1x crystal candy auto 1x devil punk auto Cfl 85w 0,16m2

Dyskusja w dziale MAŁE POWIERZCHNIE ~ 0,8m2 / max 400W rozpoczęta przez RastaMann w dniu 07.12.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. -Nasiona-1x Crystal candy auto sweet seeds 1x devil punk auto pan pestka
    -Box-40x40x125 hydro shot
    - Lampa-Cfl 85 w 8000lm elektrox,odbłyśnik
    -Wnetylacja-wyciąg 100m,mieszający advanced star 15w,fi 20
    -Ziemia-canna terra profesional
    -Donice-5,7l
    -Odżywki-advanced nutrients 3x micro grow bloom,atami bloombastic
    -Trening-lst
    -Filtr węglowy-can orginal 150 75/100m3/h
    -4 uprawa

Witam po przerwie,teraz postanowiłem się doposażyć i wpadło trochę nowego sprzętu,jadę na innych odżywkach itp-dużo nowości,więcej swobody w boxie :) Pestki devil punk konkursowe od pan pestka-dzięki za pestki i crystal candy od sweet seeds. Crystal candy (czarna doniczka) właśnie wyszło z ziemi,devil punk (biała doniczka) myślę że jutro wyjdzie.Mam nadzieję że pójdzie gładko,dobre rady mile widziane. Pozdro i z fartem

1.jpg

2.jpg

• Lubie to x 1
  2. Dzisiaj wyszedł z ziemi devil punk więc liczę im od dzisiaj pierwszy dzień,crystal candy właśnie się pozbywa skorupki.

3.jpg

4.jpg

3. Będę obserwował post bo sam mam 3x punk Devil i jestem ciekaw co z tego będzie!
    Powodzenia

4. Coś mi się kojarzy że ktoś to miał z fotorelķą w pc boxie i fajnie to poszło. Przy tym boxie mam oczekiwania na 40g z krzaka,zobaczymy co wyjdzie. Narazie mam 35 st i lampa 60cm od krzaka więc średnio nawet z mieszakiem ale ponoć twierdzą że to jeszcze nie tragedia. Pozdro ziom wpadaj i powodzenia z twoimi punkami.

Last edited: 09.12.2018
  5. 3 dzień,wszystko idzie dobrze. Podsypałem dzisiaj małe bo się trochę wyciągnęły,obniżyłem lampę,udało się obniżyć temp więc git.

5.jpg

6. Wode lej po całej donicy, a nie tylko pod roślinę ;)

• Lubie to x 1
  7. Na tą chwilę to są maleństwa i 50ml wody dostają więc leję dookoła ale jeszcze trochę i będę lał po całej. Fajny lejek dostałem z hesi taki na 100ml,fajnie się podlewa nim takie maluchy.

8. 6 dzień,chyba wszystko dobrze idzie. Nie wiem natomiast ile im teraz wody dawać,zaczynałem 2 dni po 50 ml,potem 100 ml lecz po dobie ziemia już była tak sucha że były szczeliny na brzegach doniczek. Dwa ostatnie dni lałem po 200 ml i jest lepiej ale nie chcę też żeby korzenie zgniły. Myślę za jakiś czas spróbować podlać np 500 ml wolno żeby się błoto nie zrobiło i podlewać tak co 2-3 dzień i zobaczyć co się będzie działo.

6.jpg

9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Co ty pół litra chcesz lać takim maluchom? Opanuj się.

10. No faktycznie dojebałem trochę z tym 0,5l. A taki stan jak jest ziemia przesuszona że odchodzi od krawędzi doniczki jest dopuszczalny ? Może spróbuję 300 ml co 2 dni ?

11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Paluch w ziemie i sprawdzaj czy wilgotno czy susza.

12. 10 dzień i punk devil wyprzedził we wzroście crystal candy,albo jest szybszy i będzie większy albo z cc jest coś nie tak. Jak wam to wygląda ? Mniejsza jest o 1 dzień starsza.

7.jpg

8.jpg

• Lubie to x 1
  13. moze poblokowana jest ph wody /ziemi ogarniasz ?
    zreszta jak ty lejesz im po 0,5 litra :)

,

14. ph 6,0,5l nie lałem tylko 0.2 i teraz je przesuszyłem.Podniosłem lampe troche bo wydaje mi sie ze za nisko była-jakies 10 cm ale temp była 30 st

15. 12 dzień,punk devil idzie jak szatan ;d

9.jpg

10.jpg

• Lubie to x 1
  16. 18 dzień,wszystko idzie dobrze. Obie już leżakują i puszczają ładnie odrosty ;d Mam nadzieję że ta cc jeszcze ruszy z kopyta bo widzę że mniejsza jest,oby dała fajny plon. Pozdro

11.jpg

• Lubie to x 2
  17. Bardzo ładnie idzie. Za chwile powinny wejść na flo i tego jestem ciekaw

18. To zapraszam do oglądania jak lubisz paczać ;d Dzisiaj puściła w kilku miejscach białe włoski ale to pewnie jeszcze nie flo bo by za szybko było,no chyba że się mylę-ocenicie ? Małe doświadczenie jeszcze mam. Poza tym widzę po łodydze że będzie chyba dobry krzak no i puściła już zapach ale mam filtr węglowy i mam wyjebane ;d

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

• Lubie to x 1
  19. polam lodyge :)
    to dopiero porosnie jak nie jest na flo jeszcze :D

20. Właśnie już chyba przeskakują na flo,tak jeden kolega mi tu napisał na czacie wczoraj,szybko ;d Przechodzić już z odżywkami na flo ? Ciągnąć dalej to lst czy to już zostawić ?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...