1x critical+ fem,1x original moby dick fem,1x mexican airlanes auto

BubelGun 28.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam!
    Jest to moja: pierwsza fotorelacja outdoor.
    Pestki: Mexican Airlanes auto - fastbuds
    MobyDick - bulk
    Critical+ dinafem
    Ogólnie miałem takie na stanie:
    3x original moby dick fem
    1x critical+ fem
    1x mexican airlanes auto
    1x white widow&big bud fem
    1x green crack auto
    1x auto zkittlez
    Wszystko z GanjaFarmer.
    Reszta może też pójdzie na out jeśli znajdę na szybciora drugi spot.
    Spot: dzika polanka między młodymi choinkami.
    Ziemia: uniwersalna z Tesco pół na pół ze spotową+kurzak+perlit+mikoryza pod sadzonkę przy przesadzaniu.
    Dołki ok 15,20 litrów na sztuke, przygotowane przekopane trochę wcześniej.
    Nawozy: weg. Biohumus, później cannatera Vega, może trochę bio growa od biobizza, pałeczki do ziemi do zielonych
    flo. Cannatera Flores, bio blom, top max
    Mam też burze kwiatów i inne bloombastiki także zobaczymy jak to będzie lane, poexperymentujemy
    Ochrona: Topsin na pleche
    Na szkodniki ślimakol, mocz i włosy na zwierzynę, reszta będziemy reagować w trakcie.
    Trening: planuję lst + fim na sezonach,Auto pójdzie bez.
    Update tak co 2 tygodnie jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Jestem świeżak na forum, trochę poczytałem trochę sadziłem ( 2autosy out i kilka krzaków indor, w przeciągu 2 sezonów, niestety z małym plonem ale zawsze swoje) dlatego pomyślałem że z waszą pomocą lepiej to pójdzie :)
    Pozostaje mieć nadzieję że się uda, że dojdą do końca, i żadna złodziejska kurła nie napotka mojej miejscówki...
    Doświadczenie u mnie bardzo skromne, ale jak to mówią człowiek uczy się na błędach i nabytych doświadczeniach.
    Tak więc lets go.
    22.04 - Pestki do krążków torfowych
    Mexican Airlanes auto - fastbuds
    MobyDick fem - bulk
    Critical+ fem - dinafem
    25.04 Kieły po raz pierwszy widzą światło dzienne, wyszły bez problemu po uprzednim 1 godzinnym namoczeniu w preparacie X-Seed od firmy BAC, polecam, nawet stare pestki dają radę.
    Zauważyłem lekko przystopowany rozwój, gdyż główny kiełek wyszedł dołem krążka torfowego, nie miał gdzie dalej iść i konieczne było przesadzenie do ziemi.
    (Pierwszy raz tak kiełkowalem, zawsze na mokrych chustkach i do ziemi)
    27.04 - Przesiadka do kubków, do ziemi
    Biobizz lightmix z odrobiną mikoryzy..
    Od tego dnia można liczyć życie dziewczyn a więc
    Dzień 1

IMG_20190427_180312.jpg

IMG_20190427_203247.jpg

Drugą fotka to przygotowany na szybko pseudo propagator z butli 5L trochę dojdą do siebie i wystawka na parapet, coby je trochę zahartować przed wycieczką do domu pierwotnego
    Wysadzanko planuję jakoś po majówce, wtedy też fotki ze spota.
    Pozdro pasjonaci MJ i liczę że ktoś tu zaglądnie. 5!

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
    Last edited: 28.04.2019
  2. Powodzenia :]:]

3. myszka

myszka Tuptuś

Z fartem :] Ja uprawiałam MobyDick grzybensy .

4. Dzięki dzięki, powodzonka i farcika nigdy za wiele:] a takie pytanko, opłaca się wysadzać już teraz czy czekać na 'zimna zośkę' i lepsze słoneczko

5. Od razu z nimi na parapet,po co mają się tam dusić,w dzień wystawiaj tylko na słoneczko jak nie ma za dużych wiatrów . Poczekaj jeszcze parę dni,obserwuj pogodę długoterminową i jeden rzut możesz wysadzić wcześniej i drugi troszkę później.

6. Tak też wczoraj poczyniłem, ale ogolnie się powyciagałyyyjapierdole aż będzie problem z transportem na spota bo jeszcze trochę w domu povegują, ale damy rade:D

7. Zimna Zośka pewnie przyjdzie wczesniej jak w tamtym roku , na weekend nadaja przymrozki to pewnie bedzie Zośka . Powodzenia!

8. Yo Yo!
    Mały UP na szybko
    Wszystkie 15 dzień weg.
    Z braku czasu roślinki stoją sobie na parapecie i żyją swoim życiem, czasem wystawione na słońce, podlewane odstaną kranówką i ostatnio raz dostały trochę biohumusu do gleby i w oprysku. Mały problem z MobyDickiem zaczęły wysychać dolne liście i wyższe piętro też zaczyna, może to wina wody albo braku światła, są powyciągane i już bym chciał żeby poszły na spota, no ale coż, pogoda lipna trza poczekać:D:
    Tak się prezentują:
    Zdj 1 moby dick
    Zdj 2 mexican airlanes auto
    Zdj 3 critical +
    Mógłby ktoś ocenić dlaczego tak wysychają te liście
    będęwdzieczny:DD
    Pozdro pasjonaci, z fartem!

IMG_20190512_191601.jpg

IMG_20190512_191748.jpg

IMG_20190512_191902.jpg

• Kocham to ! x 1
  9. Siema siema, czas na mały UP.
    W czwartek tj 16.05 panny poleciały na spota, pogoda była w miarę więc powinny się spokojnie przyjąć, odwiedzając miejscówkę zastałem 2 dołki przekopane przez zwierzęta, trza było troszku popracować ale ostatecznie postanowiłem je tam wysadzić.
    Tak więc w ich 19 dniu żywota wyglądały tak:
    1 moby dick
    2 critical
    3 mexican airlanes auto
    Do wody również poleciały kolejny moby dick i auto zkittlez, już mają też około tygodnia, fotki wrzucę jak będą na spocie.
    Pozdróweczki ludzie ogrodnicy

IMG_20190516_164237.jpg

IMG_20190516_164250.jpg

IMG_20190516_164214.jpg

• Kocham to ! x 2
  10. Powodzenia i uważaj na te zwierzaczki XD

• Lubie to x 1
  11. z tym slimakolem pod plantami to slabo, lepiej obsypac okrag dookola dolka;)
    pozatym roslinki fajne, powodzenia

• Lubie to x 2
  12. Właśnie wiem że zjebałem akcję trochę, no ale cóż, serio aż tak se idzie zjebac smak palenia tym chujstwem?

13. Pozytywnie napewno na rosline nie wpłynie jesli chodzi o wzrost czy smak. Przed nimi jeszcze daleka droga więc spokojnie się wyczyszczą. Ważne by następnym razem jednak trochę dalej od dołka obsypać. Pozdro

14. Mogę pod piac się z moją roślinka pod temat bo nie chce za śmiecić forum a coś się dzieje nie tak z moją roślinka... Fotorelacja nie prowadzę bo wiem że nie dam rady chodzić chodzę do niej ale po prostu brak czasu i tyle... White widow pestki sam kupowałem z Holandii dajcie znać to wrzucę pozdro

15. Jest taki dział 'Ocena twoich roślin' tam wrzucasz fotkę, mówisz co jest nie tak i napewno ktoś ci pomoże, nie musisz zakładać fotorelki

16. Ok dzięki

17. Siema :(
    Stała się hujnia straszna, w niedzielę przyjeżdżam na spota a tu 2 roślinki wyparowały, ani śladu po nich przetrwał tylko critical który też wygląda marnie. Myślę że prze nawałnice i deszcze, i zastanawiam się czy jest sens prowadzić dalej ta fr.
    Ogólnie znalazłem inny spot i zamówiłem 7 automatów, więc nie będę się poddawał i polecę dalej.
    Smuteczek i pozdrowki!
    Tak wygląda critical:

IMG_20190526_114301.jpg

18. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Leć dalej z auto kolego . Z tego criticala chuj wie co będzie i zostaniesz z niczym, wątpię że on w ogóle dojdzie

19. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Cos je wpierdzielilo,jeszcze masz czas aby ogarnac nowe nasionka,mysle ze nawet sezoniki dadza rade,dzialaj:)

20. Siema!
    Niestety z powodu przypału muszę ze smutkiem prosić o przeniesienie fr do niedokończonych..
    Na nowym spocie wysadzone zostały 4 autosy, może założę nowa relkę zobaczę jak to będzie, szkoda mi w huj bo to była moja pierwsza fr i dałem dupy:(
    Pozdro i życzę wszystkim srogich zbiorów.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...