1xCookies Kush 0.16m2

papużkafalista 05.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Ma 8000 ale w opisie, te chińczyki nie nadają się do uprawy.

2. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

spoko monsterku to poleć mi w tym razie jakąś dobrą lampę (jak najtańszą) która będzie spoko i z odpowiednią barwą na weg i kwitnienie bo ja nie wiem i proszę cię o pomoc

3. Ledison 150w, polecam sam używam i parę osób z forum widziałem, że też na nim leci.

4. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

Podeślij linka bo nie mogę znaleźć

5. W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego, poza tym większa temperatura barwowa, dobrze się sprawdza na weg. Na flo też nie narzekam.

6. Jeden z lepszych wyborów pod względem ceny. Nie jest jednak idealny - już powoli są głosy na forum o palących się COB'ach, ale to pod koniec uprawy. Póki co - odosobnione przypadki, ale trzeba się z tym liczyć.

7. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Ja jebie...ten i chlebie a ten o niebie:)

Co maja coby do dosyć kiepskiego naświetlacza na diodach smd?

Te ledisony na papierze wypadają okropnie...współczynnik oddania barw 70 i tylko 90lm z wata przy zimnej barwie wskazują na to że jest to produkt led bardzo niskiej jakości...jedyna zaleta to cena ale lepiej dopłacić parę groszy i hpsa 150w sobie zmontować

• Lubie to x 1
  8. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

9. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Ujujuj...to jednak dwie stówki trzeba by było dopłacić...to lepiej hpsa:)

10. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

11. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

12. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

59 dzień,troche oklapnięta bo znowu przelałem ,zniżyłem znacząco lampę (była ponad metr od rośliny (ledowa)) i teraz musi ją wystrzelić,jak jej nie wystrzeli to przełączam na flo i następnym razem kupuję pożądną lampę.

3A564EDD-5E99-4D1F-B0E9-65EEF78EA3BA.jpeg

13.  
  14. Hey.
    Mam taka sama lampe i od kiedy zdjalem jej oslony led to roslinka ozyla... Moze to jest klucz do tego oswietlenia ;)

• Kocham to ! x 1
  15. Hmmm.... 22 dzien troche slabo rosla na poczatku ale mam nadzieje ze szla w korzen... Dobilem troche azofoski o ruszyla od 5 dni zaczela wzrost...

20200406_204633.jpg

• Kocham to ! x 1
  16. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

Ta fotorelacja zakończona,nic z tego nie wyszło.Zapraszam na nową na którą lepiej się przygotowałem,i dziękuję wszystkim którzy mi pomagali,mam nadzieję że z nową też mi pomożecie i że tym razem wypali :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...