1xGirl Scout Cookies Auto, 1xGuerilla Glue Auto, 1xKalis Mistery

Kostek_Brukowy 23.11.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemano.
    Mam 3 automatyczne krzaki i proszę Was o ocenę ich wyglądu oraz o poradę co zrobić, żebym na końcu nie musiał zbierać popcornu.
    Girl Scout Cookies ma 47 dni, a od 17 jest na flo.
    Guerilla Glue i Kalis Mistery mają 40 dni, a od ok 7 dni są na flo.
    Temperatura w boxie to ok 23 stopnie, a wilgotność ok 50%.
    Zrobiłem im LST oraz poobrywałem nieco niższych kwiatostanów i liści.
    Co drugie podlanie daję im plagron pk13/14 i plagron terra bloom. Na sam koniec zamierzam im podawać melasę zamiast tych nawozów (podobno poprawia to smak i zapach rośliny).
    Generalnie wydaje mi się, że wyglądają całkiem przyzwoicie, ale sami oceńcie :cwaniak:

IMG_20201122_220245.jpg

IMG_20201122_220107.jpg

IMG_20201122_220340.jpg

IMG_20201122_220733.jpg

• Lubie to x 2
  2. Proszę o usunięcie tego wątku, bo mi się zdublował.

3. pozytyw

pozytyw Kumaty

Ładny krzaczek, pozdro

4. Pomoc i dobra rada potrzebna od zaraz!
    Mam problem z moją Kalis Mistery Auto

Roślinka ma 72 dni.
    Temperatura w boxie to ok 25 stopni, a wilgotność to ok 45-50%.

Tydzień temu zauważyłem, że dolne liście i te trochę wyżej zaczęły żółknąć, więc nakarmiłem ją litrem wody + ok 2ml agrecol minerał żel + 2ml pk13/14.

Zaglądałem do boxa dwa dni temu i jeszcze wyglądało to dobrze.

Zajrzałem do boxa dziś i widok mnie przeraził bo bardzo dużo liści mocno pożółkło. Nie wydaje mi się, że ją przenawozilem, ponieważ zastosowałem dawki nawozów podane przez producenta.
    Dziś oczywiście podlałem ją czystą wodą.
    Znajomy rolnik podpowiada mi, że to może być niedobór siarki przez co roślina nie jest w stanie prawidłowo przyswajać składników odżywczych, ale jestem ciekaw co wy sądzicie na ten temat.

Pozdro

IMG_20201225_123946_1.jpg

IMG_20201225_122020.jpg

IMG_20201225_121620.jpg

5. pozytyw

pozytyw Kumaty

tak to od koxów ktore dales, ten agrecol i pk , ja tez mam identycznie jak przesadze z dawkami albo pomieszam za mocno. lej wode tylko. nic nie zrobisz. mozesz dac troszke czego organicznego do podlania ,np. biohumus

6. Amsterdamczyk85

Amsterdamczyk85 Tuptuś

Te żółte liście to nie brak azotu? Wyglądają pozi naturalnie na wyssane... Bobki się fajne robią więc wysysa. Fajne krzaki. Z fartem. Sam myślę o tej gorilli ale brak miejsca :/

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...