1x Amnesia auto, 0,16m 4x 16w philips

Kaczynski 31.10.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Tym bardziej skoro to automat I ma ponad 90 dni juz to ma 12 tyg..plus...... juz niepowinien zadnych nawozow lac... chyba ze zamierza go jeszcze z 5 tyg trzymac... na logike, hmm

2. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Ta roślina nie jest spóźniona od bloka...ona zakwitła dopiero koło 55-60 dnia a do tego momentu szła elegancko..nie wykazywała żadnych oznak bloka...coś tam jest nieźle pojebane w genetyce po prostu...ja bym z tego klony robił i pestki bo chociaż bardzo to wszystko dziwne to bardzo fajnie wyszło...z tym nienaturalnym wyglądem to pewnie chodzi Ci o plastikowe liście...wydaje mi się fota zakłamuje trochę i dlatego tak wygląda...a jeśli faktycznie tak wyglądają to stawiałbym na ph a nie przenawożenie...ona jest dopiero 3 tygodnie na flo...jeszcze z raz albo dwa mógł by nawozy dać bo będzie to rosło na pewno jeszcze 3 tygodnie jak nie dłużej

3. Szczerze Kondor bys dal z 2 razy nawoz ?? Ja chyba jak I reszta starych forumowiczow zamilkne bo doradzanie niema sensu... u Cb Kolego ten gorilla glue tak samo ma.... .. a na logike jak das zbyt duzo papu kwiatkowi to ph sie zmienia, nic dodac nic ujac.... kazdyvsobie rzepke skrobie ale ja ma miejscu Kaczora lalbym sama wode z dobrym ph... odrobine nawet wyzszym by wyrownac I zero nawozow, Kondor pomysl ze afy sa robione po to by szybciej plon zebrac a ten kwiatek ma przed soba jeszcze wiele... tam zoltefo liscia niewidac... regularne nasiono zdazyl bym wysiac I sciac zanim to dojdzie... Twoje podejscie na wielu fr lac pk ze ludzie sie boja... bo jak maja spalic 100 gr $syfu to wola 50 gram ze smakiem... ostatnia moja wypowiedz bo to widze brak sensu... to wyglada jak olimpiada z ruskimi w skladzie, wygrywaja bo non stop na sterydach... Kaczynski, na Twoim miejscu odpuscil bym sobie poki co pk itd I inna chemie bo bedziesz za chwile sam zly na siebie... lej wode z dobrym ph I melass a lub miodem...

4. Klony Kondor czego.??? Sam niewiesz co to.jest I chcesz klonowac :sciana: A moze za chwile to wstanie w nocy I Cie zje... chcesz klonowac cos vzego niepotrafisz rozszyfrowac co I jak ??? Sadomasohista japierdole Dobra opuszczam to pole boju bo szkoda sil... milego:osiol:

5. Klona to se moge swojego fiuta zrobic bo wiele dup.by sie cieszylo alebekaAle nie kwiatka ktorym niewiem jak sie zajac I co mu jest...

6. Witam na wegu lałem sam biohumus ale bardzo małe dawki potem zmieniłem nawóz na pk 13/14 jak zaczęła mieć plamy na liściach od niedoboru i tak z 2/3 tygodnie jej lałem pk cos 1.5 ml na litr co 3 dni, potem były święta to nie miałem jak przygotować wody z pk to lałem jej przez około 2, 3 razy samą wodę i teraz dalej lece na pk 13/14 na pełnej dawce czyli 2 ml na litr i podlewam tak co 3 dni litr wody z pk . Może przystopuje narazie z tym nawozem i podleje samą wodą kilka razy, zobaczymy jak zareaguje bo lepiej jak bedzie miała niedobory niż jak przenawoże bo szkoda by mi bylo zeby tyle czasu poszlo sie jebac. A co z tymi wiatrakami ciąc je czy jak bo nie wiem co o tym myslec czy nie zestresuje jej to teraz jak jej wytne za dużo tych wiatraków

7. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Pisałem że raz albo dwa bym dał nawóz...wcześniej pisałem że w małych dawkach...nie pisałem że teraz bym lał nawozy tylko że raz albo dwa od teraz do kosy a jak sam pisałeś przed kwiatkiem jeszcze sporo więc dalej myślę że raz albo dwa razy będzie można trochę pk jeszcze kopsnąć...można też już przestać i pozwolić wyssać z liści ale wydaje mi się że mniej wtedy spuchnie...zawsze na koniec za jakieś dwa tygodnie można zrobić flusha...kwestia gustu którą opcję się wybierze...pisałem że klona bym zrobił bo mi się podoba jak roślinka rośnie...jest wyjątkowa:) klona miałem na myśli na pestki...wystarczy powtórzyć grow i wyjdzie tak samo...nie trzeba wiedzieć co to za plant

8. Kaczynski a z czego masz to pk.? Uzywasz czegos na flo jakiegos nawozu podstawowego ? Czy tylko biohumus ?

9. Pk 13/14 mam z plagrona a poza tym tylko biohumus ale nie leje jej juz wcale biohumusa

• Lubie to x 1
  10. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

To czym ta choinka żyje jak podstawowego nie dostaje?:) polej jej chociaż muszynianki przy podlaniach samą wodą...dostarczych trochę cal mag a to najważniejsze składniki na flo zaraz po pk a i małe ilości innych potrzebnych elementów się w muszyniance znajdują...muszynianka ma ph 6,2 więc bez obaw...do tego glebę i korzenie napowietrzysz gratis

• Lubie to x 1
  11. Witam dzis mija 103 dzien zycia rosliny i konczy sie piąty tydzień flo , jak myślicie ile jeszcze ją trzymać ? Na stronie z ktorej pochodzi nasiono jest napisane że około 11 tygodni kwitnie ta odmiana. Podlałem ostatnio wodą z miodem potem po 3 dniach samą wodą i następnie bardzo małą dawką pk 13 14 . Myśle ze pk już odstawie i do konca poleci na samej wodzie ewentualnie z miodem.

20200125_222444.jpg

20200125_222359.jpg

20200125_222420.jpg

• Kocham to ! x 2
    • Lubie to x 1
  12. cappi

cappi Błyskotlwy

Dawno nie zaglądałem do ciebie,ale piękności Ci urosły wygląda wyśmienicie.
    Obserwuj trichomy,zależy jaki haj preferujesz,ładnie oszroniona,melasy jej zapodaj jeszcze jak masz możliwość.

• Lubie to x 1
  13. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Uuuu chopie...zostawiaj na noc kamerkę w boxie żeby zobaczyć co robi bo mnie to on na tryfida wygląda:) jak bym zobaczył to w lesie to bym uciekał do mamy:)
    Bardzo smakowicie się prezentuje

• HAHA XD x 1
  14. Ładna, ile ma teraz cm?

15. cappi

cappi Błyskotlwy

na moje oko jakoś z 60cm

16. No ma +/- 60 cm jak bede szedl podlewac to podam dokladnie ile ma cm

17. Wczoraj Amnesia haze poleciała pod kose ponieważ obawiałem sie o przypał. Następnym razem zainwestuje w lepszy filtr bo te wkłady do okapu słabo sie sprawdziły. Poniżej kilka zdjęć ze scinki.
    #pan pestka dzięki za fajne nasionko polecam zakupy w tym sklepie, przed sezonem out na pewno jeszcze zrobie zakupy u was.
    Chciałem też powiedzieć wszystkim growerom dzieki za porady i wiedze jaką mi przekazaliście na pewno sie przyda i przy następnym grow popełnie mniej błędów. Teraz czas na odpoczynek a w maju wystartuje z out. Pozdro. Jeszcze zapomniałem dodać że największy top jest bardzo zbity reszta jest troche mniej przez słabe oświetlenie,końcowy wynik podam po wysuszeniu.:drzewo::piwo:

20200201_002245.jpg

20200131_222814.jpg

20200131_222814.jpg

20200201_002216.jpg

20200131_233639.jpg

20200131_233622.jpg

20200131_222721.jpg

• Lubie to x 1
  18. Ladny krzaczek :) Kaczynski w nl siedzisz?

19. Co się podziało?

20. Miałem ją w piwnicy i ostatni tydzień tak zaczęło walić że ktoś by to mógł wyczuć, wolałem sciąć tak jak jest i nie miec stresu ze ktoś wpadnie na to co ja tam chowam.. na out będę bardziej spokojny, już mam miejscówke na 6/8 krzaków i na tym sie bardziej skoncentruje

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...