1xauto moby dick 1xcheese xxl auto

papużkafalista 09.04.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
    • Kocham to ! x 1
  1. Panocku - dajesz dupy po całości.

Jest to twoja druga relacja i zapowiada się że znów dasz ciała.

Pytasz o rady i się ich nie słuchasz (1/3 dawki - rada od Amsterdamczyka, a ty jeb - pełna!)

Średnio doglądasz rośliny (zdjęcie z samego rana, gdy liście jeszcze do światła się nie wyciągnęły)

Dużo wody do małej doniczki - boje się że zaczniesz przelewać.

Sam jestem początkującym z podobnym do twojego stażem.

Jednak ja zakodowałem sobie ważną zasadę - nadgorliwość gorsza od faszyzmu!!!

Łatwiej uzupełnić braki niż odwrócić nadmiar czegokolwiek.

Mimo iż po tych kilku zdaniach nie wygląda - to jednak Ci kibicuję.

No to czas na wujka dobrą radę:

- Jeżeli twój wewnętrzny głos mówi - dzisiaj coś bym im papu dał - to go olej, bo ten głos chce za dobrze, czyli w efekcie - źle.

- Nie spiesz się z odżywkami i nawet na dzień dzisiejszy nie bardzo ich potrzebujesz.

- Zwracaj uwagę na suchość gleby i wówczas je podlewaj. A nie dzień po dniu 1L wody z tekstem "no niby wczoraj podlałem, ale to chyba zbyt suche jest to podleje jeszcze dzisiaj, chociaż gleba jest wilgotna" !!!! SAM SOBIE ODPOWIADASZ W PYTANIU O PODLANIE!!!

- Jak cokolwiek opryskujesz na liście to w momencie wyłączenia światła. W innym przypadku z kropli płynu robi się soczewka i przez lampę może Ci w liściach co nieco powypalać. To jest moje podejrzenie o twoje plamy na liściach z wtorkowych zdjęć.

- W powyższym poście masz genialnego linka, który pozwoli Ci odpowiedzieć na naprawdę wiele obaw. Sam z niego korzystam i mimo iż jestem początkujący, to jednak ja najlepiej wiem co się z roślinkami dzieje. Nikt Ci na 100% nie powie czy problem leży w nadmiarze czy niedoborze danego pierwiastka, bo nikt za Ciebie nie podlewa tych roślin.

Naprawdę życzę Ci dużo powodzenia, ale również i samorefleksji - nikt za Ciebie tego projektu nie dokończy.

Serdecznie pozdrawiam.

• Lubie to x 1
  2. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

Dzień 38

347E9C72-F5C0-4E74-8971-D6419915B8F1.jpeg

3. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

Siemka,kolejna fotka,miło jakby ktoś wpadł na moją fotorelację i powiedział czy czegoś jej brakuje :/

93DEE2F4-EF58-47AC-999F-D5C109BA0DF0.jpeg

4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Asahi uzywamy tylko podczas okresu wegetacyjnego,plamki moga byc od oprysku lub od braku calmag-a,oraz wachan poziomu PH.Jesli poziom PH jest OK,mozesz im profilaktycznie podac calmag.Wyglada Ok.

5. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

54 dzień roślinki
    Witam tu papug czy roślinka rozwija się prawidłowo? Leję 100% nawozu co drugie podlanie.

FE9D5CDB-BC73-468D-BE64-C7E50F1F05E4.jpeg

8C35E829-E4E0-4939-9CE5-04AF8E4C76BB.jpeg

6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Wyglada ladnie,daj jej odpoczac od nawozow przez nastepne dni,aby wyjadla to co jest w glebie:)

• Kocham to ! x 1
  7. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

Witam,63 dzień
    Ile do ścinki? :p

0129F6E8-59C7-43E8-93A2-BD4725C31B2C.jpeg

6B8F00EA-0BFE-4877-80D7-076A052DC398.jpeg

C15F2860-1E57-41CE-8482-637EC4AE2262.jpeg

8279D6C7-A63E-4B61-8C8D-8BC68C4E17FF.jpeg

• Kocham to ! x 1
  8. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Papuzka świetnie roslina wyglada co tam się dzieje na chwile obecną?

9. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

to post sprzed miesiąca...papug pewnie już skosił i po szesnastym bolku zapomniał hasła na forum:)

• HAHA XD x 2
  10. Lanrete

Lanrete Tuptuś

pewnie tak jak wyjdzie z letargu niech chociaz napisze ile wyszlo bo roslina mimo niepozornego startu ładnie finalnie wypadła.

11. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

wyszło 60g,byłem zmuszony ściąć wcześniej,myślę że jakbym potrzymał dłużej to dużo lepiej by było

12. 60gramow suchego z jednego automatu??

13. Ladnie

14. I sorry ale tak już od poprzedniego posta się wącham to wyznać, no ale niema huja... Niewierze w 60 suchego... Ładnie poszedl plant z początku były dwa.. I mogą mnie tu za jajca powiesić ale nie przyjmę tej cyfry... Miesiąc nic cisza i nagle wyskakujesz z bogata cyfra... Może mnie tu każdy mieć za... Wisi mi to ale w te 60 gram suchego niewierze...

• HAHA XD x 1
  15. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

przysięgam,60 suchego

16. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

mało tego,dla mnie to jest normal,w mojej pierwszej uprawie wyszło też 60 i dziwiłem się dlaczego ludzie piszą że im po 30 wychodzi,nie wiem może coś źle liczę ale nadającego się do palenia materiału było 60

17. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

marco od razu po scieciu napisałem ile wyszło a tu mi się nie chciało,a w dodatku to liczyłem na 90g (pewnie mnie pojebało) xD

• HAHA XD x 1
  18. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

po ścięciu ale wysuszeniu*

19. papużkafalista

papużkafalista Tuptuś

Jeśli to jest takim szokiem to powiem jedynie że serio wyszło mi 60,jeszcze to dzieliłem,w takim razie nie wiem jak to możliwe.Ale komuś na pewno więcej musiało wyjść.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...