1xAuto Bluberry Fem + 1xRoyal Creamatic Auto Fem 6XLED 18W 2130lm [0,16m2]

siuwarex 11.03.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. siuwarex

siuwarex Tuptuś

Witam. Dzisiaj mamy 96 dzień życia roślinek i 70 flo. Temperatura 28 stopni w dzień w nocy 22, wilgotność 27%. Od dwóch tygodni podlewane samą wodą 0,75 L na doniczkę. Roślinki sobie dojrzewają i pomimo, że większość włosów brązowa to kwiaty nadal wypuszczają nowe białe włosy i topy przybierają na wadze. Trichomy w BlueBerry około 10% przeźroczystych, 70% mlecznych i 20% bursztynki. Creamatic 40% przeźroczyste, 50% mleczne i 10% bursztyn. W obu samplach z przed tygodnia czuć już niezłą moc jednak potrzymam jeszcze bo docelowo trichomy w przewadze byrsztynu chociaż planuję zbiory za jednym razem więc creamatic będzie trochę słabszy. A wygląda to obecnie tak:
    Z lewej blueberry z prawej creamatic

Blueberry

Creamatic

Pozdrawiam

• Lubie to x 2
  2. siuwarex

siuwarex Tuptuś

Witam. Nadszedł wyczekiwany koniec i panny poszły pod nóż. 105 dzień 79 flo. Trichomy w BlueBerry 50% bursztyn 40 % mleczne i 10% przeźroczyste. Creamatic 20% bursztyn, 50% mleczne i 30% przeźroczyste. W obu roślinach topy twarde i zbite ociekające żywicą ;d. Na żywo wyglądają i pachną bardzo apetycznie. Kilka ostatnich fotek na pamiątkę.

Z lewej blueberry z parawej creamatic przed fryzjerem:

Blueberry

Creamatic

Obie po lekkim fryzjerze

Obie po dokładniejszym trymowaniu.

Blueberry po ścince główny szczyt:

Blueberry w całej okazałości:

Ucięło zdjęcia bo po bokach obok głównego szczytu z każdej strony znajduje się po 5 topów.

A tutaj Creamatic:

Reasumując cały plon razem:

Wkrótce podam wagę suchego a tym czasem to by było na tyle. Pora namoczyć nowe pestki.

Pozdrawiam!!!!!!

• Lubie to x 3
  3. Moonweed

Moonweed Tuptuś

Noo, ładne pałki :D Wrzucaj pestki i lecisz z kolejnym!

Ważyłeś ile mokrego wyszło?

• Lubie to x 1
  4. siuwarex

siuwarex Tuptuś

Dzięki, mi też się podobają i ogólnie jestem zadowolony. Nie ważyłem bo mam tylko małą wagę i zostawiłem spore łodygi bo wydaje mi się że z nimi wolniej schnie. W rzeczywistości topy wyglądają na większe. Za kilka dni podam wynik chyba, że ogarnę jutro większą wagę

5. benger

benger Użytkownik

Zajebiście wyglądają, wyczuwam solidny plon :D
    Btw. Pod iloma watami puchły i jaka tam barwa ostateczną wjechała tych lampek ?
    Czekam na podsumowanie pozdro

• Lubie to x 1
  6. siuwarex

siuwarex Tuptuś

Dzięki. No ja też myślę że będzie sporo. Żarówki 5 razy 20W (150W) 2452LM 2700K. Polecam taką barwę bo wg mnie najszybciej pod taką dojrzewają.

7. siuwarex

siuwarex Tuptuś

Dawno tu nie zaglądałem z uwagi na kilka ostrych zakrętów życiowych. Wszystkiego wyszło 95 gram + jakieś sampelki.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...