    BUD CANDY 0,25l

3 miejsce - nawozy firmy Advanced Nutrients o wartości ponad 100zł:

Jungle Juice Grow 1l
    Jungle Juice Micro 1l
    Jungle Juice Bloom 1l

[​IMG] [​IMG]

Zatem - 3 - 2 -1 - ZACZYNAMY!

Aha, wszystkie swoje pozbawione sensu i logiki pytania możecie zadawać o tutaj:

POZBAWIONE SENSU I LOGIKI PYTANIA DOTYCZĄCE TEGO WSPANIAŁEGO KONKURSU.

...

Last edited: 19.01.2018
    10 people like this.
  2. G-Buch

G-Buch Błyskotlwy

Easy Plant XXL Automatic

Wstając sobie rano o godzinie około 7:30 stwierdziłem że to jest dzień kiedy mam bardzo duża ochote zapalić ,więc po poranej toalecie itd była to godzina około 9:00 otworzyłem magiczną szkatułke w której znajdowało sie "lekarstwo" nastepnie poszedłem po moja ulubioną rurkę , poczym nabiłem cyban czystym topem i nastąpił proces spalania. Wiedziałem ze mocno poczuje faze bo byłem po misiecznej przerwie . Usiadłem na kanapie i po upływie około 10 minut zauważyłem że na stole leży kartka świąteczna i kiedy spojrzałem na obrazki śmiałem sie przez około godzinę czasu z jednej głupiej kartki a najlepsze w tym było to że chciałem przestać sie śmiać ale nie mogłem poprostu na ustach miałem banana który niechciał zejść . Po upływie tej godziny nareszcie przestałem się smiać i zaczołem dziekować bogu zato ze mogłem przestać sie śmiać . Taka była jedna z moich ostatni przygód z paleniem . Mam nadzieje ze to co napisałem nadaje sie na konkurs i wiem że pewnie bd troche błedów itd bo pisze to na "fazie" . Pozdrawiam ;dobranoc:

4 people like this.
  3. JanuszKanabisu

JanuszKanabisu Błyskotlwy

AK-47

"Proceder" palenia tej odmiany odbył się jak zwykle na tylnym podwórzu mojego gospodarstwa. Wieczorną porą usiadłem w miejscu "porębu drewna" i odpaliłem wcześniej skręconego blanta z mocno zbitych topów... Można powiedzieć, że świat się wtedy dla mnie mocno zatrzymał, a później ruszył ze zdwojoną siłą. Poczułem intensywny, ale też słodki smak ziela, chociaż zapach przy kręceniu nie wskazywał, że będzie słodko :> . Chwila oderwania od rzeczywistości, lekkie zawroty głowy i ślinotok, czego chcieć więcej? Można powiedzieć, że pierwszy buch zerżnął mnie od środka niczym 'cerkulatka' na której własnie siedziałem. Po chwili jednak otępienie minęło i mogłem znowu normalnie funkcjonować, wszystko stało się intensywniejsze. Nawet obecny półmrok wywoływał we mnie silne uczucie zachwytu. Lekki wiatr i szum drzew pobliskiego lasu też miał coś w sobie. Pierwsze gwiazdy i mój pies biegający w kółko, (również średnio ogarniając co się dzieje, ale on po prostu ma ADHD) coś pięknego! Po skończeniu palenia siedziałem tam jeszcze dobrą godzinę, po prostu ciesząc się chwilą. Zrozumiałem, że tak własnie powinienem się czuć po każdym buchu ;] Mogę śmiało powiedzieć, że to było najlepsze palenie jakie kiedykolwiek miałem okazję spróbować. Prawdziwe AK-47 :)
    Naprawdę miło to wspominam, na tyle miło, że chciałem się tym tu podzielić :)
    Mój wpis różni się trochę od tych z poprzedniej edycji, ale myślę, że różnorodność też ma znaczenie. Z fartem! :)

6 people like this.
  4. Gandalf.

Gandalf. Expert

na potrzeby tej forumowej zabawy skosiłem próbnie sample odmiany

skunk auto

topy bardzo lepkie i zbite, żywiczne. po wysuszeniu, po pomacaniu mają drażniącą w nozdża jakby woń mieszanej leśnej esencji z zapachem skuna.
    świeżo zerwane pączki tej odmiany mają dosyć przenikliwy słodki mdły zapach z nutą pikantności, ala pieprz, opisywane aspekty zdecydowanie wyrazizstrze niż po wysuszeniu.

w smaku dym : aksamitny, nie drażniący, gładko wchodzący, przypomina mi on smak haka, delikatnie ziemisty ale nie zabardzo

Jesli chodzi o proporcje mocy to
    wiadomo af sezonowi, nigdy równy nie będzie.
    osobiście mam inną skalę porównawczą, bo według mnie wszystko zależy od stanu umysłu w danej chwili.
    pamiętam sytuacje w których inni z którymi miałem okazje palić mieli zły dzień bądź więcej obowiązków na głowie, faza wchodziła różnie, zazwyczaj musieli spalić więcej niż mniej, aby poczuć konkret, który ja czułem raptem po jednym wiadrze.
    Ogólnikowo pisząc, po mojemu z "byle jakiej" odmiany można wiele wyciągnąć odpowiednio do niej podchodząc tworząc przed tym klimat.

przejdźmy teraz do rzeczy, opiszę teraz wszystkie swoje odczucia jakie kolejno czułem po zażyciu

ustawiłem się z ekipą na tripa. wieczór nie tak późno, raptem około 20 wsiadamy w fure we czterech, jedziemy na wiadro które mamy skitrane delikatnie za miastem na obrzeżach lasu.

Jesteśmy na miejscu, przygotowujemy siuwaks, nabijamy rure i kazdy zwija z nas po solidnym machu z wiadra 2.0l. wsiadamy do gabloty i zawijamy dupe na stację by zatankować nieco wahy na tripa

jedziemy, wyjeżdżamy z miejscówki i powoli czuje wjazd na banie. temat nie wchodzi wcześnie ani późno, bo gdzieś max nie dłużej niż 10minut. jest mi przyjemnie, odprężam się psychicznie , ciało zdecydowanie bardziej lekkie i odprężone.
    na początku jest delikatnie, czuje jak oczy zaczynam mieć coraz to bardziej przywalone, ale stosunkowo nie zbyt zaczerwienione.

haj daje mi otwartość na świat i sytuacje, powiem Wam że paliłem już mase odmian i też automatycznych, które blokowały mnie gdzieś, we wnętrzu siebie od razu na wejściu.
    zaczynam w pewnym momencie gadać o wszystkim, można powiedzieć że nakręcam dialog, gadamy o wszystkim, nie ma barier, każdy temat i słowo jest priorytetem.
    osobiście zaczynają cieszyć mnie dosyć głupie rzeczy i tematy. oczy robią się już ewidentnie zaczerwienione, bez trudu nawet lajk pozna że coś jest na rzeczy.

dojeżdżamy na stację, wtedy następuje coś w rodzaju pewnego "szczytu", dobry bit na skrzyni leci, tylnia kanapa sprawia mi fajny masaż całego ciała, czuję odprężenie delikatnie przechodzące w chilout umysłu.
    stoimy już na cpnie dobre 5-10min, wbilismy w jakieś zawieszenie umysłu bo zupełnie zapomnieliśmy o tym o czym mamy zrobić, a przecież ludzie za nami stoją i czekają na swoją kolej.
    palenie przy dobrej nucie potrafi zabrać nas daleko, gdzieś hen

później zaczynają lecieć rozkminki, kto idzie upalonym płacić za paliwo, nastąpiła cholerna demokracja nie szło się wykręcić, ja miałem polewke i silny napad śmiechu widząc wkurzenie typa który musiał iść to zrobić.
    zdecydowanie w tym momencie temat daje morale na plus (radość, śmiech ☝)

Jedziemy dalej, chwile po wyjechaniu z tankszteli bijemy rure, każdy na łeb jedną, kierowca chce mniej ale każdy ciśnie po równie.
    Później pojawia sie cos w rodzaju euforii, satysfakcja z tego co się dzieje do okoła, robi się błogi haj ale z minusem dla mnie bo się zamykam w sobie i odlaczam się od ekipy i tone w morzu myśli.
    zaczynam patrzyć się w okno i płyne wraz z rozmazywanym obrazem zza okna. jest mi cudownie, zatrzymujemy się na blanta z tego tematu, konsumujemy i jedziemy pojezdzic na okoliczne wiochy, zero policji pełen cziiill, nikt już nic nie mówi każdy w swoim świecie. zarzucam rozkmine aby bokiem polatać, każdy jest za, owa czynność odmula mnie, dziko sie ciesze ze jestem szmacony z boku na bok a każde rondo i zakręt wprawia mnie normalnie w ekstaze, pojawia się znowu gadatliwość i zajebisty humor. dostrzegam taką jakby delikatną huśtawke nastrojów, zależnych od wypalonej ilości i sytuacji. myślę że mają na to wpływ mleczne trichomki ale nie mogę przyrównać tego do klasycznej psychofazy.

ten gatunek marihuany na moje spostrzeżenia (osobiste) dobrze sprawdza się wśród ludzi (bliskiej ekipy) broń Boże sklep, zatłoczony hodnik.

po jakimś czasie następuje zjazd, jest on ciężki , męczący, robię się śpiący. Powieki odmawiają mi posłuszsństwa, zamykam je.
    budzę się dopiero gdy jeden ziom został odstawiony na baze wtedy jedziemy do mnie na rewir, wysiadam z auta, cisne do domu zawsze się odświeżam przed snem, tym razem nie chcialo mi się myć nawet rąk, rzucam się na łóżko, ale serce które nieźle puka po kolejnym wiadrze tym razem w samotności obok łóżka, nie pozwala mi zasnąć, po gdzieś pół godzinie wszystko się stabilizuje, w trakcie moje ciało wyczula się na bodźce , jest mi po prostu dobrze, relaksuje się bardziej niż w aucie, mam jakby głupią radość że jestem bezpieczny, skitrany pod kołdrą, głupio się jakoś z tego cieszę bo wszystko się wydaje dla mnie być fajne, a zdecydowanie nienormalne jakby ktoś obok by na to patrzył z normalnego punktu widzenia.

budze się po południu gdzieś może po 12-13h snu, nawet nie wiem kiedy mi ta noc zleciała, jestem wypoczęty i bez jakiejś zwielkiej zwały

Last edited: 28.12.2017
    12 people like this.
  5. Al Bundy

No, no, rozkręca się i bardzo fajnie! ;d Napierajcie ziomeczki i ziomalki! Dzielcie się z nami wrażeniami
    z delektowania się swoimi ulubionymi odmianami. Wieczna chwała, sława i nagrody czekają! ;d

...

6. v3nom

v3nom Weteran

Orange Bud od Dutch Passion
    Gdy pierwszy raz usłyszałem o tej odmianie stwierdziłem że muszę ją mieć u siebie.
    Szukając kolejnych informacji coraz bardziej się nakręcałem aż w końcu nie wytrzymałem i kupiłem nasiona.
    Gdy już zaczęła kwitnąć z boksa dochodził zapach nieporównywalny do innych, uprawianych wcześniej przeze mnie konopi.
    Wiało nutką owocy tropikalnych, pomarańczy.... Słodko i cytrusowo, tak to określę.
    Myślę sobie "Kurczę, ale to pięknie pachnie!" - i z każdym dniem coraz bardziej nie mogłem się doczekać kosy.
    Po około 110 dniach życia skróciłem ją o głowy, łapy kleiły się niemiłosiernie podczas trymowania, zapach był mocny i intensywny - uderzał wręcz w moje nozdrza ze szwajcarską precyzją i snajperskim wyczuciem :) :) :)
    Po około 5 dniach suszenia już nie wytrzymałem i stwierdziłem że to jest ten dzień !
    Nabiłem bongo, buch.....
    I nagle feeria smaków, zapachów i doznań. Czegoś takiego jeszcze nie jarałem, super smakowało, nie gryzło więc poprawiłem drugim buszkiem.
    Byłem zachwycony, pierwszy raz mi wyszło takie zajebiste palenie.

Po chwili, gdy dotarło do mnie w jakim stanie się znajduję usiadłem przed konsolą i pogram sobie.
    Ale nie minęła dłuższa chwila i stwierdziłem że jednak bym coś porobił, miałem dwie mniejsze robótki w domu które odkładałem i odkładałem więc teraz naszło mnie że to zrobię.
    Mimo iż wcześniej nie robiłem takich napraw to poszło mi to gładko i szybko.
    Dopiero wróciłem do konsoli :) :)
    Fazka trzymała mnie krócej niż bym się spodziewał ale głowa była pełna myśli, bardzo kreatywne palenie. Słuchając radia kilka razy się roześmiałem chociaż pewnie na trzeźwo bym nawet nie zareagował.
    Mocno energetyzujące palenie które odradzam palić na noc - oczy jak pińć złotych i nie da się po tym od tak iść spać. Trzeba odczekać :]
    Podsumowując jest to palenie stworzone idealnie pod moje potrzeby, fajnie się po tym myśli, pracuje, bawi z dzieckiem czy obmyśla jakieś ważniejsze kwestie.
    Bardzo śmiechowe oraz idealne do towarzystwa bo nie zamula tylko włącza śmiech, rozmowę i ogromny pozytyw :)
    Myślę że mogłoby działać przeciw depresyjnie i chyba nawet trochę przeciwbólowo ale nie jestem lekarzem żeby takie rzeczy stwierdzać :)
    Jedynym minusem tego palenia jest suchość w ustach i czerwone oczy, od razu widać że się jarało.

Smak: 10
    Zapach: 10 (Inny niż wszystkie)
    High: 7+

6 people like this.
  7. Al Bundy

Dobrze, a nawet bardzo dobrze! ;d Czekamy na kolejnych upalonych literatów!

...

8. Al Bundy

Do zakończenia konkursu pozostało niewiele czasu, trochę ponad dwa tygodnie,
    wierzę, że jeszcze kilka osób dorzuci Smoke Reporty swojego autorstwa ;d

9. benger

benger Weteran

BLACK CREAM AUTOFLOW OD SWEET SEEDS
    Poraz pierwszy ujrząłem tę odmiane w zacnej fotorelacji naszego kolegi z forum Komando (KOLOROWY OGRÓD 2). Tak pięknie wyglądała, że aż mnie zachęciła do zakupu pestek i ich hodowli. Tak też uczyniłem.
    Problemów jako tako raczej nie było podczas uprawy, prosta odmiana bym powiedział przynajmniej na organicznych nawozach. Większość roślinek (3 sztuki) po 15 dniu pokazało pierwsze preflowery co było dla mnie wielkim zdziwieniem akurat. Jedna roślinka zamulała i była opóźniona względem reszty, ale doszła do końca tylko w późniejszym terminie. Na wszystkich plantach pojawiły się fioletowe topy (4 sztuki), co więcej na dwóch nawet liście było tego koloru :) Topy były w górnych warstwach twarde, na dole no niestety luźne, ale wynagradzało to tym, że zapach był przekurwisty - poprostu piękny ! Nigdy nie miałem tak ultra super pięknie pachnącej roślinki. Znajomi, co się z nimi zgodze, stwierdzili, że zapach bardzo aromatyczno-intysywny, słodki z nutą sosny.
    Moc duża, po dwóch tygodniach curringu zioło wbijało w fotel ;d Gastro straszne, po jakos 30 min po zapaleniu poprostu no nie wytrzymasz i trzeba będze coś zjeść. A jak się wkręcisz w jedzenie to ciężko przestać. Dla mnie akurat git bo i tak mase robie więc kcal się muszą zgadzać ;d W dobrym towarzystwie fajnie się gada, luźne tematy, a przy tym mocna śmiechawa się włącza. Plon ze ściętych roślinek nie był spory ale dla mnie konesera wystarczający, może to wynikało z genów rośliny albo mojego słabego skilla w uprawie :P
    Podsumuwując:
    Poziom łatwości uprawy 9/10
    Wygląd roślinek 9/10
    Smak 9/10
    Zapach 10/10
    Moc 7/10
    Ilość plonu 5/10

Losowe fotki z uprawy:
    Lind do fotorelacji:
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,...to-sweet-seeds-mars-hydro-300w-0-25m-2-a.html

6 people like this.
  10. Al Bundy

No, no, jeszcze prawie dwa tygodnie, a ciekawych raportów przybywa ;d Będzie się działo :cwaniak:

11. Al Bundy

Ważny komunikat numer 1 od organizatorów konkursu:
    Kolega Evidox zwrócił się do nas z prośbą o przedłużenie konkursu
    do końca miesiąca i my tej jego prośbie wychodzimy naprzeciw -
    przesuwamy smokeraportowy deadline na ostatni dzień stycznia!

Ważny komunikat numer 2 od organizatorów konkursu:
    Postanowiliśmy (na zachętę) już teraz wyróżnić okolicznościowo uczestnika,
    który dotychczas zebrał pod swoim smoke raportem najwięcej blanciochów
    od innych Forumowiczów i nagrodzić go litrowym opakowaniem specyfiku,
    którego próżno póki co szukać w fotorelacjach na naszym Forum, a który jest
    podobno zabójczym narzędziem do walki z przędziorkowym kurestwem ;d

Szczęśliwcem, do którego wędruje ta niespodziankowa nagroda jest...

Gandalf.

Im szybciej prześlesz mi na priv jakieś dane do wysyłki, tym szybciej

litrowa butla Mighty Wash wyruszy w drogę do Ciebie. Gratulacje!
    Pozostałych zachęcam do dołączenia do naszej zabawy.

...

2 people like this.
  12. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

Cookies Kush-Barney's Farm

Cookies Kush-Barney's Farm

Zwycięzca Winter Cannabis Cup 2014 : Genetyka.

Genetyka: GIRL SCOUT COOKIES X ROLEX OG KUSH
    Zapach: SŁODKI, ZIEMISTY
    Smak: ZIEMISTY, raczej nie dobry niz dobry;d
    Wygląd: ZBITE,SPORE TOPY OWINIETE DELIKATNYMI FIOLETOWYMI LISTKAMI​

Na wstępie chciałbym pozdrowić i pochwalić pana, który dał życie tej roślinie i dzięki niemu mogłem jej skosztować. Nalezą sie mu brawa i oklaski, gdyż, iż poniewaz zrobił kawał dobrej roboty. Scięte w odpowiednim momncie, prawidłowo wysuszone, przeprowadzony curring, lepiej byc nie mogło;d także pozdro, mordo;d

Cookie kush- stworzony przez Barney's Farm na genach znanego i szanowanego OG Kusha, prawdopodobnie któremu zawdzięcza swą niebywalą moc, która jak internety twierdzą wynosi okolo 24% THC. Jak jest w rzeczywistosci tego nie wiem, ale z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to jeden z najsilniejszych upierdalaczy jakie paliłem. CBD w tej odmianie również jest na wysokim poziomie, dzięki czemu może być wykorzystywana do celów medycznych/leczniczych. Z pewnością zmniejsza nudności i dziala przeciwbólowo za sprawą swego silnego dzialania zarówno na ciało jak i umysł. Kwiaty cieżkie, pięknie wyglądające, oszronione dość obficie i lepiące sie w palcach, ozdobione delikatnymi fioletowymi listkami- nie wiem czy to takie feno czy objaw niskiej temperatury, ale dodało to uroku i aż szkoda bylo wrzucić je do grindera;d
    Smak spalanego ciasteczka niestety zostawia wiele do życzenia, jest ziemisty i to tak dosłownie, dym wypuszczany nosem sprawia jego pieczenie. Na szczęście nie fajny smak wynagrodzony jest wspaniałym hajem, który w początkowej fazie rozlewa sie po całym ciele powodując jego przyjemne drętwienie i znieczulenie, aż nie chce sie wstawać z fotela. Zrelaksowane ciało przy jednocześnie kreatywnym i rozbudzonym na nowe pomysły umysle to chyba najlepsze polączenie dla każdego palacza. Haj trwa dlugo, i przed jego końcem raczej pali sie znów i znów i znów i znów aż się skończy;d Gastro raczej nie występuje, ale zaznacze, że rzadko które palenie wywołuje u mnie chęć zajrzenia do lodówki, chyba że zjem jakieś przetwory z konopi to sśie niebywale.
    Co by tu jeszcze dodac...
    Wiem, ze miałbyc to SMOKE RAPORT, ale napisze jeszcze jak zachowywało sie to ciacho podczas uprawy.
    Cały GROW trwał 100dni z czego 4 tygodnie przeznaczone były na faze wegetatywna.
    Na WEGU słoneczko zastąpił HPS 400, a FLO Ledison 450w, 4000k.
    Grower zauwazył lekką dendencje do plesnienia, jednak zaznacza ze tempertaura byla dość niska i nie był używany wiatrak mieszający.
    Średni plon z rośliny przy tak prowadzonej uprawie wahał sie okolo 90g z rośliny.

Odmianę oceniam ogólnikowo na 8.5/10pkt. ​

8 people like this.
  13. Gandalf.

Gandalf. Expert

bardzo miło z waszej strony, drodzy organizatorzy zaskoczyliście mnie bardzo pozytywnie, zawstydziliście mnie nawet ;d:, moje poliki oziębłe i owiane chłodem zimowego shire nawet się zarumieniły
    z pewnością od teraz, żadne sługi saurona nie pokrzyżują mi drogi a dzięki tej tajemniczej alchemicznej recepturze będę miał z pewnością szale zwycięstwa po swojej stronie
    teraz będę tylko oczekiwał nie proszonych gości :Pala: i będzie trzeba zanotować wpływ tego wywaru na niepożądane uprawowe zdarzenia :cwaniak:

1 person likes this.
  14. Al Bundy

Paczuchna w poniedziałek startuje do Gandalfa, a całej reszcie ferajny przypominam,
    że zostało dokładnie 10 dzionków na zgłaszanie Waszych smoke reportów do konkursu!

15. FanZieleni98

FanZieleni98 Geniusz

Odmiana : Amnezja haze x Guerilla gold , produkcji „GGS”

Witam was wszystkich , długo mnie tutaj nie było ale zauważyłem ostatnio ten konkurs i stwierdziłem , że fajnie by było się pokazać , że jeszcze żyje hehe ;d.
    Szczerze to się przygotowywałem na to z kilka dni żeby na spokojnie usiąść zapalic i napisac coś dla was. Wybrałem moją ukochaną faworytkę out-a 2k17 czyli amnezje . Ale miałem trudny wybór co dla was zapalić ;d

Więc przejdźmy do sedna sprawy ...

Miałem wkońcu wolne Więc zdecydowałem , że napisze wkoncu tego smoke reporta . Wszystko zaczęło się jak wstałem była godzina około 10 rano , słoneczko świeciło stwierdziłem , że jest to idealna pogoda na napisanie tego . Ojebałem syte śniadanko do tego herbatka , umyte zęby i wiooo do miejsca gdzie spożywam moją ukochaną MJ z unikata otrzymanego na urodzinki :konik: .
    Na miejsce zabrałem sobie sporego topa amnezji haze , warto przypomnieć , że ta roślina była ścięta pod koniec sierpnia , a do słoików wyładowała na początku września czyli curring trwa już ponad 4.5 Msc a to już czas gdy ziółko ma 100% swojej mocy ;d;d

zapach bez skradzowania ma bardzo delikatny wogole nie intensywny . Topka wrzuciłem na szale i okazało się , że idealna dawka jak dla mnie czyli nie cała połówka na raz dokładniej to 0.46 ;d , topek jest taki ładny i oblepiony i świecący , że głupio go dawać go do grindera i niszczyć .
    Po przekraszowaniu zapach zaczyna się intensywny , odrazu czuć woń słodkości i kwaśności jakiś papryczek ale przeważa słodycz , kolor po przekraszowaniu bardzo jasny tak jak mi się podoba ;d.
    Dodaje szczyptę tytoniu , mieszam, nabijam pełen cyban po brzegi i puszczam sobie na yt „ kali (nigdy nie zapomnę) i teraz moment najważniejszego czyli moment buszka . Łapiąc bucha w płuca w momencie czujesz moc tego kwiatka w oczach ciemność , potężne otępienie to co lubię . Kwasny posmak w ustach typowo dla amnezji , bardzo gesty dym i lekko gryzący w płuca i gardło zapach dymu piękny wręcz ... kadzidłem słodkości trudno to opisać ;d.... haj jest idealny do pisania w momencie czuje moc tego kwiatka , wchodzi gadka i uśmieszek i czuje ten potężny haj na głowe i każda kończynę z każda chwila się pogłębia w coraz to mocniejszy stan , z głowy zaczynaja wypadać wszystkie negatywne myśli i rozpoczyna się proces nowych myśli co by tu kminic czy by nie zajebać drugiego buszka w płucko :] można powiedziec , że nie jest to lekkie palenie bo pizda jest naprawdę spora jak na palenie z nieba . szczerze mogę powiedziec , że jest mocniejsze od wielu topków spod lampy :konik: w centrum pizdy oczy całkowicie znikają , oczka stają Mega czerwone . Po tym paleniu nie czułem żadnych zjazdów i zwałów jak to ma wiele osob , jak dla mnie palenie idealne ... polecam serdecznie na klasery outdoor bo jest naprawdę rewelacja polecam !! ;] ​

Skala podsumuwująca licząc kwiatki tylko out:
    Zapach: przed skraszowaniem 3/10 po 7/8
    Poziom Łatwość uprawy: 7/8
    Smak: 7/8
    Moc jeśli chodzi o topki tylko outdoor to : 9/10

Pozdro FANZIELENI ;]:Peace:

5 people like this.
  16. Gandalf.

Gandalf. Expert

przyszedł towar , piszę posta więc chłopy ze sklepu skąd przesyłka przyszła ,są bez przypałowi

17. Al Bundy

Za panó z Top-Grow to ja akurat osobiście ręczę ;d Obyś nigdy nie był zmuszony walczyć z robalami...
    ale, jak już się pojawią i przetestujesz ten preparat - koniecznie oceń obiektywnie tutaj jego skuteczność.

18. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Najpierw opowiem jak się tu znalazłem ,złamałem wszystkie punkty regulaminu zastraszyłem ALa i jego rodzinę.Na chwilę obecna AL wraz z rodzin zmierza w kierunku [FONT=&quot][FONT=&quot]ElliĂ°aey.[/FONT][/FONT][FONT=&quot][FONT=&quot]Wyspa należąca do Islandii. Nikt na niej mnie mieszka, aczkolwiek znajduje się tam jeden domek domek ALa.W popłochu zmienił nazwisko kolor skóry .Ze względów bezpieczeństwa głosu udzieli Piotruś Fronczewski, narreator Majka Jeżowska w 3 osobie .A wszystko to wydarzy się w 2002 roku.Bohater główny maroko całkiem spoko +podmiot pomocniczy White skun.Nasiona skradzione przez bliskiego kolegę Jaca ukradł ojcu który dostał od przyjaciela z Holandii.Przykre ale prawdziwe.
    esej pod tytułem Piotruś pali skręta
    Zabawa zaczyna się kiedy nie wiesz o co chodzi.Wolne rytmy pulsujące światła`dookoła ludzie , Dym , po raz kolejny wpadasz na ścianę.Kto zamkną mnie w mydlanej bańce,zaraz gdzie jest wszystko,a tak żeby zobaczyć najpierw należy otworzyć oczy.Zastanów się czy jeżeli w lesie upada drzewo a w pobliżu nie ma nikogo,to czy słychać trzask?Albo kiedy umierasz a w pobliżu nie ma nikogo , kto mógłby cię zobaczy,to czy przestajesz istnieć.
    Samotność,pamiętaj kiedy znajdziesz drugą osobę , którą pokochasz trzymaj się jej.Niby takie banalne miłość przyjazń braterstwo.Dym. Długa droga,skoncentruj się na sobie .Sen życia to nie kasa praca dom.Sens życia znajduję się w nas , w tym Kim jesteśmy,jacy jesteśmy,ile potrafimy dać,i czy potrafimy dać siebie.Liczy się miłość.Co ja wyprawiam,eetam,o rany , to kosmos,ale kręci,najważniejsze że jesteśmy razem,tak to magia.Najlepsze miejsce dla mnie to mój domek,do którego wchodzę jako zupełnie inny człowiek.Jeden nie pamięta drugiego,nawzajem wykluczają się.Dym.Wolne obrazy,nie zawsze nazywalne.Kombinacja dwóch istnień , spojrzeń na świat , ideałów.Dwoje ludzi odwiedzających ten sam domek,pozostaniemy wierni jednej wartości positiv.Dwoje ludzi których świat nie istniał by bez drugiego.Rozumiem teraz już wszystko rozumiem.Dym.Po raz kolejny odkryliśmy sens życia.Nie mogąc wrócić z tym do domu , po prostu nie pasuje tam.Ale jest ok . Odkrywasz swoją drugą stronę i akceptujesz ja,mówicie sobie po imieniu.Tysiące możliwości . Wtedy spotykamy ich tysiące & zawsze wybieramy te dobre.Spotykamy się kiedy żeglujemy. TAK NIE DOBRZE ZLE KOCHAM NIENAWIDZĘ . Często pchani innymi wiatrami .Tyko jeden jeden wiatr pojawia się równocześnie i znosi nas do tego samego miejsca...Nikt sobie tego w pałę nie wciśnie.
    Pamiętaj Al tak jak się umawialiśmy pucujesz gdzie trzeba nikt bierze nasionka , ty zabierasz nawozy.I gitara.
    wszystko zostało zmyślone bo czego nie zrobilibyśmy dla ......
    Fack is not an option W próżni.......
    Dym.
    [/FONT][/FONT]

6 people like this.
  19. Al Bundy

20. Evidox

Evidox Wiedza nadprzyrodzona

Witamy was wszystkich, dziś przed Państwem

Suor Diesel Dinafem

Warunki uprawy:
    Grow Box 40x60x100 dzielony z 2 współ lokatorami
    Oświetlenie Cob 50W ( Ledison) + Led 36W ( Full Spectrum)
    Ziemia Canna terra professional
    Doniczka 7L

Z naszym Diselkiem nie było jak z każdym. Miał być Automatem ale okazała się Sezonem wiec miała długie i dostatnie życie na Wegu przez całe 50 dni.W tym czasie dostawała to czego potrzebowała lecz wredne, wścipskie przędziorki nie dawały jej spokoju. Działaliśmy delikatnie po przez opryski z Agricolle lecz gnidy się nie poddały. Czas nadszedł by wysunąć ciężka artylerię Ortus 05 SC jeden oprysk i wszystko padło, nasza dziewczyna nawet tego nie odczuła bo była zakrapiana do boju mieszanką nawozów od PLAGRON :karmi:

Żywot 106 Dni

Wygląd​

Zastosowaliśmy siatkę lecz przez pazerną sąsiadkę która kradła miejsce nasza mała nie rozgałęziła się zbytnio. Topy maja tendencje do wydłużania się, zamiast małych szyszek dostajemy soczyste pałągi. Topy okazały się bardzo zbite a popcorn który systematycznie obcinałem, rzecz jasna w kwestii naukowej :wiadro: odrastał 3 krotnie.

View attachment 160477

Suszenie + Curringu

Suszenie odbywało się w kartonowym boxie w temperaturze 22 stopni przez 3 dni następnie włożone do słoika, lecz topy nadal były zbyt wilgotne i baliśmy się plechy wiec jeszcze na 24h powędrowały do suszarni i znów wróciły do słoja.

View attachment 160471

Zapach

Po bardzo krótkim Curringu bo w zaledwie 3 dni zapach stał się jeszcze bardziej intensywny, słodki i cytrynowy. Szanowne Jury jakie gościło na naszym Smok Repor oceniło jako: cytryna, cytrynowa kostka domestos oraz jeden z piwoszy porównał do Piwa APA.

Topy Topęcje ​
    ;d:

Podłużne i zbite niczym pedofil w wiezieniu :Pala:. Soczyste, oblane masą żywicy- bez młynka się nie obejdzie . Zlepia paluchy jak super glue z Pudzianowskim ;d: .

View attachment 160472

Smak

Startowaliśmy od lodowego Bonga (czyściochy). Dym świetny bardzo łagodny a smak... no cóż na początku uderza w nas mocno cytryna lecz po niej nadchodzi zły i ciemny niczym Diesel smak tak naprawdę nie do określenia. Lekko mdły coś po miedzy Dieslem a ziemią z domieszka drewna. Może bredzimy bo jesteśmy upaleni lecz tak własnie jest alebeka . Dzięki nie zwykle psującemu efekt posmakowi nigdy nie pomylicie się paląc tą odmianę. To jak rozkosz a później czyściec

Faza

Wchodzi błyskawicznie. Już po jednym buchu z bonga wiesz że będzie się działo. Na początku atakuje nas kapeć przez ten posmak wiec szybko sięgamy po gastro i wszelakiego rodzaju napoje, nastąpienie dopada nas dobry humor, słowotok. Ciągle jemy lecz nie czujemy sytości, zaczynają się śmieszki i gry. Jeśli nie graliście nigdy upaleni z przyjaciółmi w Yenge czy Uno to nie wiecie co to życie haha . Z czasem widać jak każdy zaczyna zamykać się trochę w swoim świecie relaksując się, oglądając Kiepskich dla beki czy skupiając się na grze w UNO. Faza nie wiemy ile trwa bo szybko nam nie zeszła, dokładając co jakiś czas do Bonga <wodna>.

View attachment 160474
    View attachment 160475
    View attachment 160476

Podsumowanie​

Moc 7,5/10
    Zapach 7/10
    Smak 4/10
    Wygląd 6/10

Sour Diesel to świetna i prosta odmiana. Jest super do spędzania miło czasu w gronie znajomych i cieszenia się najmniejszymi rzeczami. Tylko nie zapomnijcie przygotować wcześniej mnóstwa pyszności na gastro :gotuje:, u nas jest to obowiązkowe bo każdy z nas kocha jeść.

View attachment 160473

Dziękuje szanownemu Jury za ocenę i miłe spędzenie czasu, trzymajcie się mordki :bongo:

8 people like this.