1x crystal candy auto 1x devil punk auto Cfl 85w 0,16m2

RastaMann 07.12.2018

1x crystal candy auto 1x devil punk auto Cfl 85w 0,16m2 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  No właśnie też o tym myślałem kolego,jutro chyba to zrobię. Pozdro
   
 2. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  W tej mniejszej obciąłem troche popkornu w większej zostawiam,boję się że się coś spierdoli i zestresuje rośline ale właśnie biorę się za te odginanie szczytów i tak to wyszło. Ten devil chyba będzie konkretny,bardzo szybko rośnie.

  22.jpg

  23.jpg
   
  Last edited: 05.01.2019
 3. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  24.jpg 32 dzień
   
 4. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  38 dzień

  25.jpg

  26.jpg
   
 5. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  27.jpg 28.jpg 46 dzień
   
 6. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  55 dzień,warunki bez zmian lecz HELP ME !! Z punk devil się coś dzieję,liście wyblakły i marnieją-czy to oznacza końcówkę rośliny i sobie pobiera z liści czy przypalona od odżywek ? Obie rośliny mają takie same warunki lecz z 1 problem albo i się mylę i tak to ma wyglądać ? Odżywki-advanced nutrients 3x micro grow bloom na veg po 1 ml na flo po 2ml na przemian z wodą i wczoraj dostały po 1 strzale atami bloombastic 0,5 ml.

  29.jpg

  30.jpg

  31.jpg
   
 7. Nie widze zadnych popalen ani objawow zlego ph. Jest glodna pewnie.
   
 8. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

 9. teraz widzac co innego ;d ona jest zblokowana na bank :) sprawdz ph zle fotki se ogladnolem :D zjarany troszki jestem haha
   
 10. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Ph leję ok 6 zawsze. To co z odżywkami? Lać czy sama woda ? Sprawdzę co się wylewa dołem z doniczki jeśli ph bedzie za wysokie to lać np 5 żeby się wyrównało ?
   
 11. Master!

  Master! Kumaty

  Dokladnie tak jak mowisz...daj znac jakie masz obecnie ph z podstawki
   
 12. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Sprawdziłem właśnie to ph i w tej co kuleje jest 6,5 a w crystal candy 7 więc chyba to nie to,co myślicie ?
   
 13. Czyli jak pH dobre to wysysa jedzenie z liści.
   
 14. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  no to dzisiaj dostały po 500ml samej wody i dam teraz ze 3 dni przerwy i co potem ? Ostatni strzał 1 ml boostera czy jak ? To będzie już prawie 60 dzień,potem flush 14 dni więc tak chyba na styk czy to karmić dalej nawozem ?
   
 15. Nie ma w liściach to już wiela nie popuchnie. Na tym etapie już się nie da nic zrobić tylko zadbac o smak palenia.
   
 16. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Dzieje się tak bo za mało odżywek dostawała czy co,za mało im wyświeciłem ? Bardzo krótki miała veg,ten crystal candy widać że jest z 1-2 tyg w plecy z nią a jak to nie napuchnie jeszcze to tam będzie chyba słaby plon,chociaż ostatni krzak też się zapowiadał kiepsko a byłem zadowolony biorąc pod uwagę to że pod clf robiłem.
   
 17. Co źle zrobiłeś to nie wiem mogę tylko gdybać bo na tej roślinie są różne obiawy i przenawozenia i niedoborów. Mogę poradzić na następna uprawę żebyś zaopatrzył się w dobra ziemie. Wystartować w light mix po 2-3 tyg przesadzić do allmix i korzystać tylko z pk od biotabs najłatwiejsze cobo ever nie da się tego spierdolic ;). Następnym razem będzie lepiej nie ma się co zastanawiać trzeba dociągnąć do końca i sadzić kolejne.

  Pozdro
   
 18. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Dzięki kolego za pomoc
   
 19. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  60 dzień,rośliny dostały 2 strzała boostera. Zastanawiam się co z crystal candy zrobić,czy po boosterze dawać jej dalej jeszcze odżywkę na flo czy już flush ? Wygląda na jakieś 2 tyg do tyłu z punk devil. Punk devil dalej liście ma kiepskie ale już chyba z tym nic nie zrobię ale widzę że topy trochę puchną,oglądałem dzisiaj trichomy to cc ma przezroczyste,dp ma przezroczysto-mleczne. Zostawili byście je już na samej wodzie te 14 dni czy tą cc mam jeszcze karmić ?

  33.jpg 34.jpg
   
  • Lubie to x 1
 20. ładnie :) ta pierwsze to jeszcze musi postać troszkę. druga to tak jak piszesz ze 2 tyg i pewnie będzie dobra do ścinania.
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...