1x crystal candy auto 1x devil punk auto Cfl 85w 0,16m2

RastaMann 07.12.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. poczekaj ze 3 dni i lej na flo lecz po 1/2 dawki zalecanej jak nie mniej

2. Dzięki kolego,a jak z lst ? Wbiłem patyki w doniczki i chciałem po nich to pociągnąć. Mawiają że treningi na weg ale w sytuacji tych automatów wychodzi na to że braknie czasu. Kładł byś ją jeszcze ?

3. Po ostatnich zdjęciach widać, że dziewczyna już jest na flo. Jak ją teraz położysz, to odbije Ci na plonie. Kiedyś też położyłem automata na flo i później żałowałem. Ale wiadomo, że każda roślina jest inna. Wejdź na autoflower.net i zobacz co tam ludzie a automatami robią. Toppingi, fim, itp. Te nowe automaty bardzo różnią się od tego co było jeszcze kilka lat temu.

4. Wielkie dzięki za linka,obczaję to ;)

5. 23 dzień,zdecydowałem że będę ciągnął te lst do końca patyka ;d Rośliny dzisiaj dostały pierwszą dawkę odżywki na flo i będę lał co 2 podlewanie całą dawkę. Podnio słem trochę lampę,ten punk devil co dzień to się zmienia,zobaczcie jakie odrosty zajebiste ;d Ale 200g nie będzie raczej jak u Brykieta ;d Ten crystal candy będzie miał chyba słodki zapach bo już ją zaczyna być czuć jak potrzęsłem nią to zapach ciekawy. Pozdro

16.jpg

17.jpg

6. Nie porównój się do brykieta bo on miał pestki modyfikowanie genetycznie przez siebie samego a my GMO nie pochwalamy ;D

7. No zauważyłem ;d U mnie na szczęście czysty natural bez modyfikacji ;d Ciekawe jak on to zmodyfikował ;d

8. Mógłbyś wstawiać full image?

9. Jutro postaram się wrzucić

10. Gdyby to były moje roślinki to już bym nie robił treningu tylko dał im swobodnie rosnąć, z nawozami tez bym je przyzwyczajał stopniowo, ale wiesz to wszystko jest w Twoich rękach zrobisz jak chcesz ;)

11. No właśnie nie wiem czy to dobry pomysł żeby to dalej naginać, dlaczego masz takie zdanie ? Stracę na plonie,opóźni to kosę ? Miejsca jest dużo więc moze zmienię zdanie i to zostawię. Wszystkiego dobrego w nowym roku.

12. Myślę że to czas żeby dać jej już iść samodzielnie, takie odczucie, tak po cichu MJ mówi mi czego chce zeby był prima sort. Dla mnie nie na pierwszym miejscu jest ilość a przede wszystkim jakość i dlatego to moment żeby było bezstresowe jaronko.

13. No dobra,w sumie nie robiłem tak więc posłucham cię i to tak zostawię-zobaczymy jak to wyjdzie. Pozdro

14. 25 dzień

18.jpg

19.jpg

• Lubie to x 1
  15. Ja trzymałem roślinę uwiązaną do końca. Pod CFL nawet na flo może osiągnąć drugie tyle rozmiarowo

16. Jak narazie to 1/4 boxa wysokości mam wykorzystane więc na spokojnie powinno się zmieścić.

17. 27 dzień,zaczyna się robić gęsto ;d

21.jpg

18. Proszę cię za byś dawał zdjęcia FULL IMAGE

19. Możesz jaśniej ? Bo nie ogarniam

20. Gdybym mógł się wtrącić :) to delikatnie bym rozchylił odrosty żeby miały lepszy dostęp do światła. Nie chodzi lst bo to juz zakończony etap, tak sądze. Elo.

Edit: Przy okazji opierdolił bym doły (jedno pięterko)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...