1x crystal candy auto 1x devil punk auto Cfl 85w 0,16m2

RastaMann 07.12.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. No właśnie też o tym myślałem kolego,jutro chyba to zrobię. Pozdro
   
 2. W tej mniejszej obciąłem troche popkornu w większej zostawiam,boję się że się coś spierdoli i zestresuje rośline ale właśnie biorę się za te odginanie szczytów i tak to wyszło. Ten devil chyba będzie konkretny,bardzo szybko rośnie.

  22.jpg

  23.jpg
   
  Last edited: 05.01.2019
 3. 24.jpg 32 dzień
   
 4. 38 dzień

  25.jpg

  26.jpg
   
 5. 27.jpg 28.jpg 46 dzień
   
 6. 55 dzień,warunki bez zmian lecz HELP ME !! Z punk devil się coś dzieję,liście wyblakły i marnieją-czy to oznacza końcówkę rośliny i sobie pobiera z liści czy przypalona od odżywek ? Obie rośliny mają takie same warunki lecz z 1 problem albo i się mylę i tak to ma wyglądać ? Odżywki-advanced nutrients 3x micro grow bloom na veg po 1 ml na flo po 2ml na przemian z wodą i wczoraj dostały po 1 strzale atami bloombastic 0,5 ml.

  29.jpg

  30.jpg

  31.jpg
   
 7. Nie widze zadnych popalen ani objawow zlego ph. Jest glodna pewnie.
   
 8. teraz widzac co innego ;d ona jest zblokowana na bank :) sprawdz ph zle fotki se ogladnolem :D zjarany troszki jestem haha
   
 9. Ph leję ok 6 zawsze. To co z odżywkami? Lać czy sama woda ? Sprawdzę co się wylewa dołem z doniczki jeśli ph bedzie za wysokie to lać np 5 żeby się wyrównało ?
   
 10. Master!

  Master! Kumaty

  Dokladnie tak jak mowisz...daj znac jakie masz obecnie ph z podstawki
   
 11. Sprawdziłem właśnie to ph i w tej co kuleje jest 6,5 a w crystal candy 7 więc chyba to nie to,co myślicie ?
   
 12. Czyli jak pH dobre to wysysa jedzenie z liści.
   
 13. no to dzisiaj dostały po 500ml samej wody i dam teraz ze 3 dni przerwy i co potem ? Ostatni strzał 1 ml boostera czy jak ? To będzie już prawie 60 dzień,potem flush 14 dni więc tak chyba na styk czy to karmić dalej nawozem ?
   
 14. Nie ma w liściach to już wiela nie popuchnie. Na tym etapie już się nie da nic zrobić tylko zadbac o smak palenia.
   
 15. Dzieje się tak bo za mało odżywek dostawała czy co,za mało im wyświeciłem ? Bardzo krótki miała veg,ten crystal candy widać że jest z 1-2 tyg w plecy z nią a jak to nie napuchnie jeszcze to tam będzie chyba słaby plon,chociaż ostatni krzak też się zapowiadał kiepsko a byłem zadowolony biorąc pod uwagę to że pod clf robiłem.
   
 16. Co źle zrobiłeś to nie wiem mogę tylko gdybać bo na tej roślinie są różne obiawy i przenawozenia i niedoborów. Mogę poradzić na następna uprawę żebyś zaopatrzył się w dobra ziemie. Wystartować w light mix po 2-3 tyg przesadzić do allmix i korzystać tylko z pk od biotabs najłatwiejsze cobo ever nie da się tego spierdolic ;). Następnym razem będzie lepiej nie ma się co zastanawiać trzeba dociągnąć do końca i sadzić kolejne.

  Pozdro
   
 17. Dzięki kolego za pomoc
   
 18. 60 dzień,rośliny dostały 2 strzała boostera. Zastanawiam się co z crystal candy zrobić,czy po boosterze dawać jej dalej jeszcze odżywkę na flo czy już flush ? Wygląda na jakieś 2 tyg do tyłu z punk devil. Punk devil dalej liście ma kiepskie ale już chyba z tym nic nie zrobię ale widzę że topy trochę puchną,oglądałem dzisiaj trichomy to cc ma przezroczyste,dp ma przezroczysto-mleczne. Zostawili byście je już na samej wodzie te 14 dni czy tą cc mam jeszcze karmić ?

  33.jpg 34.jpg
   
  • Lubie to x 1
 19. ładnie :) ta pierwsze to jeszcze musi postać troszkę. druga to tak jak piszesz ze 2 tyg i pewnie będzie dobra do ścinania.
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...