1x crystal candy auto 1x devil punk auto Cfl 85w 0,16m2

RastaMann 07.12.2018

1x crystal candy auto 1x devil punk auto Cfl 85w 0,16m2 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. RastaMann

RastaMann Tuptuś

67 dzień,rośliny coraz ładniejsze :D Punk devil mam w planach ciachać tak do tygodnia-ma większość mlecznych trichomów i sporadycznie bursztynowe,wolno coś brązowieją ale roślinka buduje jeszcze kwiaty i puchnie to trochę jeszcze za to zapach mocny i to mnie zachęca do kosy bo nie wiem czy to tak mocno czuć czy źle skompatybilowałem filtr węglowy z wentylatorem ale ogólnie czuć lekko ten zapach. W crystal candy zaczynam flusha więc jeszcze postoi z 2-3 tyg,na razie trichomy w większości mleczne,fajny słodki zapach to ma i fajna pała się robi biorąc pod uwagę cfl 85w 35.jpg 36.jpg :D:

2. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ostatnie zdj punk devil bo z uwagi na mocny zapach w 72 dniu go ściąłem,suszy się fajnie w kartonowym pudełku nad odbłyśnikiem i dmucha na niego mieszak. Podam za jakiś czas wynik jak się wysuszy ale myślę że kokosów nie będzie. Crystal candy dam jeszcze ze 2 tyg i ogólnie na następne grow chyba kupie jakąś 250w cfl albo leda cob. 37.jpg

3. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Punk devil dał 16,3g. Coś poszło nie tak i liczyłem na więcej ale następne grow pewnie lepiej pójdzie. Ściąłem go kiedy większość trichomów była mleczna więc haj typowo sativovy i to mnie ucieszyło bo nie przymula. Za jakiś tydzień myślę że cc zetne i liczę na lepszy plon. Pozdro

4. RastaMann

RastaMann Tuptuś

80 dzień cc i zarazem ostatni bo już go ściąłem,trichomy mleczne,zajebisty słodki zapach. Na dniach podam wagę i jaka faza. Pozdro 38.jpg

• Kocham to ! x 2
    • Lubie to x 1
  5. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

A mowia ze CFL-ki sa do dupy,a tu mamy przyklad ze mozna jesli sie tylko chce I umie-powodzenia.

6. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No nie jest tak że się nie da zrobić,myślę na oko że ta cc da więcej ale też jakoś lepiej się trzymała do końca. Nie wiem co z tym punk devil się stało że tak liście wyblakły i wgl dlatego nie wiedziałem co z tym robić. Ja znam opinie że ledy coby/ledisony są lepsze od cfl bo szybciej robi się grow i lepszy plon,nie wspominam nawet o hps bo to wiadomo ale jak wspomniałeś pod cfl też coś tam idzie zrobić :) Pozdro i dzięki

7. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Crystal candy dała 24g,pachniała słodko przy grow a jak wyschła to jakoś dziwnie. Klepie zajebiście,jarałem z fenixa na 220st. Można przenieść fotorelacje do zakończonych.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...